"Шахтар" по пенальті обіграв "Динамо" і вийшов в 1/2 фіналу Кубка України

Команди видали дуже бойовий матч

У Харкові донецький "Шахтар" приймав київське "Динамо" у матчі 1\4 фіналу Кубка України.

Матч вийшов динамічним і емоційним. Вже на старті поєдинку Гармаш ударом з-за штрафного відкрив рахунок. На початку другої половини гри Мораєс рахунок зрівняв. Після цього Денис встиг штовхнути головою Жуніора, за що був вилучений. А пізніше і Мораєс виконав грубий підкат проти Шапоренко, за що також достроково залишив поле. У підсумку, командам довелося грати овертайм, а після і бити серію пенальті, в якій більш вдалими виявилися "гірники".

Новини за темою: "Шахтар" – "Динамо": Онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Кубка України

7 квітня, 17:00

Харків, "Металіст"

Кубок України, 1/4 фіналу

"Шахтар" – "Динамо" 1:1 (4:3 по пенальті)

Гол: Мораєс, 57 - Гармаш, 7

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Хочолава, Степаненко (Майкон, 92), Тайсон, Мораєс, Марлос (Ньому, 68), Патрік (Соломон, 46), Ізмаїл, Болбат, Коваленко.

"Динамо": Бойко, Вербич, Шепелєв, Шапаренко (Буяльський, 81), Циганков, Миколенко, Сидклей, Гармаш, Бурда, Кадар, Кендзьора

Видалити: Мораєс, 69 - Гармаш, 61

Стенограма матчу:

Все! Шахтар виходить у півфінал!

4-3 - П'ЯТОВ!!! Андрій тягне удар Шепелєва!

4-3 - Бойко майже дістав удар Коваленко!

3-3 - П'ятов! Відбиває удар Миколенко!

3-3 - Веллінгтон Ньому б'є сильно і точно. Трохи лівіше від центру.

2-3 - Кендзьора впевнено б'є низом вправо.

2-2 - Майкон теж не маже.

1-2 - Сидклей розводить П'ятова і м'яч по різних кутах!

1-1 - Бойко відбиває удар Соломона! Воротар вгадав!

1-1 - Циганков точний!

1-0 - Ісмаїлі! Точно в правий кут!

Кінець основного часу! Нас чекає серія пенальті!

114 хв. Вербич рукою забиває у ворота Шахтаря. Суддя це бачить і відміняє взяття воріт.

Перерывчик

103 хв. Майкон трохи не порвав футболку Вербичу - жовта картка.

98 хв. Кендзьора непогано навісив на дальню штангу, звідки Миколенко пробив зльоту, але влучити у ворота не зміг.

92 хв. Майкон вийшов замість Степаненко

Нас чекає овертайм

90+2 хв. Ще й Соломон відзначився жовтою карткою.

89 хв. Буяльський збив в центрі поля Тайсона - жовта картка.

81 хв. Буяльський виходить замість Шепоренко.

77 хв. Шепелєв грубо зіграв проти Коваленко - жовта картка.

69 хв. Про як! Мораєс виконав грубий підкат проти Шапоренко - друга жовта і ще одне видалення!

68 хв. Ньому виходить замість Марлоса.

61 хв. Гармаш збив Мораєса, після чого додав удар головою - дві жовті і видалення! Мораєсу теж гірчичник за розмови.

60 хв. Бурда не дав Тайсону втекти в контратаку - жовта.

57 хв. ГОЛ!!! МОРАЄС!!! Кадар невдало вибиває м'яч, Тайсон перехопив і віддав на Мораєса, який спокійно пробив у порожні ворота!

50 хв. Ісмаїлі віддав уздовж штрафної і Соломон добре пробив, але Бойко впорався з ударом.

48 хв. Шапоренко руками зупинив прорив Марлоса - жовта картка.

46 хв. Соломон змінює Патріка.

Кінець першого тайму. Відмінна заруба

37 хв. Циганков з штрафного пробив у штангу!

24 хв. Кендзьора грубо зіграв проти Ісмаїлі, а потім ще й сперечався з суддею - жовта.

20 хв. Тайсон забиває м'яч у поперечину з лінії штрафної!

18 хв. Тайсон збив Циганкова - перша жовта картка.

16 хв. Шапаренко і Циганков відмінно втекли в контратаку, яку останній завершив несильним ударом, з яким впорався П'ятов.

7 хв. ГОЛ!!! ГАРМАШ!! Після метушні біля воріт П'ятова м'яч вилетів на Гармаша, який з-за штрафного смачно увігнав м'яч під штангу!

5 хв. Шахтар більше тримає м'яч, але поки той тримається навколо штрафного Динамо. Кияни відповідають поки слабкими контратаками.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Дивимося суперматч у Харкові!

Останні виступи команд говорять про те, що сьогодні нас чекає упертий футбол з достатньою кількістю моментів. Якщо "Олександрія" змогла створити серйозні проблеми "гірникам", то у киян можливості точно будуть. Як і у їхніх воріт. Гра з "Зорею" показала характер "Динамо", але і проблеми в обороні. У грі проти "Шахтаря" це може в обороні треба бути зібраним максимально.

Може не зіграти сьогодні Бульяський, який підхопив вірус. Дуэлунд і Сіль вже давно лікуються. Зате неймовірно натхненну гру показав Циганков, практично поодинці врятував матч з "Зорею". У "Шахтаря" кадрових втрат немає, але легко їм точно сьогодні не буде. У "Динамо" мало шансів взяти чемпіонство, а ось за Кубок можна постаратися і поборотися.

Півзахисник "Шахтаря" Алан Патрік:

"Прекрасно розуміємо, наскільки важливий поєдинок. Останні роки ми зустрічалися з "Динамо" в фіналі, і ось в цьому сезоні зіграємо на більш ранній стадії. Наша команда повинна добре підготуватися — усвідомлюємо, що це вирішальний матч, і ми граємо з основним суперником. Вірю, що "Шахтар" буде готовий. На полі віддамо максимум, щоб пройти далі. Ми прекрасно знаємо один одного, зустрічалися вже багато разів, команди не сильно змінюються. Це правда, що Паулу Фонсека разом з тренерським штабом завжди намагається знайти якісь альтернативи, щоб ми могли здивувати супротивника".

Особисті зустрічі:

83 матчі між собою зіграли "Шахтар" і "Динамо". 32 перемоги у "гірників", 30 у киян. Останній матч у Харкові між ними завершився перемогою "Шахтаря" 2:1 з голом Коваленко на останніх хвилинах.

Прогноз 112.ua: 1:2