"Реал" - "Севілья": Каземіро і Модріч приносять перемогу "вершковим"

Стежимо за цікавим матчем разом

"Реал" - "Севілья". Сьогодні столиця Іспанії прийме матч третьої і четвертої команди країни, у яких однакова кількість очок. Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Севілья" розпочнеться на 112.ua в 17:00, дивитися поєдинок можна на ЕSPN.

19 січня, 17:15

Мадрид, "Сантьяго Фіналу"

Чемпіонат Іспанії, 20 тур

"Реал" - "Севілья" 2:0

Голи: Каземіро, 78, Модріч, 90+2

"Реал": Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Регилон - Модріч, Каземіро, Себальос (Вальверде, 88) - Васкес (Іско, 77), Бензема, Вінісіус.

"Севілья": Вацлік - Каррісу, Кьяєр, Серхі Гомес - Навас, Банега, Ескудеро (Сальватьерре, 86), Сарабіа, Франко Васкес - Бен Йеддер (Промес, 71), Андре Сілва (Ель-Хаддади, 75)

Все! Реал сьогодні дотиснув суперника!

90+2 хв. ГОЛ! МОДРІЧ! Клупая помилка захисту Цибулі підхопив м'яч і відправив того у порожні ворота!

88 хв. Вальверде вийшов замість Себльоса.

86 хв. Сальватьерре змінив Ескудеро.

85 хв. К'єр грубо зіграв на чужій половині поля - жовта картка.

78 хв. ГОЛ!!!! КАЗЕМІРО!!! Півзахисник ідеальним ударом від штанги вкалачивает м'яч у сітку!

77 хв. Іско виходить замість Лукаса.

75 хв. Ель-Хаддади з'явився замість Сілви.

71 хв. Промес поміняв Бен Йеддера.

67 хв. І тут же удар у поперечину у виконанні Даніеля! Потужно приклався!

65 хв. Ще одна жовта картка. В цей раз Себальосу.

64 хв. Ще момент у Венсиуса, і знову мимо воріт!

61 хв. Каземіро грубо грає в центрі поля - жовта картка.

58 хв. Ух! Модріч бив з меж штрафного, але Вацлік в стрибку зміг врятувати ворота!

52 хв. Венсиуис класно пробив з кута штрафного, але м'яч пройшов поряд з штангою.

37 хв. Грубуваті сьогодні севільці. Тепер допомога лікарів знадобилася Модріча. Але Лука готовий продовжувати.

30 хв. Першою жовтою в матчі відзначається Каррісу.

22 хв. Ескудеро бив після подачі з флангу, але трохи не влучив по воротах.

15 хв. Лукасу потрібна допомога лікарів. Зможе продовжити гру?

7 хв. Тут же бразилець створює ще момент, але його удар блокують.

6 хв. Реал створює першим - Венисиус пробивав по центру штрафного, але Вацлік зреагував.

Ну, погнали!

За минулі 19 матчів іспанської Прімери "Реал" вже програв 6 поєдинків. Стільки ж поразок у мадридського клубу було в минулому сезоні. Після відходу Зідана столична команда показує найгірший футбол за останні роки. Тим не менш, в "Реалі" не замовкають про високі цілі на сезон. 10 очок відставання від "Барси" відіграти "вершкові" хоч і у стані, але  у такий подвиг не віриться. Але в Кубку Іспанії і Лізі чемпіонів команда залишається в боротьбі.

"Севілья" дев'ять матчів не знала поразок у чемпіонаті до останньої гри з "Атлетіко". Подібні програші "протвережує" і допомагають заново налаштуватися на переможний лад. Враховуючи нервозність "Реала", сьогодні у севільців є відмінний шанс довести свої претензії на високі місця.

Головною проблемою "Реала" перед матчів є воротарська позиція. Через травми на кілька тижнів вилетів Кейлор Навас, Тібо Куртуа тренується з основною групою, але теж не залікував своє пошкодження до кінця. Так що, ймовірний вихід в основі третього голкіпера команди сина Зінедіна Зідана Луки.

Новини за темою: "Реал" - "Севілья": Сьогодні відбудеться матч чемпіонату Іспанії

Сантьяго Соларі "Реал" Мадрид

Головний тренер "Реала" Сантьяго Соларі:

"Ми вийдемо на поле з пристрастю і настроєм, щоб досягти поставленої мети – скоротити відрив від лідерів в турнірній таблиці. Перемога означає скорочення відставання від лідера, і перемога над "Бетісом" багато чого дала нам. Але для того, щоб перемогти, нам потрібно провести відмінний матч, грати не за схемою противника, а за своєю власною. Наша мета – завжди виходити на поле і боротися за перемогу з першої хвилини матчу".

Прогноз 112.ua: 1:2