banner banner banner

Україна – Португалія: Онлайн-трансляція матчу відбору на Євро-2020

Кріштіану Роналду приїхав у Київ

АФУ

Україна – Португалія. В гості до української збірної приїхала команда, яка виграла останні Євро і Лігу націй. Онлайн-трансляція матчу Україна – Португалія почнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

14 жовтня, 21:45
Київ, "Олімпійський"
Кваліфікація Євро-2020, 6-й тур
Україна – Португалія 2:1
Гол: Яремчук, 5, Ярмоленко, 26 – Роналду, 73 (пен)
Україна: Пятов, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Степаненко, Марлос (Коноплянка, 63), Малиновський, Зінченко, Ярмоленко, Яремчук.
Португалія: Патрісіу, Семеду, Пепе, Рубен Діаш, Геррейру, Моутінью (Фернандеш, 56), Маріу (Бруно, 68), Данилу, Сілва, Гедеш (Фелікс, 46), Роналду.

73 хв. ГОЛ! РОНАЛДУ!!! Точно пробиває Кріштіано!

72 хв. Фелікс пробив з-за штрафної і м'яч влучив у руку Кривцову! Це пенальті!

69 хв. Бруно вийшов замість Маріу.

68 хв. Небезпечно бив Сілва головою після подачі з правого флангу, але м'яч полетів над воротами!

67 хв. Діаш грубо зіграв проти Ярмоленка в центрі поля - жовта картка.

63 хв. Коноплянка поміняв Марлоса.

56 хв. Фернандеш змінив у грі Моутінью.

53 хв. Ще один небезпечний удар Роналду і ще один чудовий сейв від Пятова!

50 хв. Роналду небезпечно пробив штрафний удар, але П'ятов зреагував і відбив!

46 хв. Фелікс вийшов замість Гедеша.

Перерву. Ось так перший тайм!

44 хв. Втрьох наші втікали в атаку на двох захисників, Яремчук вивів на удар Ярмоленка, той увійшов у штрафну, але пробив вище воріт.

39 хв. Роналду пробив з-за штрафної, м'яч пролетів над поперечиною. Було небезпечно.

35 хв. Підібгали нас гості. Явно не подобається їм рахунок на табло. Але наша оборона не даремно вважається однією з кращих у відборі.

29 хв. П'ятов відбив удар Сілви з центру штрафної!

26 хв. ГОООЛ!!! ЯРМОЛЕНКО!!!! Після прострілу зліва захист португальців забула про Андрія, який спокійно відзначився точним ударом!

25 хв. Тепер вже фолить Пепе на нашій половині поля - ще одна жовта!

24 хв. Степаненко грубо зіграв на чужій половині поля - жовта картка.

19 хв. Роналду після подачі кутового рукою спробував відправити м'яч у наші ворота, але Ярмоленко вибив м'яч, а суддя свиснув фол.

17 хв. Гуедеш класно прорвався через правий фланг в нашу штрафну і віддавав під удар Сілві, але того випередили захисники.

13 хв. Пропущений гол змусив гостей забрати м'яч собі. Намагаються володіти ініціативою і шукати шляхи до наших воріт, але поки безрезультатно.

6 хв. ГОЛ!!!! ЯРЕМЧУК!!!! Після подачі кутового Рома підібрав м'яч після не кращої гри Патрісіу!

5 хв. Роналду заробив і сам пробив зі штрафного з гострого кута – м'яч від голови когось із португальців полетів за ворота.

2 хв. Яремчук зміг вискочити на ударну позицію в чужій штрафній і пробити, але удар вийшов несильним.

Ну, погнали!

Добрий вечір, друзі! Сьогодні ми граємо з чемпіонами Євро! Підтримаємо команду Шевченко разом!

Сьогодні в Києві зустрічаються лідери групи В. Але навіть у разі поразки українці не віддадуть першого місця.

Група

1. Україна – 16 очок
2. Португалія – 11
3. Сербія – 7
4. Люксембург – 4
5. Литва – 1

Наша збірна вже практично оформила собі вихід на чемпіонат Європи. Нам залишилося зіграти з португальцями і з'їздити в гості до сербів. Якщо сьогодні підопічні Шевченка очок не наберуть, то для непопадання на Євро їм потрібно програти сербам з дуже великим рахунком. Враховуючи, що оборона України за весь турнір пропустила лише раз і є однією з найкращих у Європі, ймовірність такого сценарію дуже мала.

У чому сьогоднішній матч у Києві має важливе психологічне значення. Українці шикарно провели відбірковий турнір, до цього виграли свою групу Ліги націй. Але суперника рівня Португалії у нас не було. Перший поєдинок у гостях ми несподівано, але цілком заслужено відкатали внічию. Сьогодні ми приймаємо чемпіонів Європи, яким перемога трохи потрібніше. А подивитися себе на тлі мотивованого і висококласного суперника – прекрасна можливість перед Євро.

Новини за темою: Збірна Німеччини упустила перемогу над Аргентиною

Андрій Шевченко ФФУ

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Нечасто випадає такий шанс, коли граєш з чинним чемпіоном Європи, переможцем Ліги націй. Це команда чудових виконавців, у тому числі одного з кращих гравців світового футболу Кріштіану Роналду. Для нас важливо показати свою гру, адже ми будемо грати при повних трибунах".

Особисті зустрічі

В четвертий раз зійдуться наші країни на футбольному полі. І поки - повна рівність: нічия рік тому, перемога вдома в 1996-му і поразка на виїзді тоді ж.

Прогноз 112.ua: 1:1