"Тоттенгем" обіграв "Аякс" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Лукас вивів англійців у фінал

З відкритих джерел

Лондонський "Тоттенгем" відігрався з рахунку 0:2 в Амстердамі в матчі проти "Аякса". Лукас Моура зробив хет-трик, який вивів англійців у фінал проти "Ліверпуля".

Новини за темою: "Аякс" - "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

"Аякс" — "Тоттенгем" 2:3 (перший матч — 1:0)

Голи: де Лигт, 5, Зиех, 36 — Лукас Моура, 55, 58, 90+6

"Аякс": Онана — Мазрауи, де Лигт, Блінд, Тальяфико — Шене (Велтман, 60), ван де Беек (Магальян, 90), Ф. де Йонг — Зиех, Тадіч, Дольберг (Синкгравен, 67).

"Тоттенгем": Льоріс — Триппьер (Ламела, 81), Алдервейрельд, Вертонген, Роуз (Девіс, 82) — Сіссоко, Ваньяма (Льоренте, 46), Аллі — Еріксен — Лукас Моура, Сон.

Стенограма матчу

ВСЕ!!!! Фінальний свисток!

90+4 хв. ГООООООЛ!!!! ЛУКАС!!!! Дальній удар Моуры і м'яч вдаряється в ворота! Тоттенхем у фіналі!

87 хв Поперечина! Після відскоку від стійки повинен був добивати Вертонген, але м'яч не залетів у ворота!

79 хв. Штанга! Пробиває в стійку Зиеш!

77 хв. Зиеш у відповідь влетів Роузу у ноги - ще одна жовта.

76 хв. Роуз відзначився жовтою карткою за неспортивну поведінку.

67 хв. Дольберг вийшов замість Синкгравена

60 хв. Велтман вийшов замість Шене.

59 хв. ГООООООЛ!!!! ЛУКАС!!!!! Зрівнює рахунок Тоттенхем! Лукас б'є під саму штангу після підбирання в чужій штрафній!

55 хв. ГОЛ!!! ЛУКАС!!! Лука спробил Онана після пасу Справі Аллі.

50 хв. Дольберг грає грубо - жовта картка.

35 хв. ГОЛ!!! ЗИЕШ!!! Тадіч зліва увійшов у штрафну суперника і віддав під удар Хакіму, який в дотик пробив під штангу!

16 хв. Сіссоко збив Тальяфико - жовта картка.

6 хв. Тут же міг Сон Хин Хв зрівняти рахунок, але м'яч влучив у штангу після його удару з лінії штрафної.

5 хв. ГОЛ!!! ДЕ ЛИГТ!!! Кутовий біля воріт шпор подав Шене і Маттейс головою пробив Льоріса!

Почали!

"Аякс" під кінець сезону набрав просто феноменальну форму. Легкість і впевненість, з якою підопічні тен Хага рухаються самі по полю і розігрують м'яч, дозволила виграти шість матчів поспіль, а програвав "Аякс" останній раз 17 березня (10 матчів). З такою формою не дивно, що ніхто в Європі не стримує їх.

"Тоттенхем" у першому поєдинку отримав в суперники несподівано обережний "Аякс", що трохи змінив концепцію гри. В цей раз Маурісіо Почеттіно повинен підійти підготовленим до всього, що може створити "Аякс". Інакше такий близький фінал Ліги чемпіонів, який може стати для "Тоттенхема" першим в історії, зникне.

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"Аякс" був дуже гарний у Лондоні в перші півгодини. Це талановита команда з сильними гравцями і дуже хорошим тренером. Вона цілком заслужила грати на цій стадії. Всі наші футболісти дуже важливі. Сон Хин Хв пропустив перший матч, і він головний, хто засмутився після червоної картки в суботу. Однак куди важливіше гра команди в цілому. Негативний результат першого матчу, безумовно, ускладнює нам завдання на завтра, але нічого ще не вирішено. Ми знаємо, що повинні вигравати і показати свій кращий футбол. Це приголомшливий момент для нас".

Прогноз 112.ua: 1:1