Турки вирвали перемогу в Стокгольмі, а збірна Косового вперше в історії здобула перемогу

Також португальці мінімально здолали Італію

У Лізі Націй тривають матчі другого туру в групах. Збірна Швеції вела в матчі з Туреччиною 2:0, але турки примудрилися виграти матч. Причому ще на 88-й хвилині шведи вигравали, але дубль Акбаба поміняв всі місцями. Гол Сілви у другому таймі приніс Португалії перемогу у матчі з Італією.

Збірна Косового, яка лише нещодавно стала країною-членом УЄФА, обіграла збірну Фарерських островів. Це перша офіційна перемога в історії косоварів.

Португалія – Італія 1:0

Гол: Сілва, 48.

Португалія: Патрісіу — Канселу, Пепе, Діаш, Руї — Піцци (Санчеш, 74), Невеш, Карвальо (Олівейра, 86) — Брума (Мартінш, 77), А. Сілва, Б. Сілва.

Італія: Доннарумма — Лаццаро, Кальдара, Романьолли, Крішіто (Емерсон, 74) — Кристанте (Белотті, 79), Жоржиньо, Бонавентура — Дзадза, Іммобіле (Берарді, 59), Кьєза.

Швеція – Туреччина 2:3

Голи: Кисе Телин, 35, Клаессон, 49 — Чалханоглу, 51, Акбаба, 88, 90+2

Швеція: Ольсен — Лустіг (Крафт, 78), Янссон, Лінделоф, Аугустінссон — Дурмаз (Роден, 71), Ларссон, Екдаль (Хильємарк, 56), Клаессон — Кисе Телин, Берг

Туреччина: Болат — Челік, Айхан, Сеюнджю, Байрам — Топал (Акбада, 62), Йокушлу — Ундер (Гюрлер, 77), Озьякуп, Чалханоглу (Маллі, 86) — Тосун

Косово - Фарери 2:0

Додамо, сьогодні в Лізі Націй відбудеться ще низка матчів. Головним поєдинком дня стане протистояння збірних Іспанії і Хорватії в Ельче.