"Тоттенгем" встояв у Манчестері та вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

Найдраматичніший матч сезону

З відкритих джерел

"Манчестер Сіті" і "Тоттенгем" грали у матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Завдяки дублю Сон Хин Міна і голу Льоренте "шпори" забили потрібну кількість голів на виїзді і тепер зіграють з "Аяксом" у півфіналі.

17 квітня, 22:00

Манчестер, "Этихад"

Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу

"Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" 4:3 (перший матч 0:1)

Голи: Стерлінг, 4, 21, Сілва, 11, Агуеро, 59 - Мін, 7, 10, Льоренте, 73

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Компані, Лапорт, Менді (Сані, 83), Гюндоган, Де-Брейне, Сілва (Фернандіньо, 63), Стерлінг, Агуеро, Сілва

"Тоттенхем": Льоріс, Триппьер, Роуз (Санчес, 90), Альдервейрельд, Вертонген, Ваньяма, Сіссоко (Льоренте, 40), Аллі, Еріксен, Моура (Девіс, 77), Мін.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Стенограма матчу:

Фінальний свисток!

90 хв Охохо! Перехоплення на чужій половині поля, м'яч опинився і Сілви, який віддав на Стрелинга, а той пробив Льоріса. Але суддя після перегляду відео побачив офсайд.

90 хв. Санчес змінює Роуза.

83 хв. Замість Менді з'явився Сані.

77 хв. Девіс змінює Моуру.

73 хв. ГОЛ!! ЛЬОРЕНТЕ!!! Після подачі кутового Фернандо тілом переправив м'яч у ворота!

63 хв. Фернандіньо виходить замість Давида Сілви.

59 хв. ГОЛ!!! АГУЕРО!!! Швидкий випад Сіті завершився пасом Де-Брейне на Аугеро, який справа у штрафний смачно пробив у ближній кут!

54 хв. Роуз грубо збив Агуеро - жовта картка.

48 хв. Мін збив Де Брйне у своїй штрафній - жовта картка.

42 хв. Мін просто крут сьогодні. Обіграв Уокера і пробив під праву штангу, але трохи не влучив по воротах.

40 хв. Сіссоко не може продовжити гру. Замість нього з'явився Льоренте.

21 хв. ГОЛ!!!! СТЕРЛІНГ!!! Та хто ж їх зупинить?! Де-Брейне прострілив справа і Рахім замкнув передачу!

11 хв. ГОЛ!!! БЕРНАРДУ СІЛВА!!! Так що ж коїться?! Бернарду б'є і м'яч рикошетом від Роуза влітає у ворота!

10 хв. ГОЛ!!! Мін!!! Охохо! Моура віддав Сон Хин Міну, а той шикарним дальнім ударом увігнав м'яч у дев'ятку!

7 хв. ГОЛ!!! Мін!!! Добиває кореєць м'яч у ворота після відскоку від Ляпорта!

4 хв. ГОЛ! СТЕРЛІНГ!!! Де Брйне знайшов в чужій штрафній Рахіма, той прибрав захисника і пробив!

Поїхали!

"Городяни" в цьому році близькі до ідеальної форми. Команда веде боротьбу на всіх фронтах і претендує на перемогу в чотирьох турнірах, чого не було ще в історії. Виграти чемпіонат, Кубок і ЛЧ (Кубок ліги вже виграно) буде вкрай складно, але великими командами стають ті, хто долає великі труднощі. І сьогоднішній матч - одна з цих труднощів.

Перший матч завершився мінімально перемогою "шпор". Це дає їм невелику перевагу, але "Сіті" не зміг забити у Лондоні, але це не означає, що на "Этихаде" Льоріс зуміє залишити свої ворота "сухими". І хоч наш звитяжний Зінченко ще не відновився від травми, грати в "Сіті" є кому. А ось "Тоттенхему" доведеться мучитися без свого лідера атаки Гаррі Кейна. Також не допоможуть Еллі і Ламела.

Новини за темою: "Порту" - "Ліверпуль": Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола:

"Я знаю, люди кажуть, що я прийшов в "Манчестер Сіті", щоб виграти Лігу чемпіонів, але це не так. Я прийшов сюди, щоб моя команда грала так, як я хочу. У "Баварії" за три сезони ми виграли усі, крім Ліги чемпіонів, і це вважається провалом. Що сказати з цього приводу? Я приймаю це. Я знаю це і повинен жити з цим, але це невелика проблема. Це мотивує мене бути краще. Для мене перемога в Прем'єр-лізі – найважливіший титул".

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"Для нас перемога в першому матчі була видатним результатом. Однак ми знаємо, що вся боротьба попереду. Але ми віримо в свої сили і знаємо, на що здатні. Будемо битися з усіх сил. Знаємо, що суперник дуже сильний, що він з перших хвилин грає в надзвичайно високому темпі. Але це наше завдання – постаратися їх зупинити, при цьому граючи агресивно і атакуючи. Ми повинні вірити, що здатні зупинити "Сіті" і показати свій клас".

Прогноз 112.ua: 3:1