banner banner banner banner

"Шахтар" - "Олександрія": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

"Гірники" зіграють з командою Шарана

Відкриті джерела

[media type= "picture"position="1"]" Шахтар " - "Олександрія". "Гірники" в щільну підібралися до "Динамо" в турнірній таблиці і не планують знову відпускати конкурента. Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Олександрія" розпочнеться на 112.ua о 16: 30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

21 Листопада, 17:00
Київ, " Олімпійський"
Чемпіонат України, 10 тур
"Шахтар" - "Олександрія" 1:1
Гол: Додо, 47-Банада, 53
"Шахтар":
П'ятов, Сіпріано (Фернандо, 67), Матвієнко, Кривцов, Додо, Антоніо (Дентіньо, 43), Степаненко, Тете, Патрік( Майкон, 67), Соломон, Мораес
"Олександрія":
Білик, Вантух, Бабогло, Мельник, Пашаєв, Гричишкін, Третьяков, Ковалець( Грицук, 90), Банада, Лучкевич, Сітало
Видалення: Мораес, 30

Фінальний свисток! Сьогодні у нас нічия!

86 хв. Банада пробив вище воріт головою після подачі штрафного.

85 хв. Матвієнко відмахнувся від опонента-жовта картка.

79 хв. Третьяков пробив у поперечину після прострілу Лучкевича справа!

67 хв. Фернандо і Майкон поміняли Сіпріано і Патріка.

59 хв. Лучкевич пробив неточно після непоганого розіграшу штрафного у виконанні олександрійців.

53 хв. ГОЛ БАНАДА! Ковалець увійшов до штрафного майданчика Шахтаря, прострілив, Сітало м'яч пропустив і Банада в дотик пробив П'ятова!

47 хв. ГОЛ! ДОДО! Патрік м'яко накинув м'яч у штрафну Олександрії, а там Додо головою пробив повз Білика!

Перерва. Напружений матч поки

45 хв. Третьяков збив Додо-жовта картка.

43 хв. Замість Антоніо виходить Дентіньо.

37 хв. Степаненко пробив здалеку-Білик дістав з-під поперечини.

34 хв. Лучкевич непогано пройшов по лінії штрафного майданчика, але пробив повз ворота!

30 хв. Мораес влетів у ногу Банаде-Монзуль спочатку показала жовту картку, а після перегляду ВАР видалила нападника!

28 хв. Шахтар дуже активно катає м'ячик. Підопічні Шарана вже давно не можуть зв'язати кілька передач разом. Але в обороні поки все на "відмінно".

18 хв. Мельник жорстко відібрав м'яч у Мораеса у своєму штрафному майданчику. Жуніор просить пенальті, Монзуль звернулася до ВАР-асистентів, які фолу не побачили.

16 хв. Відповідь Олександрії вийшла красивою-Лучкевич красиво залишив м'яч справа в штрафному, Ковалець прострілив і Третьяков пробив у П'ятова.

15 хв. Мораесу нарешті вдалося прийняти м'яч на вході в чужу штрафну, але перший удар в матчі вийшов неточним.

10 хв. Гірники очікувано забрали м'яч собі, але олександрійці щільно обороняється і непогано тікає в контратаки.

5 хв. Сіпріано збив Сітало біля свого штрафного майданчика-жовта картка.

Починаємо!

Донецький клуб відразу після повернення гравців з національних збірних відразу отримує Серйозний матч. "Олександрія", незважаючи на результати, показує досить якісний футбол. А на тлі підготовки до найважливішого матчу Ліги чемпіонів на тижні і швейцарського карантину в українських збірників, Луїш Каштру доведеться використовувати активну ротацію складу.

"Шахтар "у минулому своєму матчі ефектно обіграв"Динамо". "Олександрія" свій матч зі "Львовом" також виграла.

Новини за темою: "Тоттенгем" - "Манчестер Сіті": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Луїш Каштру Сайт ФК "Шахтер"

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру:

"Грати з" Олександрією " - це завжди синонім складності. У нас завжди були дуже непрості матчі, ми знаємо, що ще раз так само станеться. Але в той же час ми прекрасно розуміємо, що тільки розвиваючи якісну гру, не йдучи від своїх принципів в атаці і обороні, тільки так ми будемо ближче до перемог. І ось так ми і постараємося зробити. У нас є мета, яку ми повинні виконати в сезоні – стати національними чемпіонами. І ми будемо йти до цієї мети на ліміті наших сил".

Особисті зустрічі:

27 матчів зіграли між собою команди. "Олександрія" виграла лише раз - у 2017 році. Ще 4 рази клуби грали внічию. З них два нічийних поєдинки трапилися в минулому сезоні.

Прогноз 112.ua - 3:1