"Рома" – "Порту": Римляни обіграли португальців

Команди видали ударні дев'ять хвилин

"Рома" - "Порту". Торішній півфіналіст Ліги чемпіонів обіграв лідера португальського чемпіонату. Онлайн-трансляція матчу "Рома" - "Порту" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

12 лютого, 22:00

Рим, "Стадіо Олімпіко"

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу

"Рома" - "Порту" 2:1

Голи: Заниола, 70 77 - Адріан, 79

"Рома": Міранте, Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов, Кристанте, Де Россі, Пеллегріні, Дзаньоло, Джеко, Ель-Шаараві

"Порту": Касільяс, Милитао, Феліпе, Пепе, Алекс Теллес, Данилу, Еррера, Отава, Фернандо (Сантуш, 76) Андраде, Соарес, Браїмі (Адріан, 68)

Звучить фінальний свисток! Рома сьогодні перемагає!

79 хв. ГОЛ!! АДРІАН!! Вийшов на заміну, отримав м'яч від Соареса і пробив Міранте!

77 хв. ГОЛ!!!! ЗАНИОЛА!!! Знову ассист на рахунку Джеко!

76 хв. Сантуш поміняв Феранду.

75 хв. Еррера грубо грає - жовта картка.

70 хв. ГОЛ!!! Джеко знайшов пасом Заниолу і той пробив Касільяса!

68 хв. Браїмі пішов, вийшов Адріан.

62 хв. Пеллегріні пробив після хорошого проходу, але Касільяс зіграв впевнено.

50 хв. Римляни на початку другого тайму активніше. Обстрілюють штрафний Порту навісами. Поки безрезультатно.

Кінець першого тайму

30 хв. Фернандо непогано приклався по м'ячу і Міранте довелося вступити в гру.

Для Алессандро Флоренці сьогодні 250-й матч у футболці "Роми".

20 хвилин матчу - жодного удару. Хлопців, потрібно натиснути.

Манчестер з Парижем грають цікавіше.

13 хв. Тепер настала черга Порту тримати м'яч. Але матч проходить дуже спокійно.

6 хв. Початок матчу виходить досить спокійним. М'ячем трохи більше володіють римляни і навіть створюють щось схоже на атаки.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні в Римі Ліга чемпіонів, а значить, буде цікаво.

Додамо, що сьогодні 112.ua відбудеться онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" - ПСЖ.

До відновлення Ліги чемпіонів римляни опублікували красивий арт.

У минулому році римляни влаштували серйозний шум у Лізі чемпіонів. Їм не вистачило одного голу, щоб перевести в овертайм півфінал з "Ліверпулем". А до цього вони влаштували незабутній вечір "Барселоні", якій забили три "сухих" голи. Загалом, команда зі столиці Італії грала яскраво і завжди несподівано.

В цьому сезоні Ді Франческо подібних успіхів досягти навряд чи зможе, хоча команда бореться за потрапляння у четвірку в чемпіонаті, так і в Лізі чемпіонів у неї в суперниках "Порту", а не хтось із грандів. Проте недооцінювати "Порту" не варто. Команда – постійний учасник плей-офф Ліги чемпіонів і виграла свою групу з неймовірною легкістю. Хоч там були і "Галатасарай", і "Локомотив", і "Шальке".

У римлян точно не зіграє Ундер, під питанням участь у матчі Перотті і Маноласа. У "Порту" травми завадять зіграти Абубакару і Мареге, а Короні не зіграє через дискваліфікацію.

Новини за темою: Матчі єврокубків почнуться з хвилини мовчання на честь Еміліано Сали

Еусебiо Дi Франческо З відкритих джерел

Головний тренер "Роми" Ейсебіо Ді Франческо:

"Порту" – компактна команда, яка знає, чого хоче досягти на полі. Це буде дуже важкий матч з фізичної точки зору. Консейсау – тренер, який надав команді свій стиль. "Порту" виглядає дуже організованим. Манолас сьогодні тренувався з командою і потрапить в заявку. Участь Ольсена в матчі поки під питанням, ми оцінимо його стан завтра вранці. Шик точно не зіграє".

Сержіо Консейсау Открытый источник

Головний тренер "Порту" Сержіу Консейсау:

"Ми сконцентровані на матчі, який буде для нас фантастичним випробуванням. Правда, нам до такого не звикати. Спробуємо проявити себе з кращого боку. Мені платять гроші за пошук рішень, а не за те, щоб створювати проблеми. Травми - частина гри, і мені потрібно знаходити рішення у зв'язку з ними. Досвід, звичайно, важливий, але сам по собі він нічого не дасть. Не менше важливі пристрасть, настрій, свіжі ноги і бажання боротися. Ми готуємо команду день у день, причому не тільки на матчі Ліги чемпіонів".

Між собою команди грали двічі в 2016 році, коли боролися за вихід у груповий етап Ліги чемпіонів. Тоді "Порту" розгромив "вовків" у Римі 3:0, а вдома відкатали нічию 1:1.

Прогноз 112.ua: 1:1