ПСВ – "Тоттенхем": Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Обидві команди вміють і люблять забивати

ПСВ - "Тоттенхем". Лондонський клуб гостює в Нідерландах, де сподівається заробити перші очки в Лізі чемпіонів. Дивитися матч ПСВ - "Тоттенхем" можна на каналі "Футбол 2", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на 112.ua в 19:30.

24 жовтня 19:55

Ейндховен, "Філіпс"

Ліга чемпіонів, 3-й тур

ПСВ - "Тоттенхем" 2:2

Гол: Лосано, 30, де Йонг, 88 - Моура, 39, Кейн, 55

ПСВ: Зут, Думфрис, Швааб, Віргевер, Анхелиньо, Росаріо, Перейро, Хендрикс Лосано, Де Йонг, Мален.

"Тоттенхем": Льоріс, Триппьер, Альдервейрельд, Санчес, Девіс, Дайер, Дембеле - Моура, Еріксен, Сон, Кейн.

Все! Кінець матчу. Хороший поєдинок.

88 хв. ГОЛ!!! ДЕ ЙОНГ!!! У Росаріо не вдалося пробити з лінії штрафного, але у Де Йонга вийшло ідеально підправити м'яч у ворота!

80 хв Ворм вийшов замість Сона.

79 хв. Льоріс влетів ногами в Лосано - червона картка!

65 хв. Кейн! Шикарний удар головою після подачі зі стандарту, але Зут знову зміг відбити!

55 хв. ГОЛ!!! КЕЙН!!! Еріксен навісив у штрафний майданчик зліва і Гаррі головою вбив м'яч від газону!

53 хв. Еріксен пробив з лигии штрафний, але Зут з цим ударом впорався.

39 хв. ГОЛ! МОУРА!!! Триппьер справа прострілив у центр штрафного, звідки Лукас пробив і м'яч рикошетом влетів у ворота.

34 хв. Санчес добив м'яч у ворота після сейва Зута після кутового, але до цього було порушення правил. Гол скасований.

30 хв. ГОЛ!! ЛОСАНО!!! Альдервейрельд помилився у своєму штрафному, м'яч підхопив Лосано і в боротьбі із захисником пробив Льоріса!

22 хв. Переуро дуже небезпечно пробив штрафний, але м'яч пролетів поруч зі штангою.

18 хв. Спочатку удар Кейна з лінії воротарського заблокував захисник, а потім його удар на себе прийняла поперечина!

16 хв. Кейн небезпечно пробив з лінії штрафного, але Зут зреагував!

13 хв. Рівна гра в початку матчу. Гості виглядають трохи небезпечніше. Але наслідок більш високого класу.

3 хв. Моура вирішив нанести перший удар у матчі - вище воріт.

Почали!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо наш онлайн сьогоднішнього матчу.

Ситуація в групі склалася таким чином, що англійцям потрібно обіграти ПСВ, щоб сподіватися на продовження участі в Лізі чемпіонів.

Група

1. "Барселона" - 6 очок

2. "Інтер" - 6

3. "Тоттенхем" - 0

4. ПСВ - 0

Англійський клуб примудрився програти обидва матчі своїх конкурентів за вихід в плей-офф, але шанси на вихід остаточно ще не втратив. Для початку потрібно постаратися обіграти ПСВ, що зробити не так вже й легко. Навіть незважаючи на відсутність багатого досвіду, голландці продовжують перебувати у відмінному стані. І в чемпіонаті Голландії ПСВ йде зі 100-відсотковим результатом.

"Шпори" у вихідні обіграли "Вест Хем". Саме в цьому матчі отримав травму Андрій Ярмоленко. Перемога в дербі була не з легких, але у "Тоттенхема" зараз такий період, що легких матчів практично немає. Особливо коли Ян Вертонген, Данні Роуз і Справі Аллі не можуть зіграти.

Новини за темою: ПСВ – "Тоттенхем": Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

Відкриті джерела

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"ПСВ - атакуюча команда, яка відмінно виступає у місцевому чемпіонаті. У них, як і у нас, важке положення в групі, і це робить гру більш складною. І вони, і ми повинні перемагати. Це виклик для нас з різних причин. Для нас не в новинку намагатися вичавити максимум з них і впоратися з майбутніми іграми найкращим чином. Ситуація, яка склалася після чемпіонату світу, коли гравцям надали не так багато відпочинку і відразу кинули в бій, є великим викликом для нас, адже те, що сталося на старті сезону, зовсім відрізняється від того, що було роком раніше".

Прогноз 112.ua: 1:3