Україна – Нігерія: Онлайн-трансляція товариського матчу

Українці через 10 років зіграють в Дніпрі

ФФУ

Україна – Нігерія. Сьогодні синьо-жовта команда зможе перевірити свій найближчий резерв у матчі з міцним суперником. Онлайн-трансляція матчу Україна – Нігерія почнеться на 112.ua в 21:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

10 вересня, 21:30

Дніпро, "Дніпро-Арена"

Товариський матч

Україна – Нігерія 2:2

Голи: Зінченко, 78, Яремчук, 79 - Аделейе, 4, Осимен, 34 (пен)

Україна: Лунін, Соболь, Матвієнко, Бурда, Караваєв, Малиновський (Шепелєв, 72), Зінченко, Коваленко (Буяльський, 66), Циганков (Коноплянка, 72), Ярмоленко (Марлос, 58), Мораес (Яремчук, 37)

Нігерія: Узохо, Трост-Экконг, Коллінс, Аджайи, Аина, Калу, Етобо, Чуквуезе, Арибо, Ивоби (Есити, 70), Осимен

79 хв. ГОЛ!!! ЯРЕМЧУК!!! Марлос після перехоплення в центрі поля віддав на хід Роману, який насилу пробив Эзохо!

78 хв. ГОЛ!!!! ЗІНЧЕНКО!!!! Караваєв справа віддав у штрафний майданчик на хід Зінченко, який підійшов до воріт і від стійки влітає у ворота!

72 хв. Замість Малиновського та Циганкова вийшли Шепелєв і Коноплянка.

66 хв. Буяльський поміняв Коваленко.

58 хв. Ярмоленко в грі змінює Марлос.

57 хв. Ярмоленко увійшов в чужу штрафну справа, віддав вздовж воріт, але ні Циганков, ні Яремчук не змогли замкнути.

56 хв. Нігерійці класно тікають в контратаки. Зараз ось Аделейе зміг прорватися через правий фланг  до наших воріт і віддав на Ївої, але того випередив Лунін.

47 хв. Ох... Лунін невдало зіграв на вихід зі своєї штрафної, м'яч підхопив Аделейе, віддав під удар Ивоби, але той відправив м'яч поруч зі штангою.

42 хв. Циганков отримав м'яч зліва в чужій штрафній і пробив - голкіпер врятував Нігерію!

37 хв. Травмувався Мораєс. Замість нього виходить Яремчук.

34 хв. ГОЛ!!! ОСИМЕН!!!! Б'є низом у правий кут! Луніну трохи не вистачило, щоб дістати!

33 хв. Караваєв збив Калу в нашому штрафному майданчику -пенальті!

31 хв. Ивоби без опору увірвався через центр в нашу штрафну, але у нього не вийшов удар!

24 хв. Поперечина! Після подачі кутового Осимен пробив головою, але м'яч влучив у стійку воріт!

23 хв. Лунін! Ивоби втік у контратаку, навісив у штрафну, звідки Аделейе пробив головою, але наш голкіпер впорався!

10 хв. Ярмоленко відмінно вивалився справа і прострілив, але його пас ніхто не зміг замкнути.

9 хв. Знову Лунін у грі! Ивоби пробив з лінії штрафної в завершення контратаки.

7 хв. Чиквуезе вискочив на наші ворота праворуч, обійшовши Соболя, і пробив - Лунін на місці!

4 хв. ГОЛ!!! АРИБО!!! Прохід зліва вийшов у гостей і після прострілу Арибо переправив м'яч у наші ворота!

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми сьогодні дивимося українсько-нігерійське протистояння!

Вперше у своїй історії наша команда повинна зіграти з Нігерією. Спочатку УАФ домовлялася з єгипетської федерацією, що та привезе до нас Мохаммеда Салаха і Ко. Але провал на Кубку Африки, зміна тренера і керівництва збірної все скасував. Тим не менш третя збірна свого континенту, топ-команда Африки сьогодні буде нашим опонентом.

У Литві українці показали дуже впевнений футбол. Все було дуже спокійно і з усвідомленням власної справи. Зараз Андрій Шевченко повинен дати шанс тим, хто грає менше. Ну вже точно в старті повинен вийти Коноплянка, для якого це буде епічним поверненням на арену, де "запалював" протягом багатьох років.

Новини за темою: Дубль Вербича приніс Словенії перемогу, а Хорватія не змогла обіграти Азербайджан на Євро-2020