"Валенсія" і "Челсі" розіграли результативну нічию

Команди видали яскравий матч

"Валенсія" вдома приймала лондонський "Челсі" у матчі п'ятого туру групи Ліги чемпіонів.

Новини за темою: "Барселона" – "Боруссія": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

28 листопада, 19:55
Валенсія "Месталья"
Ліга чемпіонів, 5 тур
"Валенсія" – "Челсі" 2:2
Гол: Солер, 39, Васс, 82 - Ковачич, 40, Пулишич, 51
"Валенсія":
Силлессен, Гая, Габріель (Гамейро, 67), Гарай, Хауме, Солер, Васс, Парехо, Торрес (Коклен, 73), Родріго, Гонсалес
"Челсі":
Кєпа, Джеймс, Крістенсен, Зума, Аспілікуета, Ковачич, Канте, Жоржиньо (Емерсон, 72), Вілліан, Ебрахам, Пулишич

І все! Серйозна нічия сьогодні!

90+4 хв. Гая відмінно з флангу віддав під удар Гонсалесу, який не влучив по воротах з кількох метрів!

82 хв. ГОЛ!!!! ВАСС!!! Ось це гол!!! Васс напевно виконував подачу з правого флангу, але м'яч від штанги влетів у ворота!

73 хв. Замість Торреса з'явився Коклен.

67 хв. Гамейро змінює Хауме.

64 хв. Кєпа! Тягне голкіпер удар Парехо!

62 хв. Жоржиньо збив у своїй штрафній Гая - пенальті у ворота Челсі!

55 хв. Аспілікуета грубо зіграв на фланзі - жовта картка.

51 хв. ГОЛ!!! ПУЛИШИЧ!!! Пробив головою після подачі справа! Суддя спочатку гол відмінив з-за можливого фол у штрафному, але в результаті, взяття воріт зафіксовано!

46 хв. Батшуаи змінив у грі Эбрахама.

45 хв. Ебрахам не може продовжувати гру після зіткнення на полі.

42 хв. Пулишич відмінно пройшов центром, віддав наліво Ковачичу, який пробив, але Силлессен зреагував і відбив!

40 хв. ГОЛ!!!! КОВАЧИЧ!!! Швидко відповідає Челсі! Ковачич отримав м'яч на лінії штрафного майданчику, розвернувся і пробив низом прямо в кут воріт!

39 хв. ГОЛ!!! СОЛЕР!!! А Валенсія свій момент реалізовує! Солер замкнув простріл справа від Родріго!

38 хв. Силлессен зреагував на удар Эбрахама головою з лінії воротарського!

37 хв. Джеймс флангу увійшов у штрафну, прострілив, Ебрахам скинув під удар Канті, який відправив м'яч вище воріт!

32 хв. Васс збив Ковачича в центрі поля - жовта картка.

29 хв. Гомес! Б'є повз Максі Гомес після прострілу справа Парехо!

23 хв. Солер пробив головою після подачі Парехо з центру - Кєпа зіграв впевнено.

19 хв. Ух! Максі Гомес повинен був замикати простріл Торреса справа у штрафний, але форвард не встиг до м'яча!

13 хв. Джеймс подав з правого флангу і Ебрахам зміг пробити, але по воротах не влучив.

6 хв. Жоржиньо грубо грає неподалік від свого штрафного – жовта картка і небезпечний штрафний.

Починаємо!

Ситуація в групі Н складна – відразу три колективи претендують на два місця в плей-офф Ліги чемпіонів.

Група Н

1. "Аякс" – 7 очок
2. "Челсі" – 7
3. "Валенсія" – 7
4. "Лілль" – 1

Іспанський клуб зараз перебуває в пошуках своєї гри. На початку сезону прийшов новий тренер Альберт Селадес, при якому "Валенсія" заграла впевненіше. Але проблем також вистачає. "Валенсія" забивав майже в кожному матчі в останніх 15 поєдинках, але й пропускала також майже в кожному з них.

"Челсі" на вихідних грав складний виїзд з "Манчестер Сіті". І незважаючи на поразку, "аристократи" показали класний футбол і виглядали яскравіше чемпіонів Англії. Тим не менш оборона підопічних Лемпарда грає не так злагоджено, як хотілося б. Але дивитися на нинішній "Челсі" цікаво.

Особисті зустрічі:

Сім разів команди грали між собою. Три перемоги на рахунку "Челсі", і один раз виграли іспанці. У матчі першого туру "Челсі" якраз мінімально програв.

Головний тренер "Валенсії" Альберт Селадес:

"У суперника шикарні гравці. Вони відмінно грають, працюють у дуже високому темпі і на даний момент є одним з найсильніших колективів в Європі. Ми повинні показати ідеальну гру, щоб здобути хороший результат".

Прогноз 112.ua: 1:1