Україна – Чехія: Малиновський відкрив рахунок у матчі (онлайн-трансляція)

Сьогодні українці можуть перебратися в топ-дивізіон

Україна - Чехія. Українська збірна після двох перемог має відмінні шанси на продовження переможної серії. Онлайн-трансляція матчу Україна - Чехія розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

16 жовтня 21:45

Харків, "Металіст"

Ліга націй УЄФА, 4-й тур

Україна - Чехія 1:0

Гол: Малиновський, 43

Україна: Пятов, Матвієнко, Ракицький, Бурда, Караваєв, Степаненко, Коноплянка, Малиновський, Марлос, Ярмоленко, Яремчук.

Чехія: Павленко, Челюстка, Гебре-Силассіе, Брабец, Барка, Дочкал, Янкто, Шик, Видра, Павелка, Новак.

55 хв. П'ятов відбиває дальній удар Павелки.

50 хв. Українці на старті другої половини активніше. Тримається м'яч у штрафному суперника.

Кінець першого тайму

43 хв. ГОЛ!!! МАЛИНОВСЬКИЙ!!! Відмінний випад нашої збірної завершився потужним дальнім ударом Руслана. Який же він красень в цьому сезоні!

37 хв. Ракицький сфолив в центрі поля - жовта картка.

35 хв. Малиновський пробив здалеку і м'яч пролетів зовсім поруч зі штангою.

29 хв. Коноплянка відмінно змістився ліворуч і віддавав до воріт, але ніхто не зміг замкнути подачу.

19 хв. Весела гра пішла. Челюстка збив Яремчука - жовта картка.

19 хв. Янкто вискочив один на один з П'ятовим, але той зміг впоратися з ударом суперника.

15 хв. П'ятов тягне удар Видри здалеку.

15 хв. Ще один удару головою від Яремчука - знову мимо!

10 хв. Коноплянка навісив зліва і Яремчук бив головою, але по воротах не влучив!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш сьогоднішній онлайн!

З моменту першого матчу, коли українці красиво вирвали перемогу в кінцівці, в командах відбулися зміни. Особливо у нашого суперника. Чехи змінили тренера - тепер командою керує Карел Яролім. Йому вдалося обіграти в Лізі націй словаків, що має повернути нашому сьогоднішньому суперникові віру у власні сили.

Українці ж грали товариський матч з Італією і більше, ніж суперник, відпочивали. У спарингу не взяли участь Ярмоленко і Макаренко, але це не завадило підопічним Шевченко не програти навіть у Генуї. В цілому українці не програють вже більше року. Останній раз ми програвали хорватам у відборі на ЧС-2018.

У матчі з Італією себе знову на дуже хорошому рівні показав Руслан Малиновський. З таким суперником, як чехи, півзахиснику "Генка" буде що робити з м'ячем. Його гол і попадання з поперечини зі штрафного показують, що в нашій збірній з'явився ще один лідер в центрі поля.

Новини за темою: Голландія розгромила німців, а словаки поступилися Чехії в Лізі націй

Фото з відкритих джерел

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко:

"Чехи трохи змінили схему ведення гри, залучили нових футболістів, а в матчі з Словаччиною вони були дуже мотивовані. Але нічого особливого в цьому матчі збірна Чехії не показала. Втім, вона перемогла заслужено".

Захисник збірної Чехії Філіп Новак:

"Не знаю, чи вийду в старті проти України, це питання до тренера. Все може статися, але я буду готовий, як і завжди. Вінгери збірної України часто зміщуються в центр, даючи багато простору для своїх флангових захисників. Справа у них грає лівша і, навпаки, вони багато допомагають гравцям в середині поля. Ми повинні щільно грати з ними, не пускати в центр, не давати бити по воротах і, взагалі, що-небудь робити на полі, закрити весь вільний простір".

Прогноз 112.ua: 3:1