"Реал" впорався з "Валенсією" та зіграє у фіналі Суперкубка Іспанії

"Вершкові" були сьогодні просто кращими

"Реал" Мадрид

В Саудівській Аравії відбувся перший півфінал Суперкубка Іспанії, в якому зійшлися "Валенсія" і мадридський "Реал".

Рахунок у поєдинку відкрив Тоні Кроос, точно закрутивши м'яч у ворота з кутового. Потім у воротах "Валенсії" розписався Іско, точно пробивши з центру штрафного майданчика. У другому таймі елегантним ударом завершив контратаку "вершкових" Лука Модріч. А перед фінальним свистком суддя з допомогою відео помітив гру рукою Рамоса і Парехо відзначився точним ударом з "точки".

Новини за темою: "Валенсія" – "Реал": Онлайн-трансляція матчу 1/2 фіналу Суперкубка Іспанії

Відзначимо, що другий півфінал Суперкубка Іспанії відбудеться 9 січня. В ньому зійдуться "Барселона" і мадридський "Атлетіко".

8 січня, 21:00
Джидда, "Король Абдулла Спортс Сіті"
Суперкубок Іспанії, 1/2 фіналу
"Валенсія" – "Реал" 1:3
Гол: Пареха, 90+3 – Кроос, 14, Іско, 39, Модріч, 66
"Валенсія": Доменек — Гайя, Габріель, Гарай, Васс — Солер, Парехо, Кондогбья (Гомес, 57), Коклен — Торрес, Гамейро (Черишев, 70)
"Реал": Куртуа — Менді (Марсело, 71), Варан, Рамос, Карвахаль — Каземиру, Модрич (Родрігес, 77), Кроос — Вальверде, Йович, Іско.

Фінальний свисток. Завтра дізнаємося, з ким зіграє Реал

90+3 хв. ГОЛ! ПЕРЕХ!! Впевнений удар у правий верхній кут!

90+2 хв. І все-таки це пенальті!

90 хв. Схоже, Рамос зіграв рукою в своїй штрафній - суддя чекає рішення видеоассистента.

88 хв. Каземіро грубо зіграв недалеко від своєї штрафної - жовта картка.

77 хв. Хамес поміняв Модріча.

71 хв. Марсело вийшов замість Менді.

70 хв. Черишев виходить замість Гамейро.

66 хв. ГОЛ!!! МОДРІЧ!!! Ще одна краса! Йович віддав праворуч в карний Модрічу, той змістився до воріт і пробив зовнішньою стороною стопи в дальній кут!

59 хв. Вальверде пробив з лінії штрафного після знижки Іско справа, але м'яч пролетів поруч зі штангою.

57 хв. Гомес виходить замість Кондогбиа.

52 хв. У Валенсії почало виходити більше комбінаційних дій. Але поки  що Реал все одно виглядає класом краще.

41 хв. Повинен був забивати Йович, але не вдалося йому проштовхнути м'яч з лінії воротарського майданчика повз голкіпера після кутового.

39 хв. ГОЛ!!! ІСКО!!! Модріч пробив після прострілу справа в захисника, м'яч відлетів до Іско і той впевнено пробиває голкіпера!

29 хв. Поки у Валенсії не дуже виходить відсунути гру від своїх воріт. Реал грає на перших ролях, не особливо даючи можливостей супернику.

14 хв. ГОЛ!!! ОСЬ ЦЕ ТАК!!! КРОООООС!!!! СУХИЙ ЛИСТ! Закрутив прямо у ворота з кутового! Неймовірно!

4 хв. Після розіграшу штрафного біля воріт Валенсії Варан пробив після навісу зліва, але м'яча не дали долетіти до воріт.

Почали!

Після "веселощів" на Новий рік в Англії увагу футбольних уболівальників переключається на Саудівську Аравію, куди приїхали "Валенсія", "Реал", "Барселона" і "Атлетіко", щоб розіграти Суперкубок. Першими між собою зіграють "Валенсія" та "Реал".

Подібний формат турніру дозволить тренерам обох команд подивитися на дії найближчого резерву. Навряд чи в клубах "зливають" Суперкубок, але сильно ризикувати ніхто не буде. А в такій ситуації у "Валенсії" виникає можливість виграти трофей, чого давно не було в історії "кажанів".

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Незважаючи на втрати Бейла, Бензема і Азара, настрій у нас позитивне. У нас велика лава, і проявити себе можуть інші гравці. Йович – очевидний варіант. Це майбутнє "Реала". Потрібно зберігати спокій відносно нього, адже Лука набирається досвіду. Цей хлопець дуже хоче вчитися. Він дуже хороший і заб'є ще багато голів. Ми підтримуємо його і повинні зберігати спокій".

Особисті зустрічі:

185 матчів провели між собою "Реал" і "Валенсія". Статистика на боці "вершкових" – 98 перемог проти 48. У нещодавній зустрічі в чемпіонаті Іспанії команди розійшлися внічию 1:1.

Прогноз 112.ua: 2:1