Три росіянки будуть виступати за юніорську збірну України з біатлону

Батьки у дівчаток українці, а документи про отримання громадянства перебувають у стадії оформлення

Анастасія Рассказова Федерация биатлона Украины

Російські біатлоністки Катерина Бех, Анастасія Рассказова та Оксана Москаленко будуть виступати за збірну України на міжнародних змаганнях. Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

В перших стартах юніорського чемпіонату України з літнього біатлону, який проходить в Тисовці, взяли участь три спортсменки з Росії – Бех Катерина виграла спринт, Анастасія Рассказова була 4-ю та Оксана Москаленко – 11-ю.

"Ці три дівчинки були запрошені білоруською федерацією. Вони звільнилися в Москві, пройшли збори з білоруською командою, але щось там не вийшло, і вони зателефонували мені. Батьки у дівчаток українці, документи щодо отримання громадянства перебувають у стадії оформлення, тому вони поки виступають за Київську область, але тільки в особистому заліку, не приносячи командні очки. Нам спортсменки такого рівня в будь-якому випадку не завадять, особливо враховуючи, що в цій віковій групі відчуваємо певний кадровий дефіцит",  - заявив президент організації Володимир Бринзак.

Новини за темою: Біатлон: Росіяни поставляли повій президентові IBU

Зазначимо, що 20-річна Рассказова в минулому сезоні представляла Росію на етапах юніорського кубка IBU, а в 2016 і 2017 роках брала участь у чемпіонатах світу серед юніорів.

19-річна Бех і 18-річна Москаленко не брали участі в міжнародних стартах.

Нагадаємо, що новим старшим тренером жіночої збірної України з біатлону став російський фахівець Андрій Прокунин.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів