У Києві стартували національні змагання "Ігри Нескорених"

Сьогоднішні змагання є фінальним етапом відбору кандидатів до національної команди, що цієї осені представлятиме Україну в Сіднеї

У Києві о 9:00 на стадіоні "Піонер" офіційно відкрилися національні змагання "Ігри Нескорених-2018". Про це йдеться на сторінці команди у Facebook.

Зазначається, що протягом дня поранені українські військовослужбовці та ветерани змагатимуться за 60 медалей у восьми видах спорту.

Сьогоднішні змагання є фінальним етапом відбору кандидатів до Національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових "Іграх Нескорених" в австралійському Сіднеї. 

Нагадаємо, "Ігри Нескорених" – це міжнародні змагання в паралімпійському стилі. Засновником Ігор є принц Гаррі. У змаганнях беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани.

Цього року в національних Іграх беруть участь 175 учасників з 23 регіонів. Вони представляють Збройні сили України, Національну гвардію, Національну поліцію, Державну прикордонну службу та Службу безпеки України, добровольчі підрозділи та ветеранство. До складу збірної України будуть відібрані 15 спортсменів.

Збірна України вдруге братиме участь в Invictus Games. Минулого року в Торонто під час свого дебюту на світових "Іграх Нескорених" українська команда стала однією з найкращих серед 16 учасників, завоювавши загалом 14 медалей, 8 з яких – золоті.

Цього року Ігри відбудуться 20-27 жовтня в Сіднеї (Австралія). Вони будуть уже четвертими. Планується, що участь у цьогорічних змаганнях візьмуть 19 збірних.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів