У мене немає страху перед Усиком, я поб'ю цього монстра, - Белью

Тоні має намір "позбутися" від Усика

Олександр Усик і Тоні Белью Открытый источник

Британський боксер-важковаговик Тоні Белью висловився про свого майбутнього суперника, українця Олександра Усика, бій з яким відбудеться в Манчестері на початку листопада. Про це повідомляє Sky Sports Boxing.

"Я вражений Усиком. Якщо вірити скептикам, він не дасть мені навіть шансу на удар, але ми ще подивимося. Я думаю, що зможу зробити такі речі, які здивують його. Усик дуже досвідчений, але я думаю, що він ще не зустрічався з кимось таким, як я. Мене знову списують з рахунків. Усик вже питає у Хірна, з ким буде битися, коли перейде в хевівейт. Але давайте просто подивимося.

Перед боєм з Хеєм багато також мене недооцінювали. Зараз же говорять, що я отримаю урок боксу. Подивимося, наскільки захоплюючою вийде ніч 10 листопада, можливо, я втілю свої мрії.

Новини за темою: Б'юся з Белью, щоб дістатися Джошуа, - Усик

Я не приймаю участь у поєдинках, в яких думаю, що можу програти. Усик – відмінний боєць, думаю, я зможу робити необхідні речі в необхідний час. Але у мене немає страху перед ним. Я збираюся знайти спосіб, як побити цього монстра, я збираюся позбутися від нього. 10 листопада я заберу всі пояси", – сказав Белью.

Новини за темою: Б'юся з Белью, щоб дістатися Джошуа, - Усик

Нагадаємо, Олександр Усик і Тоні Белл вперше зустрілися лицем до лиця 22 вересня в Лондоні перед боєм Ентоні Джошуа та Олександра Повєткіна.

Також нагадаємо, що Тоні Белью нещодавно заявив, що захоплюється Усиком і є давнім його фанатом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів