Словаччина – Україна: Онлайн-трансляція матчу Ліги націй УЄФА

Вболіваємо за наших разом!

Словаччина - Україна. Сьогодні збірна України проведе завершальний матч Ліги націй УЄФА проти Словаччини. Онлайн-трансляція матчу Словаччина - Україна розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

16 листопада, 21:45

Трнава, "Стадіон Антона Малатинского"

Ліга націй УЄФА, 5-й тур

Словаччина - Україна 4:1

Гол: Руснак, 6, Куцка, 2, Зриляк, 53, Мак, 61 - Коноплянка, 47

Україна: Бойко, Матвієнко, Кривцов (Пластун, 14), Бурда, Караваєв, Степаненко, Зінченко, Коноплянка, Малиновський, Циганков, Борячук (Коваленко, 63)

Словаччина: Дубравка, Пекарік, Шкртел, Шкриняр, Ганцко, Грегуш, Руснак, Куцка (Беру, 30), Гамшик, Мак, Зреляк

63 хв. Коваленко замість Борячука.

61 хв. ГОЛ!!! МАК!!! Що вони творять!? Роберт Мак обіграв Степаненко і пробив здалеку прямо під праву шатнгу!

60 хв. Коноплянка запоров просто шикарний момент. Борячук відмінно розгорнув суперника на прийомі і українці тікали втрьох на одного захисника. Форвард віддав на Коноплянку, але той занадто довго приймав рішення, а фінальний удар не вийшов.

55 хв. Караваєв трохи неточно пробив головою після подачі Зінченко зліва.

53 хв. ГОЛ!! ЗРЕЛЯК!!! Відповідна краса від словаків! Зреляк п'ятою відправляє м'яч у ворота Бойко після прострілу справа!

49 хв. Грегуш зірвав прорив Коноплянки - жовта картка.

47 хв. ГОЛ!!! КОНОПЛЯНКА!!! Ось це так-так! Караваєв пройшов праворуч, віддав в центр на лінію штрафного, звідки Коноплянка в дотик пробиває під ліву штангу! Краса!

46 хв. І відразу ж метушня біля наших воріт - Беру проривався крізь штрафну, але в нього відібрали м'яч.

Перерву, відпочиваємо

45+2 хв. Малиновський зважився на прохід і дальній удар, але Дубравка забрав м'яч собі.

45 хв. Караваєв добре отримав м'яч праворуч, увійшов у штрафну і прострілив, але захисник впорався з пасом.

43 хв. Ще момент... Зреляк бив справа у штрафний, але по воротах не потрапляє. Треба нашим щось міняти.

40 хв. Гамшик і Ганцко вдвох намагалися розіграти м'яч в українській штрафний, але до удару справа не довели.

34 хв. Намагаються наші трохи заспокоїти гру і потримати м'яч у себе.

30 хв. Ще одна вимушена заміна. Беру виходить замість Куцки, якого виносять з поля на ношах.

27 хв. ГОЛ!!! КУЦКА!!! Вже травмований гравець вирішив пробити здалеку і від рук Бойко м'яч відлітає в сітку! Ах, Денис....

23 хв. Ганцко відмінно навісив у штрафну і Зреляк б'є головою поруч зі штангою!

19 хв. Мак небезпечно намагався закрутити м'яч під дальню штангу після зміщення ліворуч, але відправив м'яч над воротами.

16 хв. Варто відзначити, що словаки дуже добре виглядають. М'яч тримають, розтягують наш захист.

14 хв. Це несподівано. Замість Кривцова виходить Пластун. Схоже, що травма.

12 хв. Ох і простив нас Гамшик! Після перехоплення (помилився Малиновський) словаки швидко розіграли м'яч, який дійшов до Марека, але той пробив повз ворота з-за меж штрафного.

9 хв. Перша спроба удару у виконанні українців. Циганков пробив, але м'яч від ноги захисники прилетів у руки голкіпера.

5 хв. ГОЛ!!! РУСНАК!!! Гамшик розыграл штрафний, Руснак пробив з лінії штрафного і м'яч рикошетом влетів у наші ворота!

Почали!

Добрий вечір, друзі. Вітаємо з дебютом у збірній Борячука!

Українська збірна вже забезпечила собі перемогу у своїй групі, тому поєдинок зі словаками стає формальністю.

Група А

1. Україна - 9 очок

2. Чехія - 3

3. Словаччина - 0

У своїх завершальних матчах у 2018 році збірна України може дозволити собі розслабитися, трохи поекспериментувати і пошукати нові ігрові напрацювання. Здобувши три перемоги в трьох матчах нового турніру, Андрій Шевченко може не ламати голову, наприклад, через травму Ярмоленка. Тому від українського коуча варто очікувати несподіваних імен у стартовому складі.

Розуміють це й наші суперники, для яких набагато більше турнірне значення має матч у Чехії, який відбудеться вже 19 листопада. Для тренера Павела Гапала поєдинок з українцями стане першим біля керма словацької збірної. Гравцям доведеться заново показувати себе новому тренеру, та й поразка в першому матчі додасть мотивації.

Новини за темою: Я очікую важкої гри зі Словаччиною, - Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко Открытый источник

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Це не буде проста гра. Словаки мотивовані своїм турнірним становищем, і я очікую такої ж важкої гри, яка була з ними у Львові на початку осені. За неповний рік це буде вже наша третя зустріч з цією командою, ми добре вивчили один одного, і крім того, на мій погляд, наші збірні дещо схожі в стилі ведення гри".

Головний тренер збірної Словаччини Павел Гапал:

"Ми хочемо перемоги в матчі з Україною. Але слів замало, потрібно переходити до справи. Я вірю, що ми можемо досягти успіху в цій грі. Звісно, якщо візьмемо очко, а потім виграємо в Празі, я буду задоволений. Але ми налаштовуємося на шість очок".

Прогноз 112.ua: 1:1