Україна – Сербія: Онлайн-трансляція матчу відбору Євро-2020

Сьогодні дивимося матч нашої збірної

Україна – Сербія. Сьогодні у Львові збірна України прийматиме сербів у матчі кваліфікації Євро-2020. Онлайн-трансляція матчу Україна – Сербія почнеться на 112.ua о 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

7 червня, 21:45

Львів, "Арена-Львів"

Чемпіонат Європи, кваліфікація

Україна – Сербія 3:0

Голи: Циганков, 26, 28, Коноплянка, 46

Україна: Пятов, Кривцов, Миколенко, Караваєв, Матвієнко, Степаненко, Малиновський, Коноплянка, Циганков, Зінченко, Яремчук

Сербія: Дмитрович, Міленкович, Спаич, Коларов, Максимович, Тадіч, Гачинович, Костіч, Ляйіч, Прийович, Йович

59 хв. ГОЛ!!! ЯРЕМЧУК!!!! Це просто подарунок, а не матч! Караваєв спокійно пройшов праворуч, віддав у центр штрафного на Яремчука, який забив свій дебютний гол за збірну!

53 хв. Мітровіч вийшов замість Прийовича.

46 хв. ГОЛ!!! КОНОПЛЯНКА!!! Фірма від Жені! Змістився в центр зліва і пробив в дальній кут!

Перерва. Виглядаємо дуже потужно

39 хв. Серби намагаються прийти до тями після такого відрізку у виконанні українців. Поки вдається трохи потримати м'яч, але більше в центрі поля.

32 хв. Спаич збивав Малиновського в центрі - жовта картка.

32 хв. Зінченко видав Шикарний довгий пас на хід Циганкову, той пробив, але Дмитрович впорався. Яремчук добити не зміг.

30 хв. Зінченко встиг віддати Коноплянці наліво, той пробив, але трохи не потрапив у ближній кут.

28 хв. ГОООООЛ!!! ЦЫГАНКООООООВ!!!! ЩО ВІН ТВОРИТЬ?!!! Це просто неймовірно! Прохід центром Віктора і ідеальний дальній удар!

26 хв. ГОЛ!!!! Циганков!!!! Так!!! Ще одна атака лівим флангом завершилася прострілом Караваєва і ударом в дотиком динамівця!

25 хв. Коноплянка відмінно б'є після проходу, але Дмитрович впорався з ударом. Як і з добиванням Яремчука.

21 хв. Міленкович ліктем вдарив Яремчука - жовта картка.

14 хв. Миколенко встиг у підкаті відбити удар Прийовича зблизька після навісу зліва.

11 хв. Циганков зліва змістився і пробив над воротами в завершенні контратаки нашої збірної.

9 хв. Перша атака сербів завершилася трохи неточним ударом Прийовича зі штрафного українців.

4 хв. Поки українці цікавіше комбінують. Кілька небезпечних випадів флангами пройшли.

Почали!

Команда Шевченка після клубного сезону зіграє два матчі кваліфікації чемпіонату Європи. Першим літнім суперником синьо-жовтих стане збірна Сербії. Українці – лідери своєї групи і мають всі шанси, щоб залишитися ними.

Група В

1. Україна - 4 очки

2. Люксембург - 3

3. Португалія - 2

4. Сербія - 1

5. Литва - 0

Збірна України підходить до матчу без одного зі своїх лідерів, Андрія Ярмоленка, який ще не долікував свою травму, але вже потихеньку відновлює кондиції. Але його є кому замінити. А ось кращого бомбардира чемпіонату України Жуніора Мораеса і, можливо, Марлоса буде складно.

Збірна Сербії сильна у фізичному плані і може "задавити". Тренер українців Андрій Шевченко заявив, що наші хлопці до такого готові і знають, що з цим робити. Одним з головних завдань українців у матчі буде спроба стримати новоспеченого гравця "Реала" Луку Йовича. Подібні переходи як надихають, так і накладають на гравця додатковий тиск.

Новини за темою: У Сербії через повені оголошено режим НС

Андрій Шевченко ФФУ

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Ми добре розуміємо важливість цієї гри, знаємо, що Сербія – якісний суперник, добротна команда. Нас чекає непроста гра, хлопці налаштовані і розраховують на підтримку завтра. Сподіваємося показати завтра хороший футбол. За іменами в сербів відмінна команда, але ця команда тільки будується, оскільки низка вікових гравців вже відходить, а молодь ще не награна".

Головний тренер збірної Сербії Младен Крстаїч:

"Ми підходимо до цього матчу з великою мотивацією й ентузіазмом. Нам потрібно продемонструвати характер, самовіддачу і командний дух так само, як і під час матчів проти Німеччини та Португалії. Україна, як і Португалія, є нашим головним конкурентом у боротьбі за вихід на чемпіонат Європи. Ми їдемо до Львова, щоб домогтися позитивного результату. У нас є ідеї, як це зробити, окрім того, ми внесемо деякі зміни в малюнок нашої гри".

Особисті зустрічі:

Тричі грала наша збірна з Сербією. І поки нічого, окрім перемог у цих поєдинках не здобувала. За три матчі українці жодного разу не пропустили, а самі забили 5 голів.

Прогноз 112.ua: 2:0