Президент УЄФА офіційно подякував Андрієві Павелку за фінал Ліги чемпіонів

112.ua

Президент УЄФА Александер Чеферін направив президенту Федерації футболу України офіційний лист з подякою за прекрасну організацію фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

"Шановний пане Павелко, дорогий Андрій, мій друг, перебувати у Києві під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2018 було величезним задоволенням для нас. НСК "Олимпийский" є одним з найвеличніших стадіонів у Європі, і він велично прийняв фінал Ліги чемпіонів УЄФА між "Реалом" (Мадрид) і ФК "Ліверпуль". Я знаю, як важко Ви і Ваша команда працювали для того, щоб провести цей фінал найкращим чином, і я радий відзначити, що ФФУ, всі українські державні установи та місто Київ виконали видатну роботу. Будь ласка, передайте мої слова подяки всім задіяним сторонам.

Крім того, я хотів би подякувати за теплу гостинність, виявлену до всієї команді УЄФА та всім нашим гостям. Перебувати у Вашій прекрасній країні – завжди честь, і я сподіваюся, дуже скоро знову зустрітися з Вами",  – йдеться у листі Александера Чеферина.

112.uaНагадаємо, що раніше, під час перебування в Україні, Александер Чеферін неодноразово висловлював своє захоплення прекрасною організацією фіналів Ліги чемпіонів УЄФА, називаючи проведену Андрієм Павелком та Федерацією футболу України "зразковою настільки, наскільки це взагалі було можливо".

Перші компліменти президент УЄФА зробив Андрію Павелко за організацію фіналу Ліги чемпіонів ще на Конгресі ФФУ, у роботі якого взяв участь Александер Чеферін.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів