Російські футболісти Кокорін і Мамаєв заарештовані на два місяці

Судді винесли рішення

Олександр Кокорін РИА "Новости"

У Москві відбулися судові засідання у справах російських футболістів Олександра Кокоріна і Павла Мамаєва.

Засідання у справах Кокоріна і Мамаєва проходили окремо. Запобіжний захід гравцеві "Динамо" визначала суддя Марія Сизинцева, а ділом Мамаєва займався суддя Дмитро Гордєєв. Обом футболістам винесено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 грудня. 

"Перед своїми батьками, перед клубом, перед уболівальниками визнаю: я вів себе неприпустимо. Каюсь і обіцяю, що прийму все можливе, щоб заслужити прощення. Прошу вас не позбавляти мене свободи, дати можливість загладити провину", - заявив на засіданні Кокорін, чиї слова наводить Sports.ru.

Новини за темою: Кокорін посміхався, а Мамаєв ховав обличчя під час допиту в МВС Росії

"Ні про яке заставі мови бути не могло. Рішення буде оскаржено, ви про це дізнаєтеся. Ми наведемо більш серйозні аргументи. Сподіваюся, це вплине на запобіжний захід. Кокорін почуває себе задовільно. Для нього рішення було очікуваним", - розповів після засідання адвокат Кокоріна Олег Попов.

А захисник Мамаєва сильно запізнився на суд, з-за чого його довелося затримати. Але навіть принесені документи, що футболіст утримує дружину і двох дітей. Так захист акцентувала увагу на тому, що Мамаєв під час конфлікту в кафе перебував у іншій стороні залу.

Додамо, що разом з гравцями також під варту укладено і молодший брат Олександра Кирило Кокорін.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів