banner banner banner

"Реал" по пенальті обіграв "Атлетіко" і виграв Суперкубок Іспанії

Куртуа витягнув для "вершкових" трофей

Real Madrid C.F. /Twitter

В Саудівській Аравії відбувся фінал Суперкубка Іспанії, в якому зійшлися мадридські "Реал" і "Атлетико".

12 січня, 20:00
Джидда, "Король Абдулла"
Суперкубок Іспанії, фінал
"Реал" - "Атлетіко" 0:0 (по пенальті 4:1)
"Реал": Куртуа — Карвахаль, Варан, Рамос, Менді — Вальверде, Каземіро, Кроос (Вінісіус,103)  Модріч, Іско (Родріго, 60)— Йович (Діас, 82)
"Атлетіко": Облак— Триппьер, Феліпе, Хіменес (Савич, 98), Лоді (Льоренте, 90)— Корреа, Еррера (Витоло, 56) , Партїєю, Сауль — Фелиш, Мората
Видалення: Вальверде, 115

4:1 Рамос! Елегантний удар низом приносить Реалу Суперкубок!

3:1 Триппьер пробиває Куртуа.

3:0 Модріч дуже спокійно розводить м'яч і голкіпера по різних сторонах.

2:0 Куртуа відбиває удар Партея!

2:0 Впевнений удар Родріго в праву дев'ятку!

1:0 Сауль б'є в штангу!

1:0 Карвахаль б'є вліво.

Фінальний свисток. Нас чекає серія пенальті.

118 хв. Корреа і Карвахаль занадто активно сперечалися - кожному по жовтій картці.

115 хв. Мората тікав один на один, але його грубо збив Вальверде - червона картка!

110 хв. Облак спочатку впорався з класним ударом Модріча, а потім - з добиванням Вінісіуса!

107 хв Мората пробив через себе, але Куртуа ногою відбив удар.

команди Міняються сторонами

103 хв. Замість Крооса на поле вийшов Вінісіус.

98 хв. Савич поміняв Хіменеса.

92 хв. Витоло небезпечно пробив після прориву центром, але Куртуа впорався.

Ну що, нас чекає продовження

90 хв. Льоренте вийшов замість Лоді.

83 хв. Діас поміняв Йовича.

80 хв. Мората бив з лінії воротарського, але Куртуа зреагував і відбив.

74 хв. Партї грубо збив Родріго в центрі поля - жовта картка.

68 хв. Йович навісив до воріт і Вальверде повинен був відкривати рахунок, але пробити нормально не зміг.

60 хв. Родріго вийшов замість Іско.

56 хв. Витоло поміняв Ерреру.

49 хв. Йович зумів продертися крізь захист Атлетіко до воріт, але в останній момент у нього вибили м'яч.

42 хв. Каземіро голів інший пробив після подачі кутового, але трохи не влучив по воротах.

39 хв. Менді класно пройшов Триппьера на фланзі, увійшов і пробив з гострого кута в руки воротаря.

27 хв. Феліпо збив Йовича - жовта картка.

23 хв. Вдалося Атлетіко відсунути гру на чужу половину поля. Працюють захисники Реала зараз досить активно.

14 хв. Рамос віддав поганий пас в своїй штрафній, Фелікс підхопив і пробив повз воріт.

8 хв. Ще один дальній удар - Облак спраился з ударом Модріча.

4 хв. Перший удар в матчі завдав Каземіро, але пробив з лінії штрафного в руки голкіпера.

Добрий вечір, друзі. Починаємо.

Цікавий проект Суперкубка Іспанії закінчується. Майже тиждень іспанські гранди гостювали в Аравії, грали досить наполегливі півфінали і сьогодні визначать володаря трофея.

"Реал" у матчі з "Валенсією" був практично ідеальний. Пенальті у ворота "вершкових" в кінцівці матчу був більше заслугою "Валенсії", ніж помилкою "Реала". Так що легко "Атлетіко" сьогодні не буде. А ось підопічним Сімеоне знадобилося проявляти характер у грі з "Барсою" та вирвати перемогу в кінці матчу.

Головний тренер "Атлетіко" Дієго Сімеоне:

"Ми дуже добре знаємо "Реал". Це велика команда. У неї справжній тренер-переможець, який постійно передає своїм гравцям одну думку – треба перемагати і перемагати. Ні Бензема, ні Бейл, ні Азар не приїхали сюди, але "Реал" ніщо не змінює, вони сильні. І якщо зіграють Родріго з Вінісіусом, то команда стане ще швидше. Нам треба подумати, як зіграти. Я нічого не боюся, коли бачу, що мої гравці в порядку".

Особисті зустрічі:

203 матчі зіграли між собою "Реал" і "Атлетико". 103 рази перемагали "вершкові", 53 рази вигравав "Атлетіко". Восени команди зустрічалися в матчі чемпіонату Іспанії і голів один одному не забили.

Прогноз 112.ua: 3:1