Португалія не змогла обіграти Україну на старті Євро-2020

Чемпіон Європи не зміг пробити П'ятова

Збірна України стартувала у кваліфікації чемпіонату Європи з футболу 2020 року

Українці більшу частину поєдинку провели, захищаючи свої ворота. В цілому, наша захист справлялася з атаками Роналду і ко. А якщо справа доходила до удару, впевнено грав на лінії воріт Пятов. Українці відповідали рідко, але їх випади вийшли цікавими та потенційно небезпечними. У кінцівці поєдинку на поле вийшов дебютант Жуніор Мораєс, у якого був найкращий момент з української сторони. Він добивав м'яч у ворота після дальнього удару Коноплянки, але захисник в підкаті не дав м'ячу опинитися у воротах.

Новини за темою: Португалія – Україна: Онлайн-трансляція матчу Євро-2020

22 березня, 21:45

Лісабон, "Ештадіо Да Луж"

Чемпіонат Європи, кваліфікація

Португалія – Україна 0:0

Португалія: Патрісіу, Геррейро, Пепе, Діаш, Конселу, Моутіньо (Маріо, 87), Карвальо, Невеш (Рафаель Сілва, 61), Роналду, Андре Сілва (Соуза, 72), Бернардо Сілва.

Україна: Пятов, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Коноплянка (Буяльський, 87), Степаненко, Зінченко, Малиновський, Марлос (Циганков, 67), Яремчук (Мораєс, 77)

Стенограма матчу:

ВСЕ!! Ми стартуємо з нічиєї з чемпіоном Європи!

87 хв. А замість Коноплянки вийшов Буяльський.

87 хв. Маріо змінює Моутіньо.

86 хв. Степаненко зірвав прорив Рафи Сілви - жовта картка.

85 хв. Ось як! Коноплянка відмінно б'є з-за штрафної, Патрісіу відбив та Мораєс повинен був добивати, але відправив м'яч над воротами!

81 хв. Соуза пробив головою - П'ятов дістає з-під штанги. А бив після подачі з 18-го кутового.

80 хв. 17 кутових вже подали португальці. У нас один.

77 хв. А ось і історичний вихід Мораеса. Пішов відпочивати Яремчук.

75 хв. Роналду показав техніку на правому фланзі і навісив, Степаненко голову підставив і мало не відправив у свої ворота.

72 хв. Соуза змінює Андре Сілви.

67 хв. Марлос зовсім непомітний. Замість нього виходить Циганков.

61 хв. Замість Невеша виходить Рафаель Сілва.

57 хв. Це було вражаюче! Карвальо смачно пробив з меж штрафного, але Пятов знову на висоті!

51 хв. Андре Сілва не кращим чином пробив з лінії штрафного - Пятов на місці.

Перерву. Поки що терпимо, але виглядаємо непогано.

45 хв. Опа, нерви! Зінченко віддавав на П'ятова, той спіткнувся, але встиг вибити м'яч перед Роналду.

37 хв. Яремчук відмінно віддавав на хід Малиновському у чужій штрафній, але його пас перехопили.

34 хв. Суворі хвилини у нашій захисту. Один тільки Матвієнко чотири рази вибивав м'яч на кутовий.

27 хв. Матвієнко невдало вибив м'яч, Карвальо перехопив і віддав Роналду. Той трохи пофинтил і пробив, але Пятов знову показав клас.

23 хв. Відповідь від португальців. Кріштіано отримав м'яч зліва, прибрав Караваєва і пробив, але Пятов впорався з ударом.

21 хв. Коноплянка фірмовим ударом після усунення зліва в центр завершилася дуже неточним ударом.

17 хв. Після класного навісу справа Карвальо головою відправив м'яч у ворота українців. Але суддя свиснув офсайд.

15 хв. Після розіграшу кутового м'яч відскочив на лінію штрафного у Пепе, який добре пробив, але П'ятов дістав м'яч!

14 хв. Португальці краще тримають м'яч. Роналду заряджений і намагається щось придумувати, де-то обіграти. Але поки українська захист грає на рівні.

"Эштадио Да Луж" під час матчу:

3 хв. Наші невдало розіграли перший кутовий у матчі. Роналду перехопив м'яч і помчав у контратаку, але Малиновський шикарно корпусом без фолу прибрав Крішті!

Погнали! Вперед, хлопці!

Добрий вечір, друзі. Ми готові стартувати наш онлайн!

В Лісабоні відмінна погода, чим скористалася наша команда і прогулялася по столиці Португалії.

Для португальської та української команди сьогоднішній матч відкриє 2019 рік. Протягом нього цим командам доведеться пробиватися крізь кваліфікацію Євро-2020. Обидва колективи виграли свої групи Ліги націй та вже забезпечили собі місця у плей-офф відбору. Але напряму потрапити на Євро буде цікавіше.

Група

• Україна - 0 очок
  • Португалія - 0
  • Литва - 0
  • Сербія - 0
  • Люксембург - 0

До сьогоднішнього матчу збірна підходить в непоганому стані. Давно лікується Андрій Ярмоленко, не вирушили в Лісабон Шепелєв і Коваленко. Зате вирушив до Португалії Жуніор Мораєс, який менше тижня отримав український паспорт. Сьогодні, напевно, ми побачимо відразу двох українських бразильців на полі - в пару до Мораєсу вийде Марлос.

У збірної Португалії також все в порядку зі складом. Після піврічної перерви повернувся в національну команду Кріштіано Роналду. В якій формі Крішті, зрозуміло після матчів плей-офф Ліги чемпіонів, де він практично поодинці розгромив "Атлетіко".

Головний тренер збірної Португалії Фернандо Сантуш:

"Збірна Португалії не змінить свою тактику після повернення Роналду. Ми завжди грали 4-4-2 або 4-3-3. Кріштіану завжди грав форварда, який постійно зміщується, тобто менш класичним способом. Що стосується збірної України, то в цій команді виступають гравці з відмінними технічними якостями. Також в України є дуже швидкі гравці. Це команда, яка любить володіти м'ячем, і їй дуже подобається контролювати гру. "Шахтар" є відмінним постачальником гравців у збірну. Багато хто з футболістів, які тут будуть грати, виступають в донецькому клубі під керівництвом Паулу Фонсеки, якого ми добре знаємо. Ми дуже добре знаємо можливості збірної України, знаємо про труднощі, які нас чекають, і ми до цього готові".

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко:

"Збірна Португалії — це діючий чемпіон Європи. По-друге, це і без такого статусу дуже сильна команда. Що стосується Роналду, то це дійсно один з кращих футболістів в історії, я дуже його поважаю. А те, яку форму він показує в останніх матчах, змушує нас хвилюватися. Це не тільки чудовий гравець, це символ команди, його повернення в збірну Португалії значно посилить її. Я спілкуюся з Фонсека перед кожним матчем збірної, розпитую його про стан гравців "Шахтаря", які виступають у національній команді. Але я не спілкувався з ним перед завтрашньою грою".

Особисті зустрічі

Португалія та Україна зустрічалися між собою двічі. У 1996 році наші команди перетнулися у відборі на ЧС-1998. Тоді на виїзді команда Сабо програла, але в Києві перемогла завдяки голу Максимова.

Прогноз 112.ua: 1:1