banner banner banner

"Шахтар" - "Динамо": Кияни вийшли вперед (онлайн-трансляція)

Дивимося разом старт українського сезону!

"Шахтер" - "Динамо" Фото з відкритих джерел

"Шахтар" - "Динамо". В Україні бере початок новий футбольний сезон, який стартує з традиційного протистояння двох найкращих команд країни. Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Динамо" розпочнеться на 112.ua в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол".

21 липня, 21:00

Одеса, "Чорноморець"

Суперкубок України

"Шахтар" - "Динамо" 0:1

Гол: Буяльський, 18

"Динамо": Бойко, Кадар, Бурда, Морозюк, Кендзьора, Шепелєв, Буяльський (Сидорчук, 78), Че-Че (Гармаш, 46 (Шапоренко, 72)), Вербич, Циганков, Бесєдін.

"Шахтар": Пятов, Данченко, Кривцов, Ракицький, Ізмаїл, Степаненко, Патрік, Фернандо (Болбат, 69), Марлос, Коваленко (Тотовицки, 68), Мораєс.

Фінальний свисток! Динамо бере перший трофей сезону!

90+4 хв. Пішли пристрасті. Штовханина біля воріт Бойка. Червоні картки показано Бурді і Ісмаїлі.

89 хв. Шапоренко поодинці пройшов центр поля у чужій штрафній і пробив здалеку, але м'яч пройшов над воротами.

80 хв. Бойко забирає м'яч після удару Мораєса головою.

72 хв. Вербич класно навісив справа і Циганков відмінно пробив головою, але м'яч влучив у поперечину!

66 хв. Бойко відбиває небезпечний удар Фернандо з штрафного Динамо.

56 хв. Контратака Динамо завершилася пасом Циганкова у центр штрафного, звідки Шепелєв пробив дуже невдало.

52 хв. Данченко повалив на газон Вербича на самій лінії штрафного - жовта картка.

51 хв. Марлос обігрався з Фернандо, отримав м'яч у штрафному і спробував знайти можливість для удару, але це в нього не вийшло.

45 хв. Паніка у штрафному Динамо завершилася небезпечним прострілом Патріка, спробою удару Кривцова і виносом.

39 хв. Коваленко красиво закручував м'яч з лівого кута штрафного, але м'яч пролетів над правою дев'яткою.

37 хв. Кияни повністю вирівняли гру. У них добре виходить високий пресинг. Шахтар його з великими труднощами проходить.

31 хв. Циганков прийняв пас зі своєї половини поля у чужих воріт, змістився в бік П'ятова і пробив. Але м'яч вийшов дуже невдалим.

28 хв. Небезпечний випад Шахтаря завершився виходом на ворота Коваленко, а Віктор пробив мимо воріт.

23 хв. Буяльський вирішив пробити в падінні з входу в штрафну, але відправив м'яч вище воріт.

18 хв. ГОЛ!!! БУЯЛЬСЬКИЙ!!! П'ятов помилився у своїх воріт, втратив м'яч. Бесєдін його підхопив, відіграв назад. У підсумку, Бесєдін спробував пробити по порожніх воротах, але м'яч прилетів до Буяльському, який і відправив того у порожні ворота!

16 хв. Данченко подавав з правого флангу, м'яч зачепив захисника і знову влетів у стійку воріт!

13 хв. Бурда грубо зіграв проти Фернандо - жовта картка.

9 хв. Класний пас Марлос в центрі поля шикарно вивів на ворота Ісмаїлі, але той пробив у поперечину!

7 хв. Ще одна спроба удару. На цей раз від Коваленко - прямо в руки П'ятова.

5 хв. Перший прорив Марлоса завершився ударом прямо в руки Бойко.

3 хв. Активний початок матчу. Команди грають сміливо без центру поля.

Починаємо! Стартує футбольний сезон в Україні!

Ось ми і дочекалися того моменту, коли в Україну повертається футбол. Чемпіонат світу не дозволив сильно скучити по грі, але офіційних матчів наших клубів ми зачекалися. І відкривають сезон чемпіон і володар Кубка України донецький "Шахтар" і друга команда країни, київське "Динамо" програло "гірникам" у фіналі. Команди рідко грають матч за Суперкубок нудно. Найчастіше у "Динамо" і "Шахтаря" виходили яскраві поєдинки - мотивації грати багато, а відповідальність за результат невелика.

Київське "Динамо" під час тренувальних зборів трохи оновив склад, хоча ігрові проблеми нікуди не поділися. У Києві не вистачає форварда, зате центральних півзахисників повно. Ймовірно, ми сьогодні зможемо подивитися вживу на бразильця Че Че, який перебрався в "Динамо" влітку.

Новини за темою: Бразильський Львів та цікава селекція "Шахтаря": Чого чекати від старту футбольного сезону в Україні

Донеччани також переживають серйозну перебудову. Команду покинули Фред, Феррейра, Бернард, Бланко-Лещук, Срна. На їхні місця прийшли Майкон, Фернандо, Сиприано. Не варто забувати і про Жуниоре Мораес, який перейшов в команду Фонсеки саме з "Динамо". Такому рішенню ні гравці, ні фанати "Динамо" не раді. Якщо бразилець вийде в старті, його очікує "теплий" прийом.

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека:

"У нас завжди є амбіції бути переможцями. Наша мета   знову стати чемпіонами України. Чемпіонат буде досить складним, і я можу сказати, що сьогоднішнє "Динамо" став сильнішим. Але вони змусять нас працювати ще більше. У будь-якому випадку це амбіції, це оптимізм. Саме так ми почнемо новий сезон. Я щиро сподіваюся, що в цьому році буде більше вболівальників на стадіонах. Нам потрібна їхня підтримка, щоб ми також допомогли нашому чемпіонату піднятися на новий рівень. Якщо ми хочемо рости, змушувати еволюціонувати наших гравців і наш футбол, у нас обов'язково повинні бути повні стадіони або майже повні. Я переживаю з цього приводу, але повністю впевнений, що все змінюється на краще".

Прогноз 112.ua: 1:2