У Франції суд пом'якшив покарання російським уболівальникам, затриманим за бійки на Євро-2016

Строки покарання їм зменшено до 15 і 18 місяців

Суд Франції пом'якшив покарання двом російським футбольним уболівальникам, затриманим за бійки на Євро-2016.

Про це в Twitter повідомив лідер Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОБ) Олександр Шпригін.

Термін покарання директору російського фан-клубу "Арсенал" (Тула) Сергію Горбачову, засудженому на 18 місяців був зменшений до 15 місяців, директору по роботі з вболівальниками ФК "Локомотив" Олексію Ерунову засудженому на два роки до 18, йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, Шпригін був затриманий у приміщенні московського готелю Holiday Inn, де проходила конференція Російського футбольного союзу. Одночасно в офісі ВОБ почалися обшуки. Пізніше лідер російських вболівальників повідомив, що силовики його відпустили.

Російські футбольні хулігани влаштували безлади під час чемпіонату Європи 2016 року у Франції, причому в скандал виявилися замішані сам Шпригін та інші члени ВОБ. Французька влада вислали тоді Олександра Шпригіна з країни, він спробував в'їхати, але його вигнали знову. Після цього міністр спорту Росії і за сумісництвом президент РФС Віталій Мутко заявив, що ВОБ буде виключено з РФС.

Новини за темою: Лідер російських уболівальників, які влаштовували бійки на Євро-2016, заявив про підпал свого автомобіля

Французька влада вважає, що з російської сторони активними учасниками зіткнень були не менше 150 осіб, затримати яких не вдалося через гарну організацію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...