Україна - Словаччина: Ярмоленко вивів українців вперед (онлайн-трансляція матчу)

Дивимося матч національної команди разом

Україна - Словаччина. Українська збірна показала в матчі з чехами яскравий футбол, і вболівальники чекають продовження у грі зі словаками. Онлайн-трансляція матчу Україна - Словаччина почнеться на 112.ua в 15:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

9 вересня, 16:00

Львів, "Арена-Львів"

Ліга Націй, 2 тур

Україна - Словаччина 1:0

Гол: Ярмоленко, 80 (пен)

Україна: Пятов, Матвієнко, Бурда, Ракицький, Караваєв, Степаненко, Коноплянка (Циганков, 78), Малиновський (Зінченко, 71), Марлос, Ярмоленко, Яремчук.

Словаччина: Дубравка, Губочан, Шкриньяр, Шкртел, Хитка, Лоботка, Куцка (Грегуш, 78), Гамшик, Вайсс (Руснак, 70), Мак, Німець (Дуда, 65).

80 хв. ГОЛ!!! ЯРМОЛЕНКО!!!! Дубравка майже відбив, але м'яч влетів у сітку!

79 хв. Ось це вихід! Циганков увірвався в штрафний майданчик суперника, де його кладуть на газон! Пенальті!

78 хв. Циганков виходить замість Коноплянки.

77 хв. Цікаво. Гамшик спробував перекинути з центру поля П'ятова, але м'яч пройшов над воротами.

74 хв. Дуда грубо зіграв проти Яремчука - жовта картка.

71 хв. Зінченко змінює в грі Малиновського.

70 хв. Замість Вайсса виходить Руснак.

65 хв. Дуда виходить замість Немеца.

64 хв. Коноплянка сфолив в атаці проти Куцки - жовта картка.

58 хв. Ракицький готував дальній удар, але відправив м'яч прямо в руки Дубравки.

52 хв. Не змінився малюнок гри особливо. Українці тримають м'яч, словаки захищаються. Моментів немає.

44 хв. Мак відмінно подавав праворуч і Вайсс бив зльоту, але м'яч полетів вище воріт.

34 хв. Ого! Малиновський дуже непогано закручував м'яч у ворота з досить далекого штрафного. Але м'яч пройшов над воротами.

30 хв. Марлос добре відкрився, пройшов до воріт і віддав під удар Яремчука, з яким впорався Дубравка.

27 хв. Завзятий футбол. При будь втрати команди замикаються в щільного захисту.

23 хв. Німець пробив головою після подачі справа - м'яч пройшов мимо воріт.

16 хв. Губочан поклав на газон Караваєва - жовта картка.

14 хв. Поступово словаки відвели гру від своїх воріт. У них теж добре виходить тримати м'яч, але не вистачає останнього пасу.

8 хв. Степаненко виграв підбір після довгої атаки українців і пробив здалеку - Дубравка накрив м'яч.

5 хв. Перша спроба пробити у виконанні Коноплянки після зміщення з флангу. Поки неточно.

Прозвучали гімни обох країн. Починаємо!

Добрий день, друзі. Сьогодні дивимося разом матч Україна - Словаччина.

Словаки стартують в Лізі Націй з матчу при порожніх трибунах у Львові. Лідер тріо після першого туру українці здивували своїми швидкостями і комбінаціями в матчі з чехами. Уболівальникам такий футбол сподобався, і сьогодні від команди Шевченка чекають не менш яскравої гри. Словаки в цей час розкатували в товариському матчі другий склад збірної Данії.

Зі словаками збірна України грала шість матчів. І лише в одному програла. У тому самому київському матчі відбору на Євро-2016. Наші вигравали двічі - у товариських матчах в 2009 і 2017 роках. В останню зустріч у ворота словаків голами відзначилися Ярмоленко і Коноплянка, які непогано себе показали в матчі з чехами.

Новини за темою: У Чехії заарештували вісьмох уболівальників збірної України, - ЗМІ

У матчі з данцями словаки зробили результат ще в першому таймі. З пасів Юрая Куцки, за яким потрібно стежити, голами відзначилися Німець і Руснак. У другому таймі обидва тренери випустили багато нових гравців, але словаки не віддали. Підсумковий рахунок 3:0, перевага у володінні м'ячем 72% - 28%, 22-6 по ударам і 9-1 за ударами в площину воріт. Це майже дотягує до 26 ударів України в матчі з чехами. Так що нас явно чекає результативний матч.

Півзахисник збірної Словаччини Станіслав Лоботка:

"останнім часом ми часто граємо з Україною і добре знаємо один одного. Упевнений, нас чекає важка гра. Суперник демонструє хороший футбол. У них індивідуально відмінні футболісти, і нам слід добре підготуватися до гри. Матч без глядачів? Не пам'ятаю, доводилося мені грати при порожніх трибунах. Можливо, це було ще тоді, коли я виступав у Словаччині".

Андрій Ярмоленко Открытый источник

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко:

"З програного в Києві матчу пройшло досить багато часу. Всі забули той поєдинок. Це буде нова зустріч, нова сторінка. Ми до неї готові. Колись ми провели хороший матч з Туреччиною, нас носили на руках, але в Ісландії нас опустили на землю. Не треба повторювати цей досвід. Якщо переможемо, то будуть високі шанси на перше місце в групі".

Прогноз 112.ua: 1:0