"Шахтар" - "Гоффенгайм": "Гірники" все ж таки змогли зрівняти рахунок (онлайн-трансляція)

Дивимося на старт "гірників" в єврокубках

"Шахтар" - "Гоффенгайм". Команда Фонсеки починає свій шлях у Лізі чемпіонів матчем проти німецького "Гоффенгайму". Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Гоффенгайм" розпочнеться на 112.ua в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

19 вересня, 19:55

Харків, "Металіст"

Ліга чемпіонів, 1 тур

"Шахтар" - "Гоффенгайм" 2:2

Голи: Ісмаїлі, 27, Майкон, 81 - Гриллич, 6, Нордвейт, 38

"Шахтар": Пятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ізмаїл, Степаненко, Патрік (Майкон, 76), Марлос, Тайсон, Болбат (Болбат, 57), Мораєс.

"Хоффенхайм": Бауманн, Кадержабек, Нордтвейт, Фогт, Пош, Шульц, Гриллич, Биттенкурт (Демирбей, 64), Крамарич, Салаї (Зубер, 75), Жоелинтон.

81 хв. ГОЛ!!! МАЙКОН!!! Ось так дебют! Дальній удар у виконанні новачка Шахтаря і м'яч влетів у сітку воріт!

80 хв. Зубер небезпечно пробив здалеку - повз ворота.

77 хв. Ракицький грубо збив Крамарича - жовта картка.

76 хв. А у Шахтаря дебютує Майкон, який вийшов замість Патріка.

75 хв. Зубер менят Салаї.

70 хв. Шахтар сильно підвищив темп, але німці поки що справляються з тиском.

64 хв. Замість Биттенкурта на поле виходить Демирбей.

60 хв. Степаненко забив після прострілу Коваленко, але Віктор перебував у офсайді.

57 хв. Коваленко змінює Болбата.

52 хв. Алан Патрік збиває на лінії штрафного Жоэлинтона - жовта картка.

50 хв. Крамарич наважився на дальній удар - П'ятов відбиває.

Перерву. Сподіваємося, гірники зроблять правильні висновки в перерві.

44 хв. Мораєс грубо грає проти Биттенкурта при втраті м'яча - жовта картка.

38 хв. ГОЛ! НОРДВЕЙТ! Після подачі кутового захисник головою випередив П'ятова і знову вивів німців вперед!

37 хв. П'ятов! Забрав м'яч в руки після подачі зліва і удару Биттенкурта головою!

29 хв. Гриллич збиває Тайсона у своїй штрафній - жовта картка.

28 хв. Жоэлинтон створив відповідний момент. Прибравши Хочолаву, він пробив також зовнішньою стороною стопи, але його удар заблокували і вибили.

27 хв. ГОЛ!!! ІСМАЇЛІ!!! Шикарний прорив по лівому флангу, зміщення в центр штрафного після падіння захисника і удар зовнішньою стороною стопи в дальній кут!

27 хв. Ракицький подав зліва і Степаненко бив головою, але не багато не потрапив по воротах.

23 хв. Зважився на дальній удар Жоэлинтон. М'яч зрикошетив і пролетів поруч зі штангою.

16 хв. П'ятов! Крамарич подав з лівого флангу і Салаї після знижки бив з лінії воротарського, але відправив м'яч у голкіпера.

14 хв. Болбат добре відкрився зліва, отримав м'яч, трохи потримав і віддав на хід Тайсону. Той спробував прострілити, але Бауманн накрив м'яч.

12 хв. Ух! Мораєсу майже вдалося накрити Бауманна, але той зміг пробити повз форварда.

6 хв. ГОЛ! ГРИЛЛИЧ!!! Випад через центр, Бетанкур віддає на хід Грилличу і той спокійно пробив над Голкіпером!

3 хв. Поки що все досить невинно. Дійти до чужої штрафної жодній з команд не вдається.

Все готово, починаємо!

Добрий вечір друзі. Вже скоро ми почнемо наш онлайн матчу в Харкові!

Донецька команда повертається в Лігу чемпіонів. В Україні "Шахтар" не має проблем, окрім матчів з київським "Динамо". Але це специфіка протистояння українських грандів. "Гірники" знаходяться в дуже хорошій формі і досить легко і впевнено справляються з суперниками. Ліга чемпіонів - не чемпіонат України, тому виходити на поле "Металіста" з непохитною самовпевненістю ніяк не можна.

Незважаючи на небагатий єврокубковий досвід, "Хоффенхайм" є представником одного з топових чемпіонатів Європи. А це інтенсивність зовсім іншого рівня, яка відрізняється від української, як небо і земля. Тому "Шахтар" зобов'язаний підійти до стартового поєдинку в максимально зібраному стані. І судячи з настрою в стані "гірників", з цим все в порядку.

Новини за темою: Донецький "Шахтар" заявився на Лігу чемпіонів

На вихідних донеччани виграли черговий поєдинок української Прем'єр-ліги. У матчі з "Олександрією" "Шахтар" забив двічі і зміцнив свою лідерську позицію. А ось "Хоффенхайм" поступився в Дюссельдорфі "Фортуні" і поки йде на 11-му місці. Минулий сезон команда закінчила на третій позиції.

Пауло Фонсека З відкритих джерел

Тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека:

"Немає ніяких сумнівів, що "Ман Сіті" є головним фаворитом, щоб виграти, вийти з цієї групи. Потім – ми, "Хоффенхайм" і "Ліон". Ми знаходимося приблизно на одній і тій же позиції. Ми на рівних можемо боротися за друге місце. Це я говорив, будучи абсолютним реалістом. "Ліон" і "Хоффенхайм" – вони сильні, це команди, які постараються довести навіть в іграх з "Сіті", я впевнений, що вони сильні, вони можуть грати. Незважаючи на те, що ми визнаємо "Сіті" як головного фаворита, у нас є можливість і обов'язок грати з "Сіті", щоб постаратися виграти".

Півзахисник "Хоффенхайма" Леонардо Биттенкурт:

"Це буде мій перший матч у Лізі чемпіонів, звичайно, я з нетерпінням чекаю цієї гри! "Шахтар" виступає в цьому турнірі майже кожен рік, тому він повинен бути фаворитом. Тим не менш, ми впевнені в собі і хочемо добре почати виступи в групі. У нас не так багато бразильських футболістів, але ми граємо в такий же атакуючий футбол, тому рахунку 0:0 не буде. Очікую дуже цікавий матч і, ймовірно, кілька голів".

Прогноз 112.ua: 2:1