"Шахтар" у Києві обіграв "Динамо"

Кияни вдома поступилися "гірникам"

"Шахтар" ФК Шахтер

Київське "Динамо" на "Олімпійському" приймав "Шахтар" у матчі третього туру чемпіонату України.

Рахунок у поєдинку відкрили гості після того, як Соломон прострілив з правого флангу, а Мораес п'ятою переправив м'яч у ворота. У відповідь на це "Динамо" відповіло дебютним голом Жерсона Родрігеса, головою добив м'яч у сітку після того, як П'ятов відбив дальній удар Гармаша. У другому таймі у Марлоса вдався відмінний прохід по центру штрафної "Динамо", який завершився рикошетом голом. "Динамо" під кінець матчу придавило суперника, але не змогли врятувати матч.

Новини за темою: "Динамо" – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

10 серпня, 17:00

Київ, "Олімпійський"

Чемпіонат України, 3 тур

"Динамо" – "Шахтар" 1:2

Голи: Родрігес, 39 - Мораєс, 21, Марлос, 64

"Динамо": Бойко, Миколенко, Бурда, Кадар, Кендзьора, Сидорчук (Андрієвський, 66), Шепелєв (Соль, 69), Гармаш, Де Пєна, Циганков (Вербич, 60), Родрігес

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Марлос (Дентіньо, 90), Патрік, Тайсон, Болбат (Хочолава, 78), Соломон, Мораес (Бланко-Лещук, 81)

Стенограма матчу:

Фінальний свисток! Динамо поступається в Києві Шахтарю

90+4 хв. Бурда втратив м'яч у центрі поля, гірники тікали троє в одного і повинен був завершувати голом випад Дентіньо, але не зміг потрапити вже по порожніх воротах.

90+1 хв. Замість Марлоса виходить Дентіньо.

81 хв. Бланко-Лещук змінює Мораеса.

80 хв Патрік збив Вербича на фланзі - жовта картка.

78 хв. Хочолава виходить замість Болбата.

72 хв. Андрієвський відповідає Мораєсу грубим підкатом - ще один гірчичник.

71 хв. Мораєс грубо сфолив у центрі поля проти Де Піна - жовта картка.

69 хв. Соль змінює Шепелєва.

66 хв. Андрієвський вийшов замість Сидорчука.

64 хв. ГОЛ!!! МАРЛОС!!! Марлос зумів пройти через центр у штрафну Динамо, пробив і м'яч рикошетом залетів у кут воріт!

62 хв. Кендзьора прострілив справа і Вербич повинен був замикати, але відправив м'яч вище воріт!

60 хв. Вербич поміняв Циганкова.

54 хв. Спокійний початок другого тайму. Обидві команди намагаються забрати м'яч собі і потримати трохи.

47 хв. Бурда не зміг нормально вибити м'яч, Соломон перехопив і відкотив під удар Тайсона, який пробив, але Бойко насилу відбив.

42 хв. Шепелєв руками не дав утекти Тайсону в контратаку - жовта картка.

39 хв. ГОЛ!!!! РОДРІГЕС!!!! Гармаш добре пробив здалеку, П'ятов відбив над собою і новачок Динамо головою добив м'яч у ворота!

32 хв. Упустили Марлоса в своїй штрафній кияни і той пробив - м'яч влучив у штангу!

27 хв. Кияни віддали м'яч Шахтарю, намагаючись грати на контратаках. Але поки що їх дуже мало.

21 хв. ГОЛ!!! МОРАЄС!!! Соломон розібрався з Миколенко на правому фланзі, звідки прострілив у центр штрафного, а там Мораєс п'ятою переправив м'яч у ворота!

11 хв. Відповідь Шахтаря - Соломон бив з лінії штрафного, але розминувся з лівою стійкою.

8 хв. Де Пєна теж вирішив пробити здалеку. М'яч полетів несильно прямо в руки П'ятова.

2 хв. Гармаш вирішив нанести перший удар у матчі - пробив здалеку і м'яч полетів високо над воротами.

Погнали!

Добрий день, друзі. Сьогодні дивимося замість "класичне"!

Київський та донецький клуб відкривали сезон матчем між собою – кияни вольовою перемогою завершили матч за Суперкубок України. Зараз у "гірників" є можливість "повернути боржок". Особливо тоді, коли Київ на тижні пережив складний виїзд в Брюгге, де "Динамо" хоч і мінімально поступилося, але виглядало зовсім невпевнено.

З урахуванням того, що вже у вівторок "Динамо" знову приймати бельгійців у Лізі чемпіонів, Хацкевичу доведеться грати сьогодні так, щоб витратити менше сил. У Бельгії на другий тайм вийшли Циганков, Родрігес і Де Піна, які підсилили гру. Сьогодні кого-то з них можна чекати в основі. В першу чергу, буде цікаво глянути на люксембурзького португальця, який був помітний на полі в Лізі чемпіонів.

"Шахтар" після поразки в Одесі зіграв два матчі в чемпіонаті, які спокійно виграв. Луїш Каштру може вести свою команду до вересня, коли стартує груповий етап Ліги чемпіонів. Але саме в матчах з "Динамо" "гірники" реально можуть перевірити свій рівень.

Захисник "Шахтаря" Ісмаїлі:

"Кияни отримають невелику перевагу у вигляді рідних трибун, але "Шахтар" дуже любить контролювати м'яч. Постараємося діяти першим номером і виключити помилки попереднього поєдинку. З "Динамо" влаштує тільки перемога".

Особисті зустрічі:

Сьогодні "Динамо" може вирівняти статистику особистих зустрічей з "Шахтарем". На даний момент, у "гірників" на рахунку 32 перемоги, у "Динамо" – 31. Ще 24 поєдинки завершилися внічию. За рахунок голам 101-106 на користь "гірників".