Українка Білодід стала чемпіонкою світу з дзюдо

І стала наймолодшою переможницею турніру в історії

Дарина Білодід Открытый источник

Українська спортсменка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо, що відбувається в Баку.

У фіналі змагань до 48 кг 17-річна українка протистояла чинній чемпіонці світу японці Фуна Танакі. Перемогу Дар'ї принесло підсікання в середині бою. Зазначимо, що в півфіналі Білодід перемогла олімпійську чемпіонку аргентинку Паулу Парету.

Таким чином, Дар'я Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії, вигравши турнір у 17 років і 11 місяців. До цього рекорд належав японці Рійоко Тамурі, яка виграла золото в 1993 році у 18 років і 1 місяць.

Новини за темою: САП: Насіров може використовувати пост президента Федерації дзюдо для виїзду за кордон

Нагадаємо, торік Дар'я Білодід виграла чемпіонат Європи з дзюдо, коли їй було 16 років.