Усик: В Україні потрібно навчитися будувати та створювати, а не "перетягувати ковдру одне на одного"

Він зазначив, що треба "дуже сильно пахати, щоб у тебе щось було"

Український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій ваговій категорії Олександр Усик в ефірі телеканалу "112 Україна". 03.08.2018 112.ua

В Україні потрібно навчитися будувати і створювати, а не звинувачувати інших. Таку думку висловив український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій ваговій категорії Олександр Усик в ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна". 

"Знаєте, що у нас на цей момент відбувається? Ми звинувачуємо когось: це вони зробили, ні, це вони, це вони. Коли ми будемо говорити, що це ми зробили, так же буде зручніше, якщо ми будемо говорити, що це ми зробили. Зібратися разом, зробити – це буде спільне щось. А перетягувати ковдру одне на одного… Звичайно, все в руках божих і тільки йому під силу все це вирішити, але нам в голові щось треба включити. Нам треба навчитися будувати, навчитися любити. Не роз'єднувати і хаяти, а любити, приймати, прощати", - сказав він. 

На питання, що заважає українцям навчитися, спортсмен відповів: 

"Жаба заважає внутрішня якась… Пахати треба, дуже сильно треба пахати, щоб у тебе щось було. Інь-ян, чорне-біле, скільки хорошого, стільки поганого". 

Новини за темою: Усик прокоментував реакцію політиків на перемогу в Москві: Я не звертаю уваги, я славлю свою країну, сім'ю та близьких

Новини за темою: Олександр Усик в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна". Відео

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів