"Реал" і ПСЖ розіграли ефектну нічию

Підопічні Зідана можуть скаржитися на Наваса

Кейлор Навас Открытый источник

В Мадриді "Реал" і ПСЖ зійшлися між собою в п'ятому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

"Реал" досить швидко вийшов вперед – Бензема добив м'яч у ворота після того, як Кроос влучив у штангу. Протягом усього першого тайму "Реал" домінував на полі, але Навас не давав своєму колишньому клубу забити вдруге. А під кінець половини гри ПСЖ втік у контратаку і Куртуа довелося збити Ікарді. Але пенальті і вилучення голкіпера довелося скасувати після перегляду VAR.

У другому таймі "Реал" продовжив тиснути на ворота суперника і під кінець Бензема оформив дубль після навісу Марсело. І коли здалося, що перемога мадридців безперечна, ПСЖ прокинувся. І швидко зрівняв рахунок. Спочатку Мбаппе використав помилку опонента і скоротив відставання, а слідом м'яч у праву "дев'ятку" забив Сарабіа. "Вершкові" могли вирвати перемогу в доданий час, але стійка зіграла за гостей після удару Бейла з штрафного.

Новини за темою: "Манчестер Сіті" не зміг обіграти "Шахтар"

26 листопада, 22:00
Мадрид, "Сантьяго Фіналу"
Ліга чемпіонів, 5 тур
"Реал" – ПСЖ 2:2
Гол: Бензема, 17, 79 – Мбаппе, 81, Сарабіа, 83
"Реал": Куртуа, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Каземіро, Кроос, Вальверде (Модріч, 76), Іско (Родріго, 82), Азар (Менье, 66), Бензема.
ПСЖ: Навас, Кимпембе, Сілва, Маркиньос, Менье, Гуйє (Неймар, 46), Верратті, Бернат, Ді Марія (Дракслер, 77), Ікарді (Сарабіа, 77), Мбаппе.

Все! Ну нічого собі матч!

90+4 хв. Дракслер збив Модріча у своїй штрафній, стандарт виконав Бейл, але пробив у штангу!

83 хв. ГОООЛ!!!! САРАБІЯ!!!! Ось так ось! Вважай, тільки вийшов на поле і тут такий удар в дев'ятку!

82 хв. Родріго вийшов замість Іско.

81 хв. ГОЛ!!! МБАППЕ!!! Кілліан підхопив м'яч після помилки захисника і точним ударом пробив Куртуа!

79 хв. ГОЛ!!! БЕНЗЕМА!!! Марсело навісив і Карім головою оформив дубль!

77 хв. Сарабія і Дракслер вийшли замість Ікарді і Ді Марії.

76 хв. Модріч виходить замість Вальверде.

69 хв. Марсело наступив на ногу Маркиньосу – жовта картка.

66 хв. Меньє виходить замість Азара.

61 хв. Іско міг забивати після прострілу з флангу, але Навас відмінно зіграв на випередження.

47 хв. Бензема бив після пасу Марсело, але знову Навас грає на висоті!

46 хв. Неймар вийшов на поле замість Гуйє.

44 хв. Немає. Суддя після перегляду відео скасовує і червону, і пенальті. Був там фол до головного моменту.

42 хв. Охохо! Ось так поворот сюжету! Куртуа збив Ікарді у своєму штрафному майданчику - пенальті і червона голкіперу!

37 хв. Тепер ще й Карвахаль перевірив Наваса. Кейлоор впорався.

34 хв. І знову Навас – головний герой моменту. Кроос пробив, голкіпер відбив перед собою, але встиг накрити м'яч з другої спроби.

27 хв. І знову Навас в грі! І знову він тягне удар КарвахальКроос! На цей раз німець пробив з-за штрафної.

22 хв. Навас дістав м'яч з-під поперечини після подачі кутового від Крооса!

17 хв. ГОЛ!! БЕНЗЕМА!!! Карвахаль вивів Іско на удар, той пробив у штангу, а Бензема спокійно добив м'яч у ворота!

15 хв. Кроос шикарно пробив з лінії штрафного, але м'яч пройшов над воротами.

12 хв. Меньє добре віддав на хід Мбаппе, який навісив у штрафну, де до м'яча Ікарді.

5 хв Після подачі кутового Рамос був близький до взяття воріт, але не влучив по м'ячу головою!

Почали!

Здравствуйте, шановні вболівальники. Дивимося Лігу чемпіонів разом!

ПСЖ виграв поки що всі матчі Ліги чемпіонів, у яких брав участь. Мадридці подібною статистикою похвалитися не можуть, але йдуть слідом.

Група А

1. ПСЖ – 12 очок
2. "Реал" - 7
3. "Брюгге" – 2
4. "Галатасарай" – 1

Мадридський клуб в останніх іграх "намацав" свою гру. У команди Зідана виходять яскраві епізоди, вони перемагають і дуже мало пропускають. Схоже, що Модріч, Бензема та інші звикли до вимог Зідана і готові показувати колишньої топ-рівень. У парижан у Франції справи йдуть відмінно, але є проблеми. Повернувся після травми Неймар, але повністю не відновився, так і тренер не до кінця задоволений грою бразильця.

На вихідних "Реал" приймав у Мадриді "Сосьєдад". Пропустивши першими, мадридці відігралися і впевнено перемогли. ПСЖ також грав вдома і також переміг. Але "всуху" – 2:0 був обіграний "Лілль".

Нагадаємо, сьогодні свій матч у Лізі чемпіонів проведе донецький "Шахтар". "Горняки" зіграють у Манчестері проти "Сіті".

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Цей матч важливий для всіх. Для Бейла, для фанатів, для нас. Ми повинні провести відмінний матч. ПСЖ проводить відмінний сезон, і ми знаємо, що попит з нас буде вище, ніж перед іграми, які ми провели до цього моменту. Однак нам це подобається. Бейл готовий зіграти".

Особисті зустрічі:

Десять матчів провели між собою "Реал" і ПСЖ. Перевага на боці Мадрида – 6 перемог "Реала" проти 3 перемог ПСЖ.

Прогноз 112.ua: 2:1