Португалія - Швейцарія: Онлайн-трансляція півфіналу Ліги націй УЄФА

Роналду і компанія приймають швейцарську збірну

З відкритих джерел

Португалія - Швейцарія. Сьогодні в Порту відновиться розіграш Ліги націй, де визначиться перший фіналіст турніру. Онлайн-трансляція матчу Португалія - Швейцарія почнеться на 112.ua в 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

5 червня, 21:45

Порту, "Драгао"

Ліга націй, 1/2 фіналу

Португалія - Швейцарія 3:1

Гол: Роналду, 24, 88, 90 - Родрігес, 58 (пен)

Португалия: Патрісіу, Семеду, Пепе, Діаш, Геррейро, Невеш, Карвалью, Фернандеш, Сілва, Роналду, Фелікс.

Швейцарія: Зоммер, Мбабу, Шер, Аканджі, Родрігес, Закарія, Джака, Фройлер, Цубер, Шакірі, Сеферович.

55 хв. ГОЛ!! Родрігес!!! Зрівнюють рахунок швейцарці!

53 хв. Пепе зіграв рукою у своїй штрафній. Фелікс Брих подивився відео і вказав на точку!

Перерва

45 хв. Фелікс пробив вище воріт після відмінного пасу центром зі штрафного.

42 хв. Після прострілу справа Сеферович пробив в дотик і м'яч від поперечини полетів за ворота!

36 хв. Швейцарці намагаються підібратися до воріт суперника через правий фланг. Багато подач, кутових, але поки без результату.

29 хв. Патрісіу помилився на виході і не зміг нормально вибити м'яч. Швейцарці м'яч підхопили, але в порожні ворота відправити його не змогли.

24 хв. ГОЛ! РОНАЛДУ!!! Роналду заробив штрафний у чужої штрафної і сам ідеально пробив!

18 хв. Мбабу подав праворуч і Сеферович пробив головою в руки Патрісіу.

17 хв. Пепе неточно пробив головою після подачі кутового.

12 хв. Роналду завершував неточним ударом небезпечне перехоплення на чужій половині поля.

9 хв. Пепе вдало встиг вискочити перед Фройлером у штрафному після відмінного пасу з центру. Поки португальці виглядають краще і активніше.

Починаємо!

Фернандо Сантуш на матчі Ліги націй вирішив серйозно омолодити склад збірної Португалії. В цей раз не поїхали Андре Сілва, Ренату Санчеш, Куарежма та інші. Зате отримають шанс показати себе Жоау Феліш і Дьогу Жота. У Швейцарії також є ротація - травми у Мехмеді, Клозе, Гаврановича. Шакірі та Джака не встигли відпочити після фіналів єврокубків.

Командам належить розіграти між собою перший вихід у півфінал. Новий турнір вирішили робити максимально сучасним і вже сьогодні судді зможуть використовувати систему відеоповторів VAR.

Новини за темою: Представник Португалії на Євробаченні-2019 став володарем премії Барбари Декс

Владимир Петкович З відкритих джерел

Головний тренер збірної Швейцарії Володимир Петкович:

"Ми вже двічі грали проти цього суперника – з їх кращим гравцем і без нього. Вони не залежать від конкретних виконавців. Вони прекрасно взаємодіють, як якісна тренерська команда протягом багатьох років. Ми готові до різних сценаріїв. Але ми хочемо слідувати своїй грі. І ми хочемо перемогти".

Особисті зустрічі:

Команди зіграли між собою 12 матчів. 4 перемоги здобули португальці, 4 рази вигравали швейцарці і 4 матчі завершилися внічию. Сьогоднішні гості забили на один гол більше – 12:13 в їх користь.

Прогноз 112.ua: 1:0