"Шальке" - "Манчестер Сіті": "Городяни" видали шикарну кінцівку матчу (онлайн-трансляція)

"Городяни" зіграють у Німеччині

"Шальке" - "Манчестер Сіті". Німецький клуб прийме вдома "Сіті", одного з головних фаворитів нинішньої Ліги чемпіонів. Онлайн-трансляція матчу "Шальке" - "Манчестер Сіті" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

20 лютого, 22:00

Гельзенкірхен, "Фельтінс-Арена"

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Шальке" - "Манчестер Сіті" 2:3

Гол: Бенталеб, 38 (пен), 45 (пен) - Агуеро, 18, Сані, 85, Стерлінг, 90

"Шальке": Ферманн, Манділ (Бургшталлер, 65), Настасич, Очіпка, Сані, Брума, Маккени (Скшибски, 78), Сердар, Бенталеб, Каліджурі, Ут.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Ляпорт, Отаменді, Гюндоган, Де Брейне (Зінченко, 87), Д. Сілва (Компані, 70), Б. Сілва, Фернандіньо, Стерлінг, Агуеро (Сані, 77)

Видалити: Отаменді, 68

90 хв. ГОЛ!!!! СТЕРЛІНГ!!! Гюндоган подав кутовий і Рахім забиває третій гол в ворота Ферманна!

88 хв - Де-Брейне змінює в грі Зінченко! Давай, Сань!

85 хв. ГОЛ!!! САНІ!!! Сіті заробив штрафний, який ідеально виконав Лерой!

78 хв. У Сіті Сані поміняв Агуеро, а у Шальке Скшибски вийшов замість Маккени.

77 хв. Бернардо Сілва після класного проходу зважився на удар з лінії штрафної, але знову не влучив по воротах.

70 хв. Компані вийшов замість Сілви.

68 хв. Ой-Ой-ой! Отаменді отримує другу жовту картку і видалення. Сіті все важче.

65 хв. Бургшталлер виходить замість Мандила.

55 хв. Сіті продовжує тиснути. Не чекали гості, що їм доведеться відіграватися.

47 хв. Де-Брейне непогано пробив з лінії штрафного майданчика, але його удар заблокували захисники.

Перерву. Ось так матчик.

44 хв. Охохо! Фернандіньо сфолив у своїй штрафній – ще одна жовта картка і пенальті!

41 хв. Ут грубо грає - ще одна жовта картка.

38 хв. ГОЛ!!! БЕНТАЛЕБ!!! Точний удар у правий нижній кут!

36 хв. Ніколас отримує жовту, а Шальке – пенальті!

34 хв. Отаменді грає рукою у своєму штрафному! Суддя вирушає дивитися відеоповтор!

25 хв. Ут відмінно проил з лінії штрафного, але не влучив по воротах.

18 хв. ГОЛ!!! АГУЕРО!!!! Налажала захист Шальке! Сільва перехопив м'яч, віддав на самотнього Агуеро, який спокійно розпечатав ворота німців!

8 хв. Агуеро дуже небезпечно бив головою після навісу з флангу, але Ферманн зумів відбити м'яч!

Добрий вечір, друзі. Коноплянка не потрапив в заявку на матч, а от Зінченко почне матч з лави запасних.

Додамо, що сьогодні також пройде матч Ліги чемпіонів "Атлетіко" – "Ювентус"

В 2019 році український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка нарешті забив свій перший гол у сезоні. Від його красивого удару постраждала "Герта". Це не сильно допомогло українцю, який також рідко з'являється на полі. А ось його колезі по збірній Олександр Зінченко останнім часом вистачає ігрової практики. З останніх матчів він пропустив гру з "Евертоном", а в матчі з "Челсі" і зовсім віддав дві гольові передачі. Очікувати обох на поле в основі сильно не варто, але шанс на українське протистояння у нас є.

Якщо говорити про шанси, то в плані перспектив у "Шальке" багато чого буде залежати від удачі. "Манчестер Сіті" набрав в цьому сезоні такий хід, який можна зупинити тільки неймовірною самовіддачею і збігом обставин. Тим не менш німці вийдуть на поле з чітким розумінням своїх завдань, а от як їх вдасться реалізувати, залишається загадкою. Стабільності "Шальке" сильно не вистачає.

Новини за темою: "Манчестер Юнайтед" - ПСЖ: Французи перемогли на "Олд Траффорд"

Доменіко Тедеско Открытый источник

Головний тренер "Шальке" Доменіко Тедеско:

"Природно, шанси у нас є, хоча ми не фаворити. Але ми вийшли з групи в плей-офф зіграємо заслужено. "Манчестер Сіті" – неймовірно сильний клуб. Нам треба показати свій найкращий футбол, і ми повинні це зробити – для себе і вболівальників. "Манчестер Сіті" діє дуже організовано. Кожен футболіст знає, що роблять інші. Але якщо добре підготуватися і виконати свій план на гру, то цілком можна створити їм проблеми. Кожну команду можна покарати за помилки".

Гвардиола Евроспорт

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола:

"Це особливий турнір. Хороші команди. Потрібно контролювати свої емоції. Потрібно терпіти і переживати найгірші моменти. Але ми впевнені в собі. У нас великі мрії. Не можна пройти далі, якщо ти не будеш самим собою, якщо не покажеш свою кращу гру. Якщо хочеш мріяти і пробитися в останні стадії, потрібно діяти неймовірно кожну секунду і нав'язувати свою гру. Бути собою – ось що я хочу бачити".

Команди грали між собою лише раз. У 2009 році розігрувався останній Кубок УЄФА (той самий, який виграв "Шахтар"), і турнір починався з групового етапу. "Ман Сіті" гостював у Німеччині і виграв там 2:0.

Прогноз 112.ua: 0:2