УАФ оскаржить рішення про технічну поразку збірної України через скасування матчу зі Швейцарією
Матч було скасовано за рішенням УЄФА через коронавірус серед гравців української команди
09:40 26.11.2020
Українська асоціація футболу оскаржить рішення УЄФА про технічну поразку збірної України з рахунком 0:3 через скасування матчу Ліги націй проти Швейцарії. Про це заявив віце-президент УАФ Юрій Запісоцький.
Оскаржувати рішення УЄФА будуть у Спортивному арбітражному суді м. Лозанни.
"Після отримання резолютивної частини рішення Апеляційного комітету УЄФА УАФ заявляє про свою категоричну незгоду з ним та про свій намір оскаржити це рішення в Спортивному арбітражному суді м. Лозанни одразу після отримання повного тексту рішення з мотивувальною частиною", - сказав Юрій Запісоцький.
Нагадаємо, УЄФА присудив збірній України технічну поразку 25 листопада.
До того футбольний матч між Україною та Швейцарією скасували 17 листопада за рішення УЄФА через спалах коронавірусу в українській команді.
При цьому сторони були готові до проведення матчу. Проте збірну України відправили на карантин за рішенням головного лікаря швейцарського кантону Люцерна. Того дня позитивні тести на Covid-19 отримали Руслан Малиновський, Жуніор Мораес і Сергій Кривцов. До цього ще семеро футболістів захворіло на ковід.