"Тоттенхем" - "Боруссія": "Шпори" розгромили німців

"Тоттенхем" - "Боруссія". Лондонський клуб на легендарному "Уемблі" розібрався з дортмундською "Боруссією".

Гол: Мин, 47, Вертонген, 83, Льоренте, 86

"Тоттенхем": Льоріс, Фойт, Альдервейрельд, Вертонген, Моура (Льоренте, 85), Орье, Санчес, Сіссоко (Ваньяма, 90), Мин (Ламела, 89), Уинкс, Эрикссен

"Боруссія": Бюрки, Зегаду (Шмельцер, 77), Вітцель, Гетце, Дахуд, Делейни, Діалло, Пулишич (Ларсон, 87), Санчо (Герреро, 88), Топрак, Хакими.

Фінальний свисток! Боруссія - все...

87 хв. Ларсон з'явився в грі замість Пулишича.

86 хв. ГОЛ!!! ЛЬОРЕНТЕ!!!! Шпори громлять Боруссію! Еріксен подав кутовий і іспанець підставив голову під м'яч!

85 хв. Замість Моуры на полі з'явився Льоренте.

83 хв. ГОЛ!!! ВЕРТОНГЕН!!! Серд Орье прострілив і Ян потужним ударом вирішив питання про переможця сьогоднішнього матчу!

77 хв. Замість Зегаду на полі з'явився Шмельцер.

61 хв. Алдервейрелд пробив після подачі кутового, але Бюрки не дав рахунку подвоїться.

55 хв. Дилейни грубо збив Міна - жовта картка.

47 хв. ГОЛ!!! Ось так початок другого тайму! Вертонген віддав пас і Сон Хин Мин точним ударом відкриває рахунок у матчі!

Перерву, відпочиваємо

40 хв. Тоттенхем поступово переводить гру під нашу диктовку. Але ударів все одно мало. Непогано проявляє активність Сон Хин Хв.

30 хв. Ніяк не вдається лондонцям нанести акцентований удар по воротах.

25 хв. Вдалося "шпорам" вирівняти гру. Володіння м'ячем – 50% на 50%.

15 хв. Льоріс вступив у гру після удару Пулишича! Чудовий момент!

12 хв. Орье грубо зіграв проти Пулишича - жовта картка.

7 хв. Сіссоко знайшов пасом Моуру і той б'є трохи поруч з штангою.

Привіт, друзі. Сьогодні ЛЧ повернулася, а з нею і круті матчі.

Красивий промо-арт до матчу від прес-служби "Боруссії"

іншому матчі сьогоднішнього дня зійдуться "Аякс" і мадридський "Реал".

"Шпори" після незрозумілих поразок від "Челсі" і "Крістал Пелес" виграли три домашні матчі поспіль. Сьогодні "Тоттенхем" також грає вдома і дуже хоче продовжити приємну переможну серію. Зробити це буде складно, адже "Боруссія" не програвала з грудня. І хоч останнім часом команда "забуксувала" (дві нічиї і програна серія пенальті в Кубку), підопічні Фавра вміють грати у якісний футбол.

"Боруссія" - лідер німецького чемпіонату, який випереджає "Баварію" на 5 очок. Але в Лондоні "джмелі" будуть без свого капітана Лукаша Піщека. Також не допоможуть "Боруссії" Марко Ройс, Пако Алькасер і Юліан Вайгль. У "Тоттенхема" точно не зіграє Гаррі Кейн, але і без нього у команди є кому забивати.

Новини за темою: "Аякс" - "Реал": Сьогодні відбудеться матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Люсьєн Фавр Боруссия

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"днями я побачив, що якщо брати з початку грудня, то ми - найкраща команда Прем'єр-ліги. Це означає, що хлопці великі молодці. Вони викладаються по повній. Пишаюся, що керую такою командою. Я щиро вірю, що ми можемо виграти будь-який матч, в якому беремо участь. Але ми знаємо, яка конкуренція в Лізі чемпіонів. Наш суперник йде на першому місці в чемпіонаті Німеччини. Але при всій повазі до того, з ким ми зустрічаємося, ми завжди віримо, що можемо перемогти будь-кого".

Головний тренер "Боруссії" Люсьєн Фавр:

"Те, що ми пропускаємо м'ячі, не має відношення до агресивності. Перед такими матчами треба дотримуватися своїх сильних якостей. "Тоттенхем" йде в чемпіонаті Англії на третьому місці, про що говорить. Буде складно. Ми концентруємося на матчі, а вже потім на Бундеслізі. За "Тоттенхем" не зіграють Кейн і Еллі, пропустять матч і деякі наші футболісти".

Команди зустрічаються між собою третій рік поспіль. У 2016 в 1/8 фіналу Ліги Європи "Боруссія" двічі обіграла англійців 2:1 і 3:0, а через рік "Боруссія" і "Тоттенхем" обмінялися домашніми перемогами на груповій стадії Ліги чемпіонів.

Прогноз 112.ua: 1:1