"Реал" – "Барселона": Онлайн-трансляція

Сьогодні дивимося разом Класіко

"Реал" – "Барселона". У півфінальному матчі Кубка Іспанії мадридський "Реал" і "Барселона" визначать переможця. Онлайн-трансляція матчу "Реал" – "Барселона" розпочнеться на 112.ua у 21:30, а дивитися поєдинок можна з 22:00.

27 лютого, 22:00

Мадрид, "Сантьяго Бернабеу"

Кубок Іспанії, 1/2 фіналу

"Реал" – "Барселона" 0:3

Гол: Суарес, 50, 69, 73 (пен)

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Регульон, Кроос, Модріч, Каземіро (Вальверде, 75), Бензема, Васкес (Бейл, 68), Жуніор (Асенсио, 83)

"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Лангле, Альба, Ракітіч, Бускетс (Артур, 85), Роберто, Суарес (Відаль, 78), Мессі, Дембеле (Коутіньйо, 75).

Фінальний свисток

83 хв. І вчесто Вінісіуса виходить Асенсио.

82 хв. Семеду збив Жуніора - жовта картка.

75 хв. Вальверде виходить замість Каземіро. А у Барси Коутіньйо поміняв Дембеле.

73 хв. ГОЛ!! Шикарна паненка у виконанні Луїса Суареса, який забиває третій!

72 хв. Все... Поплив Реал. Суарес впав у штрафному вершкових після фолу Каземіро - пенальті.

69 хв. ГОЛ!!! СУАРЕС!!! Ось вам і атака Барси! Дембеле прострілив з правого краю штрафного і Луїс у падінні переправив м'яч у ворота!

68 хв. Бейл виходить замість Васкеса.

67 хв. Вінісіус прорвався в штрафну Барси, прибрав Семеду і пробив поруч зі штангою. Не щастить сьогодні Жуніору.

61 хв. Регульон пробив головою після подачі Жуніора, але тер Штеген зміг дістати м'яч!

58 хв. Васкес грубо зіграв в центрі поля - жовта картка.

50 хв. ГОЛ!!! СУАРЕС!!! Дембеле спокійно прийняв м'яч на лівому фланзі, віддав в центр штрафного, звідки Луїс в дотик пробиває Наваса!

48 хв. Рамос небезпечно пробив головою після подачі з штрафного, але м'яч пролетів над поперечиною.

Все, перерва

38 хв. Ще момент у Вінісіуса! Цього разу він завершував ударом простріл Регульона, але м'яч полетів над воротами!

37 хв. Вінісіус вийшов один на один, але не зміг нормально пробити. Тому він віддав на самотнього Бензема, який не зміг пробити тер Штегена!

34 хв. Вінісіус небезпечно входив у штрафний майданчик зліва і віддавав на Бензема, але того випередив Піку.

29 хв. Дембеле небезпечно прострілив зліва, але ніхто ні захисників, ні з атаки Барси не зміг замкнути подачу.

19 хв. Вінісіус отримав м'яч у штрафному Барси і пробив трохи вище воріт.

10 хв. Намагаються вершкові нав'язати свою гру супернику. До штрафної виходить переміщати м'яч, а от всередину зайти не виходить.

5 хв. Реал зі старту вирішив включити пресинг. Поки до повноцінного перехоплення справа не дійшла, але Барсі  доводиться швидко думати.

Ну, погнали!

Добрий вечір, друзі. Сьогодні у нас ще одне зимове Класіко

Перший матч - 1:1

В Мадриді особливі надії покладають на Вінісіуса.

У першому матчі команди обмінялися голами і розійшлися внічию. Гол на виїзді робить шанси "Реала" переважно.

Мадридський клуб перестало трясти, і вони поступово намацали нерв своєї гри. З цим прийшли і результати. Команда повернулася на друге місце у Примері і видала хороший матч на "Камп Ноу". Тим не менш у підопічних Соларі не все стабільно. Після перемоги над "Аяксом" у лізі чемпіонів "Реал" програв вдома "Жироні". У вихідні "Реал" переміг на виїзді "Леванте" і готується до "Ель-Класіко" в гарному настрої.

"Барселона" також зараз не в кращому своєму стані. Хет-трик Лео Мессі дозволив "Барсі" обіграти "Севілью" в останньому матчі. А до цього у синьо-гранатових сильно "кульгала реалізація. Три нічиї в п'яти останніх матчах говорять про не кращих кондиціях команди Вальверде. Але фактор Мессі може позначитися в будь-який момент.

У "Реала" не зіграють півзахисники Іско і Льоренте. Хавбек Артур, захисник Вермален і ще один півзахисник Рафінья не допоможуть "Барселоні".

Новини за темою: "Реал" – "Барселона": Сьогодні відбудеться матч Кубка Іспанії

Сантьяго Соларі "Реал" Мадрид

Головний тренер "Реала" Сантьяго Соларі:

"Це буде чудовий матч – "Класіко" іспанського футболу. Я завжди вважав Іспанію великої футбольною країною, футбол – це одна зі складових, що роблять Іспанію прекрасною країною. Ми зосереджені на матчі: це буде гарна гра, нам довелося подолати безліч етапів, ми зіграли відмінний виїзний матч, де переможця виявлено не було. Зараз ми всі зосереджені на грі. Ми на 100% зосереджені".

Эрнесто Вальверде З відкритих джерел

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде:

Ми повинні спробувати обіграти супротивника. Ми завжди робимо це, ми завжди намагаємося виграти гру. Ми хочемо пройти у фінал, і ми готові — у нас є командний дух для цього. На даний момент команда думає тільки про кубковому матчі, незважаючи на те що в суботу "Реал" і "Барселона" знову зіграють на "Сантьяго Бернабеу". Важко домогтися однакового результату у двох матчах. У подібних випадках результат може бути абсолютно різним. Наш намір полягає в тому, щоб абстрагуватися і зосередитися на тому матчі, який буде першим. До суботи ще далеко. Ми спокійні з приводу VAR. Протиріччя залежить більше від людей, ніж від спорту. Ми повинні зосередитися на грі, інше почекає. Вінісіус? Він відмінний гравець, він впевнений у собі, у нього є швидкість. Але у "Реала" і без цього купа відмінних гравців, таких як Асенсио, Іско або Бейл".

Прогноз 112.ua: 1:0