"Шахтар" мінімально обіграв "Олександрію"

Мораєс приніс своїй команді перемогу

Жуніор Мораєс ФК Шахтер

У бойовому матчі в Олександрії місцева однойменна команда програла донецькому "Шахтарю" в стартовому матчі другої частини української Прем'єр-ліги.

Гол Мораєса, 12 хв

3 квітня, 17:00

Олександрія, "Ніка"

Чемпіонат України, 23-й тур

"Олександрія" - "Шахтар" 0:1

Гол: Мораєс, 12 (пен)

"Олександрія": Паньків, Бабогло, Шендрик, Гречишкін, Ковалець, Цуріков, Полярус (Пономар, 79), Запорожан (Банада, 86), Лучкевич, Сітало, Задерака (Сновигав, 70)

"Шахтар": Пятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Ізмаїл, Степаненко, Коваленко (Малишев, 87), Патрік (Майкон, 90), Ньому (Дентіньо, 80), Тайсон, Мораес

Новини за темою: "Олександрія" - "Шахтар": Онлайн-трансляція матчу

Стенограма матчу:

І все! Фінальний свисток - Шахтар переміг!

90+2 хв. Спочатку Тайсон занадто активно розмовляв з Паньківим, за що отримав жовту. А слідом на ньому сфолив Сітало - теж картка.

89 хв. Бабогло міг забивати, але його удару головою не вистачило точності.

87 хв. Замість Коваленко вийшов Малишев.

86 хв. Банада поміняв Запорожана.

81 хв. Шендрик грубо збив Коваленко - жовта картка.

80 хв. А замість Нема вийшов Дентіньо.

79 хв. Паламар змінює Поляруса

70 хв. Сновигав виходить замість Задераки.

60 хв. Степаненко грубо зіграв проти Сітало - жовта картка.

58 хв. Останні пару хвилин Шахтар добре притиснув суперника, але до удару справа так і не довів. Пару раз непогано грав, але дивідендів не отримав.

50 хв. Ковалець добре приклався по м'ячу з лінії штрафного, але м'яч полетів прямо в руки П'ятова.

Перерву. Непоганий такий тайм.

42 хв Ісмаїлі добре навісив зліва, Болбат пробив з відскоком від газону трохи над воротами!

35 хв. Коваленко був грубий проти Шендрика - жовта картка.

30 хв. Алан Патрік руками поклав на газон Сітало - Жовта картка.

26 хв. Поперечина! Цуріков з лінії штрафного перекидав П'ятова, але каркас воріт зіграв за Шахтар!

25 хв. Непоганий штрафний заробив Олександрія, але Гречишкін пробив вище воріт.

20 хв. Сітало пробив головою після подачі кутового, але по воротах не влучив.

12 хв. ГОЛ! МОРАЄС!!! Впевнений удар зверху центром.

11 хв. Цуріков кладе на газон Нема в своїй штрафній - жовта картка і пенальті!

10 хв. І ще один неточний удар. Відзначився їм Коваленко, пробивши зльоту з лінії штрафної.

6 хв. команди Обмінялися неточними ударами. Схоже, гра буде відкритою з великою кількістю моментів.

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми готові до сьогоднішнього вечора футболу в Україні.

Нагадаємо, сьогодні також відбудеться матч "Зоря" - "Динамо".

Анонс:

Перед стартом другої частини чемпіонату України з футболу "Шахтар" підходить в якості беззаперечного лідера. В "Олександрії" позиція теж зручна: треба постаратися, щоб втратити третю позицію.

"Шахтар" сьогодні може продовжити свою переможну серію з п'яти "сухих" матчів поспіль. Але "гірникам" на вихідних грати з "Динамо" в Кубку України, що вимагає більше сил і зосередженості. Так що сьогодні Фонсека може використовувати трохи ротації перед поєдинком з киянами. Але на багато олександрійцям навіть вдома розраховувати не варто.

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран:

"Ми не тільки розбирали опонента, але й вказували підопічним на їх помилки. Сам особисто я, напевно, бачив усі матчі "Шахтаря" в поточному сезоні. А, приміром, гостьовий поєдинок донеччан проти "Айнтрахта" у Лізі Європи вчора подивився в четвертий раз. В таких іграх, як проти "Шахтаря" чи того ж "Динамо", на перший план виходить психологія, про що я вже не раз говорив своїм хлопцям. Головне не перегоріти. Тоді набагато більше шансів у протистоянні з швидкою і технічною командою. Спробуємо придумати і щось своє".

Особисті зустрічі:

20 матчів провели між собою команди з 2001 року, коли "Олександрія" вперше піднялася в вищий дивізіон. Перевага у "гірників" - 17 перемог. "Олександрія" виграла лише раз, в 2017 році. Останній матч команд завершився перемогою "гірників" 2:0.

Прогноз 112.ua: 1:2