ПСЖ - "Црвена Звезда": Парижани громлять сербів (онлайн-трансляція)

Чекаємо розгром?

ПСЖ - "Црвена Звезда". У матчі Ліги чемпіонів ПСЖ прийме сербську "Црвену Звезду", яку зобов'язаний перемагати, ще й з великим рахунком. Онлайн-трансляція матчу ПСЖ - "Црвена Звезда" розпочнеться на 112.ua у 19:25, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

3 жовтня, 19:55

Париж, "Парк де Пренс"

Ліга чемпіонів, 2 тур

ПСЖ - "Црвена Звезда" 5:1

Гол: Неймар, 20, 22, Кавані, 37, Ді Марія, 41, Мбаппе, 70 - Марін, 74

ПСЖ: Ареоля, Менье, Тіаго Сілва, Кимпембе, Бернат, Верратті, Рабьо, Мбаппе, Неймар, Ді Марія, Кавані.

"Црвена Звезда": Борян, Стойкович, Дегенек, Савич, Шимич, Родич, Йовічіч, Крстичич, Чаушич, Марін, Бен Набуан.

74 хв. ГОЛ!!! МАРІН!! Серби і забивають гол! Марін вийшов на ворота справа і пробив Ареола!

70 хв. ГОЛ!!! МБАППЕ! Неймар все зробив з м'ячем у штрафний, віддав до воріт, а там Кілліан відзначився своїм голом.

55 хв. Мбаппе другий раз поспіль вийшов на побачення з Боряном, але не зміг того переграти. Голкіпер гостей не дається цифр на табло ставати занадто великими.

46 хв. Павков і Бабич спробують зіграти краще, ніж Симич і Савич.

41 хв. ЧЕТВЕЕРТЫЙ!!! Рабьо знайшов у штрафному сербів Ді Марію і той в дотик спрямував м'яч у ворота!

39 хв. Неймар вивів Мбаппе один на один, але той пробив вище воріт!

37 хв. ГОЛ! КАВАНІ! Третій пішов! Кавані отримав м'яч в чужій штрафній, прибрав захисника і пробив!

31 хв. ПСЖ просто не помічає сьогодні суперника. Атака парижан робить, що хоче.

26 хв. Ще одна спроба пробити у виконанні Неймара - здалеку і неточно.

22 хв. ГОЛ! НЕЙМАААР!!! Мбаппе прострілив зліва і Неймар в дотик робить дубль!

20 хв. ГОЛ! НЕЙМАР!!! Ідеально бразилець пробив з штрафного!

15 хв. Ще один момент у Мбаппе. Пробив Кілліан з правого краю штрафного, але голкіпер зіграв надійно.

6 хв. Мбаппе неточно добив м'яч у ворота після невдалої гри на виході Боряна.

Почали!

Добрий вечір друзі. Починаємо сьогоднішній футбольний вечір. Скільки протримаються серби в Парижі?

Парижани поки що єдина команда свого квартету, у якої немає очок. Незвично бачити ПСЖ на останньому місці.

Група

1. "Ліверпуль" - 3

2. "Наполі" - 1

3. "Црвена Зірка" - 1

4. ПСЖ - 0

Парижани грали перший матч на "Енфілді" і були близькі до того, щоб відібрати очки у минулорічного фіналіста Ліги чемпіонів. Парижанам довелося проявляти характер і відіграватися після 0:2, але гол на 90-й хвилині у виконанні Фірміні приніс перемогу англійцям. А от серби всіх здивували, зумівши не програти в першому матчі. Незважаючи на перевагу "Наполі" в Белграді, поєдинок завершився внічию. Чи вистачить сил у гравців "Зірки" сьогодні?

Одним з головних героїв першого туру став воротар "Зірки" Мілан Борян, який у грі проти "Наполі" відбив 8 ударів суперника. 30-річний голкіпер буде сьогодні протистояти Мбаппе, Кавані, Неймар та ін. При такому тиску на свої ворота тримати на замку їх буде вкрай складно. Але можливо.

Новини за темою: "Шахтар" утратив перемогу над "Ліоном" у Лізі чемпіонів

Неймар З відкритих джерел

Нападник ПСЖ Неймар:

"Я ще не готовий на 100%. Та й ніхто не готовий до початку сезону. Пік форми припаде на лютий-березень, коли настане час кращих матчів. Ми стаємо сильнішими після кожного тренування, кожної гри. Потрібно приділяти увагу кожній деталі, кожної хвилини кожного матчу. Ось чого ми хочемо від сезону. Ми хочемо зробити ПСЖ великим".

Прогноз 112.ua: 6:0