"Тоттенхем" - "Манчестер Сіті": Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

"Шпори" спробують зупинити "Сіті"

З відкритих джерел

"Тоттенхем" - "Манчестер Сіті". Першими в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зіграють англійські команди. Онлайн-трансляція матчу "Тоттенхем" - "Манчестер Сіті" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

9 квітня, 22:00

Лондон, "Тоттенхем Хотспур Стедіум"

Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу

"Тоттенхем" - "Манчестер Сіті" 1:0

Гол: Хв, 79

"Тоттенхем": Льоріс, Триппьер, Роуз, Альдервейрельд, Вертонген, Хв, Вінгс, Сіссоко, Аллі, Еріксен, Кейн (Моура, 55)

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Лапорт, Делф, Отаменді, Гюндоган, Сільва, Фернандіньо, Стерлінг, Агуеро (Жезус, 70), Марез

79 хв. ГОЛ!! СОН ХИН ХВ!!! Отримав м'яча праворуч в карному, трохи не випустив за лицьову, змістився в центр і пробив низом!

70 хв. Замість Агуеро виходить Жезус.

59 хв. Марез грубо зіграв проти Моуры - жовта картка.

55 хв. Моура поміняє Кейна. Харрі за допомогою лікарів залишає поле.

48 хв. Сон Хин Хв чудово пробивав здалеку, але трохи недокрутив м'яч у ліву дев'ятку.

Відпочиваємо

43 хв. Роуз пробив зі стандарту від правого кута штрафного і Эдерсона справляється.

28 хв. Лапорт збив Аллі, який відібрав у нього м'яч - жовта картка.

24 хв. Кейн отримав м'яч на самоті в центрі штрафного майданчика і відразу б'є, але Едерсон реагує!

19 хв. На шпор відбитий пенальті зіграв дуже позитивно. Краще вони виглядають зараз.

13 хв. Льоріс! Тягне голкіпер м'яч після удару Агуеро!

11 хв. Стерлінг влаштував прохід уздовж штрафного майданчика і пробив - м'яч потрапив в руку Роуза. Суддя після перегляду відео ставить пенальті і дає жовту захиснику!

7 хв. Аллі відмінно обігрався з Сіссоко і пробив з центру штрафного - м'яч пройшов мимо.

Погнали!

Добрий вечір, друзі. Великий європейський футбол сьогодні!

На Кейна у "шпор" остання надія.

"Городяни" йдуть на цікаве досягнення - чотири перемоги в чотирьох турнірах. Кубок ліги вже виграно, у фінал Кубка Англії вже вийшов в Прем'єр-лізі з "Ліверпулем" йде гонка за чемпіонство. Тепер ось Ліга чемпіонів, де Гвардіолі буде протистояти міцний "Тоттенхем".

Але останнім часом "шпори" здали. Вони довго залишалися в чемпіонській гонці, але випали з неї і тепер сподіваються зберегти місце в четвірці. У Лізі чемпіонів справи йдуть поки в порядку, але матч з "Ман. Сіті" може закінчити єврокампанію для лондонського клубу. Хоча новий домашній стадіон, який сьогодні дебютує в ЛЧ, може вдихнути в команду нові сили.

Зазначимо, що сьогодні також не допоможе "Сіті" наш Олександр Зінченко, який отримав пошкодження на вихідних. Сьогодні українець не зіграє, але до другого матчу встигне відновитися.

Новини за темою: "Тоттенгем" - "Манчестер Сіті": Сьогодні відбудеться матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Півзахисник "Манчестер Сіті" Ріяд Марез:

"Кожен робить свою справу, чи то голи, результативні передачі або надійна гра в обороні. Як каже тренер, нам потрібні всі, і тільки так можна вийти на наступний рівень. У нас чудовий підбір гравців, що володіють величезним талантом, і чудовий тренер. Ми маємо все необхідне, щоб пройти весь шлях до кінця".

Півзахисник "Тоттенхема" Сон Хин Хв:

"Коли граєш на виїзді, відчуваєш певний тиск, але домашніми матчами ми повинні насолоджуватися. "Сіті" – сильна команда, як і наша, і ми повинні здорово повеселитися і отримати задоволення від матчу з таким суперником на нашому стадіоні. Це буде неймовірно".

Особисті зустрічі:

"Сіті" і "Тоттенхем" зіграли між собою 147 матчів і вперше зійдуться в єврокубках. Поки у команди по 57 перемог, але у "городян" 128 забитих голів проти 204 м'ячів "шпор". В останній раз "Тоттенхем" вдома мінімально програв "Сіті" в кінці 2018 року.

Прогноз 112.ua: 1:2