"Шахтар" обіграв "Зорю" у драматичному матчі

А Коноплянка відзначився першою результативною дією за "Шахтар"

ФК Шахтер

Донецький "Шахтар" і луганська "Зоря" в Харкові грали матч чемпіонату України.

Перший тайм чудово провели підопічні Віктора Скрипника. Вже на 10 хвилині Владлен Юрченко після пасу праворуч від Кочергіна відзначився у воротах П'ятова. Незабаром голкіпер "Шахтаря", граючи на виході, віддав м'яч на Матвієнко, який вибив просто на Кочергіна, який в дотик відправив м'яч у порожні ворота. Під кінець тайму Тайсон один м'яч для "гірників" відіграв.

Після перерви господарі заграли яскравіше і досить швидко зрівняли рахунок – це Марлос красивим ударом з лінії штрафного пробив Шевченка. А потім допоміг рикошет Мораєсу, після удару з центру штрафного залетівши у ворота. "Зоря" не здавалася і в кінцівці поєдинку показала свій характер, зрівнявши рахунок після удару Ледєва з-за штрафної. Але "гірники" не планували сьогодні програвати і Коноплняка, який вперше з'явився на полі в офіційному матчі за "Шахтар", віддав пас уздовж воріт і Жуніор Мораєс приніс своїй команді сьому перемогу поспіль.

Новини за темою: "Шахтар" – "Зоря": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

14 вересня, 17:00

Харків, "Металіст"

Чемпіонат України, 7 тур

"Шахтар" – "Зоря" 4:3

Гол: Тайсон, 42, Марлос, 54, Мораєс, 60, 90 - Юрченко, 10, Кочергін, 35, Ледньов, 87

"Шахтар": Пятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Тете (Коноплянка, 46), Марлос, Алан Патрік, Тайсон (Соломон, 75), Мораєс.

"Зоря": Шевченко, Тымчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко, Іванисеня, Кочергін, Юрченко, Ледньов, Громов (Русин, 58), Кабаев (Будківський, 59)

Стенограма матчу

Фінальний свисток

90 хв. ГООООЛ! МОРАЄС!!! Коноплянка отримав м'яч зліва в штрафний суперника і прострілив вздовж воріт, де Жуніор Мораєс наздогнав і в падінні відправив м'яч у ворота!

88 хв. Замість Юрченко з'явився Чайковський.

87 хв. ГОЛ!!!! ЛЕДНЬОВ!!! Відмінно пробив Ледньов низом з-за меж штрафного!

78 хв. Коваленко виходить замість Алана Патріка.

75 хв. Соломон змінив травмованого Тайсона.

73 хв. Будковський зліва віддав в центр на хід Ледневу, але той відправив м'яч вище воріт!

71 хв. В ігровому момент Ісмаїлі налетів на падаючого Тайсона і тому необхідна медична допомога.

64 хв. Коноплянка увірвався до штрафного після пасу Мораєса і бив з гострого кута, але Шевченко врятував ворота.

60 хв. ГОЛ!!! МОРАЄС!!! Болбат справа віддав м'яч у центр штрафного, звідки Мораєс пробив і м'яч від ноги Абу Ханни вкотився у ворота!

59 хв. Громова і Кабаєва змінюють Русин та Будковський.

58 хв. Ледньов теж пробив здалеку - м'яч приземлився в руках П'ятова.

54 хв. ГОЛ!!! Марлос!!! Ось так це треба робити! Отримав м'яч по центру, трохи змістився вліво і пробив під ліву штангу!

52 хв. Іванисеня зрубав в центрі поля Тайсона - жовта картка.

49 хв. Ісмаїлі прострілив зліва у штрафний на Мораєса, який пробив вище воріт.

46 хв. Коноплянка стартував непогано – змістився в центр і пробив здалеку, але трохи не влучив по воротах.

46 хв. Коноплянка офіційно дебютує за Шахтар. Поміняв він Тітці.

Перерву. Класний матч

42 хв. ГОЛ!!! ТАЙСОН!!!! Краса! Тайсон зліва в штрафний обігрався з Ісмаїлі і низом відправив м'яч у дальній кут воріт!

35 хв. ГОЛ!!! КОЧЕРГІН!!! Ось це так! Пятов з пресингом віддав Матвієнко, той також під тиском намагався вибити, але відправив м'яч прямо на ногу Кочергіну, який в дотик відправив його у порожні ворота!

32 хв. А ось у Зорі вийшло відмінно втекти в контру. Ледньов промчав центром, але пробив у захисника. А Кочергіну не вдалося нормально добити.

29 хв.  Шахтар дуже намагається втікати в контратаки, коли виходить. Але поки що у донеччан мало що виходить.

18 хв. Степаненко зважився на дальній удар - Шевченко впевнено забрав м'яч.

15 хв. Дуже добре виглядає на старті поєдинку Зоря. Високий пресинг і щільна оборона повністю позбавили гірників свободи дій. А гол, схоже, "прибив" донеччан емоційно.

11 хв. Тайсон занадто активно поспілкувався з арбітрами - жовта картка.

10 хв. ГОЛ!!! ЮРЧЕНКО!!!! Відмінно відібрали м'яч на правому фланзі гості, Кочергін пройшов кілька кроків з м'ячем, прострілив на Юрченко, а той вбив м'яч в сітку воріт!

8 хв. Юрченко пробив після швидкого розіграшу штрафного, але П'ятов вступив у гру і відбив!

5 хв. Мораєс пробив головою після подачі кутового - м'яч пройшов мимо воріт.

Почали!

Донецький клуб традиційно лідирує у турнірній таблиці чемпіонату України з максимумом очок - 6 перемог у 6-ти матчах. "Зоря" ділить разом з чернігівською "Десною" друге місце. Сьогодні підопічних Віктора Скрипника є відмінний шанс спробувати відібрати очки у гранда.

Тим більше, "гірникам" на наступному тижні приймати в Харкові "Манчестер Сіті" в матчі Ліги чемпіонів. Вони можуть трохи обережним напередодні єврокубків, але в "Шахтарі" знають силу "Зорі" і недооцінювати команду не будуть.

Також варто очікувати сьогодні повноцінний дебют Євгена Коноплянки у футболці донеччан. Після переходу Женя встиг пограти трохи в спарингу з "Колосом" і вийшов на заміну в грі проти збірної Нігерії. Навіть щось створив у ньому, але забити не зміг.

Півзахисник "Шахтаря" Тітки:

"Упевнений, перенесися "Шахтар" у чемпіонат Бразилії, ми б і там стали чемпіонами. "Динамо"   команда з ім'ям. Можливо, вони переживають не найкращий момент, але нам не варто розслаблятися. "Зоря" та "Олександрія" ні в чому не поступаються "Динамо". Думаю, вони приблизно одного рівня".

Прогноз 112.ua: 3:0