"Шахтар" – "Манчестер Сіті": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

"Городяни" завітали до Харкова

"Шахтар" - "Манчестер Сіті". Донецький "Шахтар" після двох результативних нічиї у Лізі чемпіонів прийме англійського чемпіона. Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Манчестер Сіті" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

23 жовтня 22:00

Харків, "Металіст"

Ліга чемпіонів, 3-й тур

"Шахтар" - "Манчестер Сіті" 0:3

Гол: Д. Сілва, 30, Лапорт, 35, Б. Сілва, 71

"Шахтар": Пятов, Ізмаїл, Кривцов, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Майкон, Фернандо, Коваленко (Патрік, 61), Ньому (Болбат, 69), Мораєс.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Лапорт, Менді, Стоунз, Отаменді, Фернандіньо, Сільва, де Брюйне (Бернардо, 69), Марез, Стерлінг, Жезус.

71 хв. ГОЛ! БЕРАНРДО СІЛВА! Вони просто на голову сильніше сьогодні! Бернардо Сілва обігрався з Мерезом, підійшов до штрафної і від штанги зробив рахунок розгромним.

69 хв. Бернардо Сілва вийшов замість де-Брейне. А Болбат з'явився замість Нема.

64 хв. Алан Патрік непогано закручував м'яч від лівого кута штрафного, але влучити у ворота не потрапив.

61 хв. Патрік виходить замість Коваленко.

59 хв. Жезус пробив неточно після зміщення ліворуч.

52 хв. Ісмаїлі небезпечно прострілював з меж штрафного, але Едерсон перехопив м'яч.

49 хв. Жезус небезпечно прострілив у центр штрафного, звідки бив Сілва, але Кривцов не дав м'яч долетіти до воріт.

43 хв. Жезус спробував з-за штрафної перекинути П'ятова, але влучити у ворота не зміг.

40 хв. Матвієнко пробив неточно після подачі кутового.

35 хв. ГОЛ!!! ЛАПОРТ!!! Ох... захисник Підставив голову під подачу з кутового і справи у Шахтаря стали зовсім кепські.

30 хв. ГОЛ! СІЛВА!! М'яч від захисника відскочив до Сілві, а той зльоту вбив м'яч повз П'ятова!

28 хв. Штанга! Сілва пробив після навісу з правого флангу, але м'яч потрапляє у стійку воріт. А Жезус добив неточно.

23 хв. Марез прийняв м'яч в центрі штрафного, пробив П'ятова, але Ракицький вибив м'яч!

23 хв. У відповідь Стерлінг завершував контратаку 4 в одного неточним ударом низом.

22 хв. Перша хороша атака Шахтаря. Коваленко віддавав у центр штрафного після перехоплення, але городяни вибили.

20 хв. Стрелинг пройшов лівим флангом, прострілив і Жезус спробував пробити, але м'яч знову полетів над воротами.

14 хв. Жезус увірвався в штрафну Шахтаря, але П'ятов встиг відбити його удар!

11 хв. Шахтар поки вперед особливо не ходить. Сіті сильно притиснув господарів до своєї штрафної.

6 хв. Ще випад. Де-Брейне віддавав м'яча праворуч в карному, але захист з П'ятовим м'яч забрала.

3 хв. Менді непогано прострілив зліва, Сілва з двох спроб намагався пробити, але по воротах не влучив.

Поїхали!

Добрий вечір, друзі. Вже скоро розпочнеться найважливіший матч команди Фонсеки.

Перед третім туром команди щільно розташувалися в групі, залишаючись в боротьбі за лідерство в квартеті.

Група F

1. "Ліон" - 4 очки

2. "Манчестер Сіті" - 3

3. "Шахтар" - 2

4. "Хоффенхайм" - 1

"Шахтар" у цьому сезоні виглядає поки досить солідно. Незважаючи на втрату явних лідерів команди і психологічно важкі поразки від "Динамо" на старті сезону, "гірники" зуміли вийти на хороший рівень, який дозволяв перемагати в чемпіонаті і не програти в Лізі чемпіонів. Хоча обидва поєдинки "гірників" в єврокубках викликають питання в першу чергу до оборони. У грі проти "Сіті" захист має зіграти на піку своїх можливостей. Утримати Сані або Агуеро - завдання не з простих.

Крім цього, важко доведеться і півзахисті "Шахтаря", яку багато доведеться грати в обороні, адже у суперника є Де-Брейне. А от свій фірмовий сміливий атакуючий стиль донеччанам доведеться трохи зменшити. Травмований Тайсон, також напевно через пошкодження не зіграє Марлос. Паулу Фонсеке доведеться придумати спосіб пробратися до воріт суперника.

У вихідні "Сіті" легко розібрався в матчі чемпіонату з "Бернлі". До цього команда зіграла внічию з "Ліверпулем", з яким ділить перше місце в Прем'єр-лізі. У тому поєдинку команди вирішили зіграти обережно, що і вилилося в відсутність голів. Багато уваги дістається зараз українському захиснику "городян" Олександру Зінченку, який прилетів в Україну і має всі шанси зіграти у Харкові.

У минулому році "Манчестер Сіті" вже приїжджав у Харків. До того моменту "городяни" оформили вихід з групи, але грали в Україні основним складом. Дубль Бернарда, який зараз підкорює "Евертон", приніс "Шахтарю" важливу перемогу, яка вивела донеччан в плей-офф Ліги чемпіонів.

Новини за темою: "Шахтар" утратив перемогу над "Ліоном" у Лізі чемпіонів

Александр Зинченко З відкритих джерел

Півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко:

"Це буде дуже важлива гра. Особливо з урахуванням поразки в матчі з "Ліоном" в першому турі. Ми готові до матчу. "Шахтар" втратив кількох гравців: Фреда, Бернарда. Але це сильний суперник, і ми з нетерпінням чекаємо цього поєдинку. Різні позиції в збірній України і клубі? Спершу було непросто. Але всі ми професіонали, і це гарна якість, коли ти можеш зіграти на кількох позиціях відразу".