"Шахтар" у доданий час врятував нічию у Загребі

Матч з феєричною кінцівкою

ФК Шахтер

В Загребі місцеве "Динамо" приймало донецький "Шахтар" у матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

"Гірники" дуже швидко вийшли вперед – Патрік впевнено замкнув простріл Мораеса праворуч. "Динамо" володіло ініціативою і незабаром зрівняло рахунок після удару Петковича головою. У другому таймі спочатку команди обмінялися вилученнями – по дві жовті отримали Моро та Марлос. Після цього господарі змогли вийти вперед після удару Іванушича. А незабаром після нього третій гол у ворота П'ятова відправив Адемі. Здавалося, що "Динамо" перемогу вже не упустить. Але в доданий час спочатку Степаненко пробив головою в поперечину, потім вже точно пробив Мораєс. А на останніх секундах "Шахтар" заробив штрафний у центрі поля і П'ятов пішов допомагати своїм. І саме голкіпер "гірників" під час подачі заробив пенальті, який реалізував Тете.

Новини за темою: "Динамо" (Загреб) – "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

6 листопада, 22:00
Загреб, "Максимір"
Ліга чемпіонів, 4-й тур
"Динамо" (Загреб) – "Шахтар" 3:3
Гол:
Петкович, 25, Иванушич, 72, Адемі, 90 – Патрік, 13, Мораєс, 90+2, Тете, 90+8 (пен)
"Динамо":
Левакович, Катрін, Дилавер, Перич, Стоякнович (Иванушич, 72), Ольмо, Моро, Адемі, Леовац, Петкович, Оршич (Гіра, 77)
"Шахтар":
Пятов, Ісмаілі, Матвієнко (Дентиньо, 86), Кривцов, Додо, Степаненко (Антоніо, 90), Патрік (Тете, 85), Тайсон, Коваленко, Марлос, Мораєс.
Видалення: Моро, 74 - Марлос, 79

Все! Так що Ліга чемпіонів?! Вчора 4:4, сьогодні 3:3!

90+8 хв. ГООООООЛ!!!! ТЕТЕ!!!! Пробиват під праву штангу!

90+5 хв. Ні, це П'ятов, який прибіг рятувати ситуацію, руками поклали на газон! Що відбувається!?

90+5 хв. ААААА!!!! Пенальті у ворота Динамо! Суддя дивись відео... Тайсона схоже збили на вході в штрафну!

90+2 хв. ГОЛ!!!! МОРАЕССС!!! Ось це так! Патрік виконав навіс зліва і Жуніор головою пробив Леваковича!

90+2 хв. Поперечина! Після подачі зліва Степаненко бив головою, але м'яч вдарився об стійку воріт! А добивання прийшло в голкіпера...

90 хв Антоніо вийшов замість Степаненко.

90 хв. ГОЛ!!! АДЕМІ!!! Ольмо відмінно розібрався зі Степаненко праворуч, прострілив, П'ятов не зміг перехопити і Адемі переправив м'яч у порожні ворота!

83 хв. ГОЛ!!! ИВАНУШИЧ!!! Отримав м'яч на вході в штрафну, зайшов і пробив під ліву штангу!

79 хв. Недовго Шахтар грав в більшості. Марлос збив Діра і отримав другу жовту. Мда...

77 хв. Діра вийшов замість Оршича.

75 хв. Ох, повинен був забивати Матвієнко! Після навісу в центр штрафного Матвієнко в падінні пробивав, але м'яч полетів прямо в Леваковича!

74 хв. Моро грубо зіграв в центрі поля проти Мораєса - жовта картка, яка для захисника вже друга! Шахтар отримує перевагу в одного гравця!

72 хв. Иванушич вийшов замість Стояновича.

70 хв. Мораєс отримав мчя на лінії штрафного майданчика, прибрав Перича і пробив у руки Леваковича.

59 хв. Контратака Динамо завершився виходом Леоваца на ударну позицію, який пробив у поперечину ворота Шахтаря!

57 хв. Тайсон чудово вивів Коваленко по лівому флангу, той прострілив, але ні Марлос, ні Мораєс до м'яча не встигли.

51 хв. Додо добре прибрав пару захисників на правому фланзі, спробував пробити, але його удар заблокували.

Кінець першого тайму

41 хв. Морро збив Марлоса в центрі поля - жовта картка.

36 хв. Алан Патрік пробив здалеку, м'яч зачепив когось із захисників, але у ворота не полетів!

34 хв. Дилавер збив Мораєса недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

30 хв. Ще одна непогана атака загребців завершилася неточним ударом Петковича з лінії воротарського майданчика. Небезпечно так давати бити.

25 хв. ГОЛ!! ПЕТКОВИЧ!!! Пройшла подача у штрафну Шахтаря праворуч і Петкович головою пробив повз П'ятова!

18 хв. Петкович зумів прийняти м'яч в нашій штрафній і пробив по воротах, але П'ятов зіграв надійно.

13 хв. ГОЛ!!! ПАТРІК!!!! Мораєс увірвався в штрафну суперника праворуч, прострілив на ближню штангу, де Алан впевнено відправляє м'яч у ворота!

8 хв. Забрали собі м'яч господарі. Поки всі основні дії відбуваються в центрі поля.

2 хв. Тайсон наніс перший удар у матчі. Бразилець пробив здалеку, і м'яч пройшов поруч з воротами.

Команди на полі, все готовий, починаємо!

Добрий вечір, дорогі вболівальники! Підтримаємо наш клуб у сьогоднішньому матчі!

Після трьох турів "Динамо" і "Шахтар" йдуть поряд і в сьогоднішньому протистоянні будуть з'ясовувати другого учасника плей-офф після "Ман. Сіті".

Група

1. "Манчестер Сіті" – 9 очок
2. "Динамо" – 4
3. "Шахтар" – 4
4. "Аталанта" – 0

Донецький клуб у вихідні нарешті зміг виграти. "Гірники" не перемагали протягом трьох матчів: нічиєї з "Олександрією" і "Загребом" і поразка в Кубку України в Києві. В уїкенд Каштру випустив на поле резервістів, яким не склало праці розгромити "Карпати". Так що до складного виїзду в Хорватію "гірники" підходять відпочилими і в хорошому настрої.

"Динамо" в цьому сезоні показала, що команда здатна створити проблеми практично будь-якому супернику. У внутрішньому чемпіонаті вони і зовсім не мають собі рівних. У чемпіонаті "Динамо" лідирує з відривом у 4 очки від переслідувачів. Але зараз у складі почалися проблеми: є ймовірність, що пропустять матч з "Шахтарем" Ловро Майєр, Даміан Кондзер і Амер Гояк, Бруно Петкович і Маріо Гаврановіч. А для єврокубків у Загреба глибини складу не вистачить.

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:

"Це буде найважливіший матч осені для "Шахтаря". Ця гра дуже важлива, тому що вона наступна. Ми розглядаємо кожен наступний поєдинок як найважливіший для нас. Якщо говорити про вихід з групи, то у обох команд по чотири очки, ще нічого не вирішено. 90% кваліфікації в 1/8 фіналу – звичайно ж, розраховуємо на поєдинок".

Особисті зустрічі:

"Шахтар" і "Динамо" грають в сьомий раз. Чотири перемоги, в "Шахтаря", причому двічі "гірники" перемагали саме в Загребі. Два рази команди зіграли внічию.

Прогноз 112.ua: 1:1