"Шахтар" - "Динамо": Команди обмінялися голами (онлайн-трансляція)

Сьогодні в Харкові "класичне"

"Шахтар" - "Динамо". Сьогодні в Харкові "Шахтар" спробує відірватися від київського "Динамо" в Прем'єр-лізі. Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Динамо" розпочнеться на 112.ua в 16:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

3 листопада, 17:00

Харків, "Металіст"

Чемпіонат України, 14 тур

"Шахтар" - "Динамо" 2:1

Гол: Мораєс, 54, Коваленко, 90+4 - Шапоренко, 43

"Шахтар": Пятов, Бутко, Ракицький (Матвієнко, 59), Кривцов, Ізмаїл, Степаненко, Майкон, Дентіньо (Тайсон, 46), Патрік (Коваленко, 78), Болбат, Мораєс.

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Миколенко, Піваріч, Шапаренко (Морозюк, 90+4), Шепелєв (Че-Че, 78), Циганков, Буяльський (Гармаш, 83), Сидклей, Вербич.

Видалення: Кендзьора, 90+1

Все! Шахтар "вигризає" перемогу!

90+4 хв. ГОЛ!!! КОВАЛЕНКО!!!! Ось це так! Шикарний удар з лівого краю штрафного під дальню штангу!

90+1 хв. Пішло веселощі! Товкучка в центрі поля з з'ясуванням відносин. Кендзьора зіграв рукою, за що отримав другу жовту, покинувши поле. А після бійки "гірчичники" перед собою побачили Вербич та Гармаш.

83 хв. Гармаш виходить замість Буяльського.

78 хв. Коваленко змінює Патріка, а Че-Че виходить замість Шепелєва.

77 хв. Кендзьора ззаду підкотився під Тайсона - жовта картка.

69 хв. Ще один удар від Шапоренко - знову П'ятов!

66 хв. Майкон смачно приклався по м'ячу здалеку і Бойко відбиває!

64 хв. Циганков забиває головою після подачі зліва, але робить це з офсайду. Гол скасований.

59 хв. Матвієнко вийшов замість Ракицького.

54 хв. ГОЛ!!! МОРАЄС!!!! Тайсон вийшов один на один, обіграв Бойко і віддав під удар Мораєсу!

54 хв. Шапоренко спробував пробити після зміщення ліворуч, але П'ятов ловить!

48 хв. Що?! Вербич вийшов один на один, але зробив з м'ячем щось дурне і того спокійно забрав П'ятов.

46 хв. Тайсон вийшов замість Дентіньо.

45 хв. Ракицький грубо поклав на газон Вербича - жовта картка.

43 хв. ГОЛ!!! ШАПОРЕНКО!!! Після подачі зліва Вербич притримав корпусом захисника і Коля з лінії воротарського майданчика не залишив шансів П'ятову! Третій гол у другому поспіль матчі!

41 хв. Упертий футбол сьогодні. Багато боротьби і не кращих пасів у виконанні обох команд.

33 хв. Вербич пробігся по правому флангу у контратаці і пробив - м'яч пройшов мимо воріт.

28 хв. Ісмаїлі чудово прострілив, але захист Динамо впоралося з пасом. А на підхваті Степаненко грубо зіграв проти Шапоренко - жовта картка.

23 хв. Відповідь Шахтаря! Контратака "гірників" завершилася неточним ударом Патріка.

22 хв. Повинні були кияни забивати! Сидклей вивалився на ворота і віддав під удар Вербича, але пас вийшов занадто сильним і Беньямін не встиг до м'яча!

15 хв. Мораєс отримав м'яч в чужій штрафній, віддав під удар Ісмаїлі, але у бразильця нормально пробити не вийшло.

10 хв. Сидклей добре промчав по лівому флангу і прострілив, але Кривцов вибив м'яч на кутовий.

6 хв. Поки Шахтар довго тримає м'яч. Не дають киянам навіть трохи увійти в гру.

2 хв. Мораєс вже встиг отримати по ногах від Кендзьори. Трохи допомоги лікарів і форвард знову готовий до бою.

Все готове до початку матчу! Стартуємо!

Доброї суботи, друзі. Сьогодні у нас великий футбольний день. Починаємо з Харкова, де "Шахтар" прийме київське "Динамо".

Лідер українського чемпіонату програв лише один матч в турнірі і це був поєдинок першого туру якраз проти київського "Динамо". Тоді єдиний гол Беньяміна Вербича приніс перемогу "Динамо". В цілому, в 2018 році команди зустрінуться вже в шостий раз. "Гірники" вигравали лише у фіналі Кубка, програвши інші поєдинки.

Незважаючи на всю критику в бік Хацкевича, його "Динамо" навчився грати проти "гірників", що не може не подобатися вболівальникам. У поєдинках з "Шахтарем" кияни набагато менше часу проводять в позиційних атаках, в яких вони не сильні. Зате при якісному пресингу кияни отримують простір для контратак, які у їх виконанні хоч на щось схожі.

Новини за темою: "Шахтар" - "Динамо": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату України

Не на користь "Шахтаря" говорять і кадрові розклади. Як донеччани виглядають без Марлоса і Тайсона ми бачили в матчі з "Манчестер Сіті". Подібної потужності від київського "Динамо" не варто очікувати, але "гірники" без своїх лідерів сильно втрачають у класі. І хоч Тайсон разом із командою перебуває в Харкові, розраховувати на його появу не варто.

shakhtar.com

Півзахисник "Шахтаря" Андрій Тотовицький:

"Принциповий матч для кожного гравця "Шахтаря". Відрив у чемпіонаті не важливий. Це буде справжня боротьба. З "Динамо" завжди гри виходять важкими".

Прогноз 112.ua: 1:1