"Тоттенхем" – "Барселона": Кейн відіграв один м'яч (онлайн-трансляція)

Каталонці гостюють у Лондоні

"Тоттенхем" - "Барселона". Лондонський клуб приймає вдома Мессі і компанію, яким в останніх іграх не вдається чіплятися за результат. Онлайн-трансляція матчу "Тоттенхем" - "Барселона" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

3 жовтня 22:00

Лондон, "Уемблі"

Ліга чемпіонів, 2-й тур

"Тоттенхем" - "Барселона" 2:4

Голи: Кейн, 52, Ламела, 66 - Коутіньйо, 2, Ракітіч, 28, Мессі, 56, 90

"Тоттенхем": Льоріс, Девіс, Санчес, Триппьер, Алдервейрелд, Ваньяма (Дайер, 57), Лукас Моура, Ламела (Льоренте, 79), Уинкс, Сон (Сіссоко, 66), Кейн.

"Барселона": тер Штеген, Альба, Лангле, Семеду, Піке, Артур (Відаль, 87), Ракітіч, Бускетс, Коутіньйо (Рафінья, 84), Мессі, Суарес.

90 хв. ГОЛ! МЕССІ! Дубль робить Лео! Суарес пропустив м'яч на Лео, який з центру штрафної спокійно пробив повз Льоріса.

84 хв. Тоттенхем намагається знайти шанс відігратися. Поки без моментів.

66 хв. ГОЛ! ЛАМЕЛА!!! Ще один красивий гол сьогодні! Ламела пробив здалеку, м'яч зачепив Лангле і влетів у ворота.

56 хв. ГОЛ!!! МЕССІ! Він це зробив! Мессі закинув м'яч наліво на Альбу, той повертає в центр. Коутинью і Суарес красиво м'яч пропустили а Лео вбив м'яч у сітку!

52 хв. ГОЛ!!! КЕЙН!!! Гаррі красиво прибрав захисника і низом пробив тер Штегена!

51 хв. І ще! Зміщення і удар Мессі з лінії штрафного і м'яч знову б'ється об ліву штангу!

48 хв. Мессі пробив з лінії штрафної в штангу!

Кінець першого тайму. Барса поки просто не дає шпорам шансів.

36 хв. Льоріс з труднощами зафикчировал м'яч після слабкого удару Мессі з лінії штрафної.

33 хв. Ламела небезпечно прострілював зліва, але тер Штеген ледве зумів перекрити траєкторію м'яча.

28 хв. ГОЛ! РАКІТІЧ!!! Коутинью двічі спробував зліва віддати м'яч і з другої спроби віддав під удар Ракітічу, а той зльоту від штанги забиває м'яч у сітку!

24 хв. Кейн вирішив прикластися здалеку і тер Штеген накриває м'яч.

15 хв. Алдервейрелд збив Коутіньйо - жовта картка.

10 хв. Поки шпорам досить складно продертися крізь захист каталонців. Забивши, Барса осіла на своїй половині поля.

2 хв. ГОЛ!!! КОУТІНЬО!!! Мессі чудово віддав м'яч під удар Коутіньйо з лінії штрафного на порожні ворота. І той точно відправив м'яч під штангу!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні в Лондоні буде дуже цікаво.

Каталонська команда поки є лідером групи В. Але адже команди встигли зіграти лише по матчу.

Група

1. "Барселона" - 3 очки

2. "Інтер" - 3

3. "Тоттенхем" - 0

4. "Інтер" - 0

Команда з Барселони останнім часом переживає проблеми. В іспанському чемпіонаті команді не вдається виграти вже три матчі. "Жирона" і "Атлетик" відібрали у "Барси" очки, а "Леганес" і зовсім обіграв підопічних Вальверде. Для команди такого рівня і класу подібний результат не може затягнутися надовго. А значить, "Барселона" буде робити все, щоб повернутися на переможну стежку.

"Тоттенхем" в стані не дати супернику це зробити. У Почеттіно в складі багато гравців, які можуть вирішити результат протистояння. Але для цього знадобиться закрити аналогічних лідерів у команді суперника. А з цим вже складніше. Навіть у кризу Мессі може самостійно пройти чужу оборону, а Суарес так підставити ногу, щоб м'яч опиниться у воротах.

Новини за темою: "Реал" програв у Москві, а "Баварія" не впоралася з "Аяксом"

Эрнесто Вальверде З відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

"Коли ви не досягнете результату, ви завжди хочете знайти причини: це з-за власних помилок або з-за сильної гри опонента? Ми хочемо повернути втрачену форму у важливому матчі. Ви чудово знаєте, яке увага до "Барселоні". Навіть після переможних матчів завжди знайдуться ті, хто критикує команду. Відчуваємо себе добре. Знаємо, що у суперника є травмовані, але чекаємо від "Тоттенхема" кращого, усвідомлюючи його силу як в атаці, так і в обороні".

Прогноз 112.ua: 1:1