"Славія" - "Динамо": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Дивимося, як кияни стартують у єврокубках

"Славія" - "Динамо". Кияни ще не пропускали в цьому сезоні і можуть продовжити свою приємну серію в Чехії.  Онлайн-трансляція матчу "Славія" - "Динамо" розпочнеться на 112.ua о 20:00, дивитися поєдинок можна на каналі 2+2.

7 серпня, 20:30

Прага, "Еден Арена"

Ліга чемпіонів, 3 раунд кваліфікації

"Славія" - "Динамо" 1:1

Голи: Гушбауер, 90+4 (пен) - Вербич, 82

"Славія": Коларж — Коукал, НгадуНга джиДели, Боржил — Соучек, Хюсбауэр — Сток, Сікора, Змргал — Шкода

"Динамо": Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк — Сидорчук, Гармаш, Буяльський — Циганков, Бесєдін, Вербич

Фінальний свисток! Нічия!

90+5 хв. ГОЛ!!! ГУШБАУЭР!!! Пропускають вперше кияни!

90+4 хв. Ах! Кендзьора сфолив у своїй штрафній і прикрий пенальті в кінцівці матчу!

88 хв. Делі дали пробити головою після кутового, але той пробив повз воріт.

82 хв. ГОЛ!!! ВЕРБИЧ!!!! Сидорчук дочекався, коли виб'ють зайвий м'яч, віддав на хід Вербичу і словенець насилу пробиває Коларжа!

78 хв. Вдалося киянам перехопити м'яч. Тримається поки, але без моментів.

68 хв. Буяльський виходить замість Буяльського.

63 хв. Змргал ударом головою повз ворота завершив найнебезпечніший розіграш кутового.

60 хв. Перша заміна. Тецл змінює Шкоду.

57 хв. Ай! Стох небезпечно бив з півкола, але Бойко спокійно забирає м'яч.

55 хв. Поки не вдається у Динамо затримають м'яч у себе. Господарі виглядають небезпечніше.

48 хв. Соучек не сильно б'є головою прямо в руки Бойко.

Перерва. Відпочиваємо.

45+1 хв. Небезпечна атака зі скидкою з штрафного під удар Стоху, але у того не летить сьогодні м'яч в потрібному напрямку.

39 хв. Постійна гра верхи у виконанні Славії тримає в напрузі захист "Динамо".

32 хв. Гармаш і Вербич обігралися і Денис навісив у центр штрафного, але Коларж виявився першим на м'ячі.

29 хв. Сумбурна гра зараз. Досить багато помилок з обох сторін. Але кияни традиційно використовують пресинг, а чехи - намагаються трохи підняти м'яч в повітря.

21 хв. А ось це було вже зайвим. Не змогли нормально вибити м'яч кияни. М'яч дістався Збргалу, той пробив у ближній кут, але по воротах не влучив.

18 хв. Чехи обстріляли штрафному киян навісами, але поки жоден з них не завершився ударом.

13 хв. Шкода небезпечно б'є головою після подачі справа - прямо в руки Бойко.

10 хв. Тримають м'яч кияни. Виходить у них обкатувати його навколо штрафної суперника. Але особливо ризикувати вони не лізуть.

4 хв. Циганков прострілив і Бесєдін пробив прямо в голкіпера! З пари метрів!

Добрий вечір, друзі. Ось і старт України в Лізі чемпіонів. Давай, Динамо!

Чехи зіграли в цьому сезоні три матчі і всі три завершила перемогами. Та такими, що сумніватися не довелося. А головним героєм початку сезону в Празі став півзахисник Гушбауер, який забив три голи. Стільки ж забили гравці "Динамо" в чотирьох останніх матчах. Так що, обороні киян доведеться провести ще один напружений поєдинок.

У п'ятницю "Динамо" вдруге обіграло "Шахтар" і готується до початку єврокампанії в гарному настрої. У хорошій формі знаходяться Беньямін Вербич, який став кращим гравцем початку сезону в Києві. Чудово відіграв проти донеччан захисник Кендзьора. Так що, показати свої претензії на вихід у групу Ліги чемпіонів варто вже зараз.

Новини за темою: "Динамо" вирушило до Праги на матч Ліги чемпіонів зі "Славією"

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич:

"Перед кожною грою, особливо, коли протистояння складається з двох матчів, шанси команд завжди 50% на 50%. "Славія" сповідує не тільки силовий футбол, у них є і креативні футболісти. Все залежить від ситуації. У нас є план на гру, який ми детальніше розповімо футболістам вже завтра. Ми відштовхуємося від своєї гри. Для "Динамо" участь у Лізі чемпіонів - це престиж клубу і країни, ми дуже хочемо потрапити в груповий етап, мабуть і "Славія" ставить таку ж задачу".

Прогноз 112.ua: 0:0