banner banner banner banner

"Вольфсбург" – "Боруссія": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Німеччини

"Боруссія" гостює в Вольфбурзі

З відкритих джерел

"Вольфсбург" – "Боруссія". Сьогодні в німецькій Бундеслізі цікаве протистояння дортмундського клубу і команди з Вольфсбурга. Онлайн-трансляція матчу "Вольфсбург" – "Боруссія" розпочнеться на 112.ua в 16:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

23 травня, 16:30
Вольфсбург, "Фольксваген-Арена"
Чемпіонат Німеччини, 27 тур
"Вольфсбург" – "Боруссія" 0:2
Гол: Геррейро, 32, Хакими, 78
"Вольфсбург":
Кастельс, Руссільон (Клаус, 64), Брукс, Понграчич, Мбабу, Штеффен, Арнолд, Шлагер, Мехмеді, Вегхорст, Гинчек (Брекало, 64)
"Боруссія":
Бюрки, Аканжи, Хуммельс (Джан, 46),  Пишчек, Геррейро (Шмельцер, 83), Дауд, Дилейни (Балерди, 83), Хакими, Брандт (Санчо, 65), Холланд, Азар (Рейну, 79)
Видалення: Клаус, 82

Звучить фінальний свисток. Боруссія сьогодні була краще.

86 хв. Арнольд відмахнувся в боротьбі з Хакими – жовта картка.

83 хв. Балерди і Шмельцер поміняли Дилейни і Геррейро.

82 хв. Суддя уважно вивчив відеоповтор і прийняв рішення видалити Клауса. Той грубо наступив на ногу суперника.

79 хв. Рейну вийшов замість Азара.

78 хв. ГОЛ!!! ХАКИМИ!! Ідеальна контратака Боруссії призвела Санчо в штрафну суперника, звідки він віддав правіше на Хакими, який наблизився до воріт і пробив Кастельса!

74 хв. Азар грубо не дав Мбабу втекти по флангу – жовта картка.

70 хв. Геррейро непогано прострілював вздовж воріт з меж штрафного, але ніхто до м'яча з його партнерів не встиг.

65 хв. Санчо виходить замість Брандта.

64 хв. Брекало і Клаус вийшли замість Гинчека і Руссильона.

56 хв. Дилейни грубо зіграв недалеко від своєї штрафної – жовта картка.

48 хв. Штеффен несподівано вирвався на простір перед голкіпером, але пробив трохи вище воріт!

46 хв. Джан поміняв в перерві Хуммельса.

42 хв. Непоганий випад Боруссії завершився пасом ХАкими уздовж лінії штрафної і неточним ударом Азара.

Image

32 хв. ГОЛ!!! ГЕРРЕЙРО!!! Спокійна атака на правому фланзі призвела Хакими в штрафну, звідки він прострілив. Холланд пробити не зміг, зате зміг Геррейро!

18 хв. Поки команда вдається тільки доставити м'яч у штрафну або її околицях. Але на більше поки розраховувати не виходить – захист грає дуже зібрано.

15 хв. Хакими спробував з-за штрафної відправити м'яч під ліву штангу, але по воротах не влучив.

7 хв. Мало подій відбувається на полі на початку гри. Але варто відзначити, що господарі досить непогано пресингують. Дортмунд спокійно намагається тримати м'яч. Поки несильно виходить.

Починаємо!

Доброї суботи, друзі. Дивимося разом Бундеслігу!

Німецький чемпіонат продовжує бути головною футбольною першістю планети в світі, який виходить з коронавирусного карантину. Минулого тижня "Боруссія" яскраво відновила сезон, розгромивши "Шальке" , в рурському дербі. "Вольфсбург" також виграв свій матч, тільки переможний гол у ворота "Аугсбурга" Руссійон забив лише на 90 хвилині.

В турнірній таблиці чемпіонату Німеччини обидві команди йдуть у єврокубковій зоні. "Боруссія" веде боротьбу з "Баварією" за чемпіонство, а ось "Вольфсбург" піднявся на шосте місце. Правда, щоб піднятися виші "вовкам" потрібно буде відіграти відставання в 11 очок від "Байєра". "Фрайбург"", "Шальке" або "Хоффенхайм" чекають осічку, "Вольфсбурга", щоб останнє єврокубкове місце дісталося саме їм.

Новини за темою: "Вольфсбург" – "Боруссія": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Німеччини

На "Вольфсбург" цікаво подивитися ще з того ракурсу, що донецькому "Шахтарю" колись доведеться зіграти матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти "вовків". Перший матч у Німеччині "гірники" виграли, але такої довгої паузи між поєдинками ще не було. Адже тільки в серпні напевно зіграють.

Півзахисник "Боруссії" Емре Джан:

"Наша мета обійти "Баварію", ось чому нам так потрібна перемога. Я перейшов в "Боруссію", тому що я хочу виграти титули, а не займати друге місце".

Особисті зустрічі:

47 матчів команди зіграли між собою – 27 матчів завершилися перемогою дормундцев, 10 разів перемагав "Вольфбсург". Останній раз "вовки" виграли у 2015 році в матчі Кубка Німеччини. З тих пір "Вольфсбург" забив лише двічі в 8 матчах, пропустив 22 і лише раз не програв. У матчі першого туру "Боруссія" розгромила суперника у другому таймі зусиллями Азара, Геррейро і Гетце.

Прогноз 112.ua: 0:3