У Харкові "Шахтар" приймав київське "Динамо" у матчі чемпіонату України.

Гол: Тете, 50 - Циганков, 36 (пен)

"Шахтар": Пятов, Бутко, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Патрік (Коваленко, 75), Тете, Маркос Антоніо Фернандо (Дентіньо, 46), Соломон (Ордець, 65), Кайоде.

"Динамо": Бойко, Сидклей, Бурда, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Андрієвський, де Піна, Циганков, Бесєдін (Шапоренко, 65)

Видалення: Хочолава, 63 - Шабанов, 45

Новини за темою: "Шахтар" - "Динамо": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Стенограма матчу:

Фінальний свисток!

90+1 хв. Штанга! Атака "Шахтаря" завершилася прострілом зліва і Тете пробив у дотик в стійку!

90 хв. Циганков отримав м'яч від Шепелєва у штрафному гірників, розвернувся і пробив над воротами!

89 хв. Шепелєв хитро вивів Де Піну на ворота суперника, але з його ударом впорався П'ятов.

84 хв. Де Пена непогано приклався здалеку - повз ворота.

82 хв. Андрієвський грубо підкотився під Кайоде - жовта картка.

76 хв. Бойко! Вийшов один на один з Кайоде, але пробити голкіпера не зміг!

75 хв. Замість Патріка з'явився Коваленко.

68 хв. Кайоде спробував пробити через себе після розіграшу кутового, але м'яч пролетів над воротами.

65 хв. Замість Бесєдіна вийшов Шапоренко. А Ордець поміняв Соломона.

63 хв. Хочолава грає рукою у своїй штрафній - це друга жовта і вилучення! Команди будуть грати в рівних складах!

61 хв. Дентиньо неточно пробив головою після навісу Тете зліва.

55 хв. Тете зірвав контратаку Динамо - жовта картка.

50 хв. ГОЛ!!! ТЕТЕ!!! Вийшов молодий бразилець сам на сам з Бойком і точно пробив голкіпера!

46 хв. Дентіньо змінює Фернандо.

Кінець першого тайму

45 хв. Шабанов збиває Кайоде недалеко від своєї штрафної - це друга жовта і вилучення!

40 хв. Шабанов збив Антоніо - жовта картка.

36 хв. ГОЛ!!! ЦИГАНКОВ!!! Точний і спокійний удар в лівий кут!

35 хв. Циганков справа увірвався в штрафну Шахтаря, де його збив Фернандо - жовта і пенальті!

34 хв. Пристрасті продовжують кипіти. Патрік б'є ззаду Сидорчука і бачить перед собою ще одну жовту.

30 хв. Шепелєв смачно влетів у ноги Алану Патріку - ще одна жовта картка.

29 хв. Циганков обігрався з Беседіним і пробив з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч з воротами.

22 хв. А тепер ще й Циганков впустив опонента на газон - жовта картка.

20 хв. Хочолава тримав руками Бесєдіна недалеко від своїх воріт - жовта картка.

19 хв. Циганков перехопив м'яч у чужій штрафній і вирішив пробити - Пятов на місці.

11 хв. Сидорчук дальнім ударом завершив розіграш кутового - в захисника. Буде ще один кутовий.

7 хв. Поки Шахтар виглядає активніше. Намагаються швидко проходити оборонні редути киян гірники. Поки напружили лише парочкою неточних подач.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні у нас українське "класичне"

До кінця сезону залишилися лічені матчі. Та й ті не несуть вже ніякого турнірного значення. "Динамо" і "Шахтар" не змінять своїх позицій. Зараз головне гравцям збірних достроково піти у відпустку і не отримати травм. Цілком можливо, що сьогодні і в останніх матчах і Хацкевич, і Фонсека будуть активно використовувати ротацію, щоб переглянути найближчий резерв.

"Динамо" Хацкевича відносно вдало виходило грати з "Шахтарем". "Гірники" часто допускають помилки на полі, чим і користуються кияни. Але як тільки "Шахтар" зводить кількість втрат до мінімуму, у "Динамо" виникають проблеми – нинішній клас гравців київського клубу поступається супернику. Тим не менш, бажання перемогти у Києва достатньо, щоб спробувати не дати "гірникам" підтвердити свій чемпіонський статус.

У "Динамо" не зіграє через дискваліфікацію Назарій Русин. У "Шахтаря" також через жовтих карток пропустить гру Ісмаїлі.

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон:

"Мотивація на ігри з "Динамо" йде зсередини. Це класика. Це остання гра в сезоні проти них. Зрозуміло, що ми вже стали чемпіонами, чудово віддаємо собі звіт у цьому. Але, тим не менш, ми постараємося вийти дуже сконцентрованими, щоб перемогти в цьому поєдинку".

Прогноз 112.ua: 1:1