"Реал" розгромно програв вдома "Аяксу" і вилетів з Ліги чемпіонів

Це був неймовірний матч

З відкритих джерел

Амстердамський "Аякс" видав шикарний матч в Мадриді, де зміг розгромити "Реал" і пройти у чвертьфінал Ліги чемпіонів, три останніх розіграшу якій вигравали саме "вершкові".

Голи: Асенсио, 70 – Зиеш, 8, Нерес, 17, Тадіч, 62, Шене, 72

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Рамос, Начо, Регилон, Каземіро (Вальверде, 87), Модріч, Кроос, Васкес (Бейл, 29), Бензема, Вінісіус (Асенсио, 30)

"Аякс": Онана, Мазрауи, Де Лигт, Блінд, Тальяфико, Де Йонг, Шене (де Віт, 74), Зиеш, Ван Де Беек, Нерес (Долберг, 74), Тадіч

Видалення: Начо, 90+3

Стенограма матчу:

Все! Аякс вибив Реал з Ліги чемпіонів своєю геніальною грою!

90+3 хв. Під кінець матчу Начо ще й грубо грає проти де Віта. Наступив на лежачого опонента. А це видалення.

87 хв Вальверде виходить замість Каземіро.

87 хв. Зиеш з метра пробив вище воріт після прострілу зліва! З метра!

74 хв. І замість Шене виходить де Віт. А Долберг вийшов замість Нереса.

72 хв. ГОЛ!!! ШЕНЕ!!! Ось це голясо! Штрафний з лівого флангу, а Шене б'є і закидає м'яч за спину Куртуа!

70 хв. ГОЛ!!! АСЕНСИО!!! Ну нарешті! М'яч залетів за спину Онана! Регилон віддав в центр, звідки Марко точно пробив низом!

65 хв. Рефері вказує на центр поля – Реал горить будинку Аяксу!

63 хв. Дивиться суддя систему VAR. На початку атаки був момент, коли м'яч міг покинути поле.

62 хв. ГОЛ!!! ТАДІЧ! Ще один небезпечний випад голландців завершився точним ударом гравця "Аякса" з лінії штрафної в ліву дев'ятку!

58 хв. І ще один удар від Каріма! Цього разу француз змістився з лівого флангу, обіграв захисника і пробив з гострого кута трохи неточно.

50 хв. Бензема пробив з розвороту з центру штрафного, але м'яч полетів над воротами.

Перерву. Можна видихати.

43 хв. Це не матч, а казка! Бейл влаштував рейд зліва у карний майданчик і пробив з гострого кута у штангу!

41 хв. Бейл віддав пас Асенсио всередину штрафного, але удар мадридця заблокували!

34 хв. Ще й Вінісіус отримав травму. Замість нього виходить Асенсио. Багато всього відбувається в першому таймі.

30 хв. Карвахаль не дав Нересу пройти до своєї штрафної - жовта картка.

29 хв. Васкеса змінює Бейл. Соларі вирішив вмішати в гру. Лукас аж плаче від розладу.

26 хв. Мазрауи збив Вінісіуса - жовта картка.

24 хв. І тут же Онана у красивому стрибку витягує удар Вінісіуса зліва!

22 хв. Ох, сьогодні буде весело. Нерес втік один на один в контратаці Аякса, але неточно перекинув Куртуа.

18 хв. ГОЛ!!!! НЕРЕС!!! Аякс забиває другий! Ці хлопці – неймовірні! Тадіч геніально переграв опонентів у центрі і віддав на хід Нересу, який обіграв Куртуа і відправив м'яч у ворота!

8 хв. ГОЛ!!! ЗИЕШ!!! Контратака Аякса завершилася смачним ударом Хакіма з лінії штрафної!

5 хв. Поперечина! Васкес відмінно подав праворуч і Варан бив головою, але м'яч зрадницьки полетів у стійку воріт!

Погнали!

Добрий вечір, друзі. Ліга чемпіонів повертається!

Команди вже визначилися з квітами, в яких проведуть сьогоднішній матч.

Поєдинок в Амстердамі вийшов досить непередбачуваним. "Аякс" грав непогано, мав достатньо моментів і навіть забив, але "Реал" зробив це двічі, забивши переможний м'яч у кінцівці матчу. Цей результат дає мадридцям солідний запас перед повторним поєдинком.

З моменту першого матчу у стані мадридського клубу було тяжко. В чотирьох матчах підопічні Сколарі тричі програвали, з них двічі - своєму принциповому супернику "Барселоні". Та ще й у домашніх стінах. Подібні поразки позначаються на психологічному стані гравців. Хоча якщо "Реал" буде "зривати злість" на голландцях, це може закінчитися чим завгодно – від розгрому гостей до проходу "Аякса" далі.

"Аякс" після поразки "Реалу" виграв усі три свої матчі, забивши 13 голів. Майстерність атаки "Аякса" захоплювалися протягом усього сезону. Зараз команда у відмінній формі, про що говорить наявність Тадіча і Зиеша у списках кращих бомбардирів країни (16 і 14 голів).

Головний тренер "Реала" Сантьяго Соларі:

"Ми хочемо виграти і пройти далі. У нашої команди є характер і смак до Ліги чемпіонів. Всі в клубі працюють, щоб виступити якомога сильніше — краще атакувати і більше забивати. Це наша робота. Шкода, що Серхіо Рамос не зіграє. Він лідер. Але у нас вистачає достатньо досвідчених і класних гравців, щоб замінити його. У "Реала" більше кандидатів на пост головного тренера, ніж прихильників у Джулії Робертс. Це нормально".

Головний тренер "Аякса" Ерік тен Хаг:

"Наша мета очевидна, вона незмінна в кожному матчі — забивати голи. Ми — "Аякс", і нам не важливо, проти кого ми граємо. Завжди будемо намагатися домінувати, забивати і перемагати. "Реалу" не допоможе Серхіо Рамос, а це справжній бос на футбольному полі, стовп оборони мадридців. Впевнений, для "Реала" це не тільки тактична, але і психологічна втрата. Ми хочемо самі вирішувати свою долю. Всі гравці розуміють, що якщо хочуть продовжити боротьбу за титул, то залишився останній шанс. Ми завжди намагаємося заволодіти ініціативою. Це наш стиль гри у футбол. "Аякс", як і раніше б'ється на трьох фронтах, але нам необхідно зіграти на рівні "Реала". Вони можуть довго вичікувати, змусивши нас робити помилки. Але я також знаю, що на деяких відрізках матчу вони схоплять нас за горло і будуть тиснути".

Прогноз 112.ua: 3:1