"Шахтар" - "Динамо": Онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Сьогодні в Харкові "класичне"

З відкритих джерел

"Шахтар" - "Динамо". За два тури до кінця чемпіонату "гірники" вже стали першими і приймуть "Динамо" в статусі самого титулованого клубу незалежної України. Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Динамо" розпочнеться о 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

22 травня, 19:30

Харків, "Металіст"

Чемпіонат України, 30 тур

"Шахтар" - "Динамо" 1:1

Гол: Тете, 50 - Циганков, 36 (пен)

"Шахтар": Пятов, Бутко, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Патрік, Тете, Маркос Антоніо Фернандо (Дентіньо, 46), Соломон (Ордець, 65), Кайоде.

"Динамо": Бойко, Сидклей, Бурда, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Андрієвський, де Піна, Циганков, Бесєдін (Шапоренко, 65)

Видалення: Хочолава, 63 - Шабанов, 45

65 хв. Замість Бесєдіна вийшов Шапоренко. А Ордець поміняв Соломона.

63 хв. Охохо! Хочолава грає рукою у своїй штрафній - це друга жовта і вилучення! Команди будуть грати в рівних складах!

61 хв. Дениньо неточно пробив головою після навісу Тітці зліва.

55 хв. Тете зірвав контратаку Динамо - жовта картка.

50 хв. ГОЛ!!! ТЕТЕ!!! Вийшов молодий бразилець сам на сам з Бойком і точно пробив голкіпера!

46 хв. Дентіньо змінює Фернандо.

Кінець першого тайму

45 хв. Шабанов збиває Кайоде недалеко від своєї штрафної - це друга жовта і вилучення!

40 хв. Шабанов збив Антоніо - жовта картка.

36 хв. ГОЛ!!! ЦИГАНКОВ!!! Точний і спокійний удар в лівий кут!

35 хв. Циганков справа увірвався в штрафну Шахтаря, де його збив Фернандо - жовта і пенальті!

34 хв. Пристрасті продовжують кипіти. Патрік б'є ззаду Сидорчука і бачить перед собою ще одну жовту.

30 хв. Шепелєв смачно влетів у ноги Алану Патріку - ще одна жовта картка.

29 хв. Циганков обігрався з Беседіним і пробив з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч з воротами.

22 хв. А тепер ще й Циганков впустив опонента на газон - жовта картка.

20 хв. Хочолава тримав руками Бесєдіна недалеко від своїх воріт - жовта картка.

19 хв. Циганков перехопив м'яч у чужій штрафній і вирішив пробити - Пятов на місці.

11 хв. Сидорчук дальнім ударом завершив розіграш кутового - в захисника. Буде ще один кутовий.

7 хв. Поки Шахтар виглядає активніше. Намагаються швидко проходити оборонні редути киян гірники. Поки напружили лише парочкою неточних подач.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні у нас українське "класичне"

До кінця сезону залишилися лічені матчі. Та й ті, не несуть вже ніякого турнірного значення. "Динамо" і "Шахтар" не змінять своїх позицій. Зараз головне гравцям збірних достроково піти у відпустку і не отримати травм. Цілком можливо, що сьогодні і в останніх матчах і Хацкевич, і Фонсека будуть активно використовувати ротацію, щоб переглянути найближчий резерв.

"Динамо" Хацкевича відносно вдало виходило грати з "Шахтарем". "Гірники" часто допускають помилки на полі, чим і користуються кияни. Але як тільки "Шахтар" зводить кількість втрат до мінімуму, у "Динамо" виникають проблеми – нинішній клас гравців київського клубу поступається супернику. Тим не менш, бажання перемогти у Києва достатньо, щоб спробувати не дати "гірникам" підтвердити свій чемпіонський статус.

У "Динамо" не зіграє через дискваліфікацію Назарій Русин. У "Шахтаря" також через жовтих карток пропустить гру Ісмаїлі.

Новини за темою: "Шахтар" став найтитулованішим клубом в історії незалежної України

Тайсон З відкритих джерел

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон:

"Мотивація на ігри з "Динамо" йде зсередини. Це класіко. Це остання гра в сезоні проти них. Зрозуміло, що ми вже стали чемпіонами, чудово віддаємо собі звіт у цьому. Але, тим не менш, ми постараємося вийти дуже сконцентрованими, щоб перемогти в цьому поєдинку".

Прогноз 112.ua: 1:1