Уельс – Бельгія: Вольова перемога виводить "драконів" у півфінал

Голи Вільямса, Робсона-Кану і Воукса виводять Уельс у півфінал

УЕФА

Збірна Уельсу у фантастичному матчі обіграла збірну Бельгії з рахунком 3:1 і пройшла до півфіналу, де зіграє з Португалією.

Новини за темою: Уельс – Бельгія: Онлайн-трансляція матчу Євро-2016

1 липня, 22:00
Лілль, "П'єр Моруа"
Євро-2016, 1/4 фіналу
Уельс – Бельгія - 3:1

Вільямс, 30, Робсон-Кану, 55, Воукс, 86 - Найнголлан, 13

Уельс: Хеннессі — Честер, Ешлі Вільямс, Девіс — Тейлор, Аллен, Ледлі (Кінг, 78), Ремсі (Коллінз, 90), Гантер — Робсон-Кану (Вокс, 80), Бейл

Бельгія: Куртуа — Менье, Альдервейрельд, Денайер, Д. Лукаку (Мертенс, 75) — Найнгголан, Вітсель — Карраско (Феллаїні, 46), Де Брайне, Азар — Р. Лукаку (Батшуайї, 83)

Попередження: Девіс, Честер, Гантер, Ремсі — Феллаїні, Альдервейрельд

Це був один з кращих матчів цього Євро, це були одні з найкращих голів цього Євро. Високі швидкості, які взяли обидві команди з самого початку матчу, зберігалися до самого кінця гри. Небезпечні моменти виникали регулярно біля воріт обох голкіперів.

Краще почала Бельгія. Вже на 7 хвилині потрійний момент був у збірної Бельгії. Зовсім один виявився Лукаку на лівому фланзі, навісив на дальню штангу, де Карраско прийняв м'яч, а другим дотиком пробив точно в Хеннессі. На підборі виявилися Меньє і Азар, але їх удари на лінії воріт парирував захисник Тейлор.

Через 6 хвилин Бельгія повела в рахунку. Азар відпасував під удар Найнголлану, той щосили пробив в ближню дев'ятку, а Хеннессі не дістав. 0:1. Уельсу знадобилося деякий час, щоб прийти в себе. Але коли це сталося, ініціатива повністю перейшла до драконів. Вони тягали м'яч, шукали шляхи до воріт Куртуа. А героєм став капітан Ешлі Вільямс. Він прийшов на подачу кутового і пробив точно в кут воріт. 1:1. Майже відразу ж Вільямс міг подвоювати рахунок, але теж після кутового пробив вище воріт.

Другий тайм почався з атак Бельгії. Марк Вільмотс провів заміни, випустив, зокрема, Феллаїні. Той провалився вже на 55 хвилині, коли Гел Робсон-Кану прийняв спиною до воріт після пасу Ремсі, але одним фінтом розвернувся, при цьому залишивши не у справ трьох бельгійських гравців, і пробив повз Куртуа.

Бельгію цей гол надломив. Хвилин 10 дияволи не знали, що робити. І лише через якийсь час почали грати у навіси на Лукаку і Феллаїні. З горем навпіл валлійці відбивалися. Потужний натиск Бельгії, здавалося, ось-ось дасть результат. Був навіть момент, коли Найнголлана збили у штрафному майданчику, але арбітр не дав пенальті. А добив Бельгію Сем Воукс, який вийшов на заміну хвилинами раніше. Гантер навісив на нього, а форвард красиво переграв Алдервейрельда в повітрі.

3:1, Уельс в півфіналі зустрінеться зі збірною Португалії, а онлайн трансляція матчу Португалія - Уельс на 112.ua розпочнеться о 21:00 6 липня. Нас чекає дуель двох реалівців - Гарета Бейла і Кріштіану Роналду.