Португалія - Італія: Онлайн-трансляція матчу Ліги націй

Дивимося на Португалію без Роналду

Португалія - Італія. Португальська збірна прийме італійців, які не поїхали на останній ЧС, але залишаються топової командою. Онлайн-трансляція матчу Португалія - Італія розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

10 вересня, 21:45

Лісабон, "Жозе Алваладе"

Ліга Націй, 2 тур

Португалія - Італія 1:0

Гол: Сілва, 48

Португалія: Патрісіу, Діаш, Канселу, Маріу, Пепе, Карвалью, Невеш, Бернарду Сілва, Брума, Піцци, Андре Сілва.

Італія: Доннарумма, Кальдара, Крішіто, Романьолі, Бонавентура, Жоржиньо, Кристанте, К'єза, Лаззарі, Дзадза, Іммобіле.

48 хв. ГОЛ!!! АДРІАН СІЛВА!!! Брума зміг підхопити м'яч в ногах купки італійців, увірвався в штрафну і віддав вправи. А там Сілва прийняв і закрутив у лівий кут!

43 хв. Дзадза отримав м'яч всередині чужій штрафній і спробував пробити крізь захисників, але у нього це не вийшло.

35 хв. А ось дальній удар Карвалью був майже точним.

32 хв. Дзадза прострілював, Кальдара підставився і м'яч влучив у поперечину!

30 хв. А ось небезпечна контратака у Португалії. Але Бернардо Сілва дуже поганим ударом завершував.

24 хв. Поки спостерігається гра з невеликою перевагою португальців. Але гості зосереджено обороняються і не дають приводів для хвилювання.

18 хв. Хороша контратака могла бути у італійців, але Дзадза погано прострілив з лівого флангу.

14 хв. Небезпечно! Сілва отримав м'яча праворуч в карному після перехоплення і міг бити, але вирішив віддати в район 11-метрової позначки, де м'яч накрили захисники.

9 хв. Португальці, що дивно, більше тримають м'яч і воліють довго комбінувати м'ячем.

5 хв. Цікавий розіграш кутового призвів до навісу і неточне, але небезпечного удару Карвальо.

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн сьогоднішнього матчу Ліги Націй.

З італійцями збірної України грати товариський матч на початку жовтня, тому за командою Манчіні спостерігати цікаво ще і з тієї позиції, що нашим хлопцям незабаром потрібно буде стримувати збірну Італії. А це зробити непросто. І Португалія може показати, як це зробити.

На переможному для Португалії Євро-2016 представники Піренейського півострова грали в дуже обережний футбол, віддаючи м'яч супернику і діючи на контратаках. Але зараз в їх складі не буде Кріштіану Роналду, який взяв паузу в іграх за збірну заради виступів у "Ювентусі".

Збірна Італії у першому матчі Ліги націй особливо не вразила. Гра проти поляків була рівною. Наші сусіди забили першими, але у підопічних Манчіні вистачило вміння, щоб під кінець матчу заробити пенальті, який реалізував Жоржиньо. В цілому Італія не може виграти вже три матчі. Останньою, кого італійці змогли обіграти, стала збірна Саудівської Аравії. Не радує італійський футбол свого вболівальника.

Відкриті джерела

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні:

"Кожен може дивитися на речі по-своєму. Я не переймаюся з приводу критики. Я обізнаний з приводу помилок в нашій грі, але також знаю і про те, що з ними робити. Немає приводу для занепокоєння. Не знаю, хто зіграє в матчі з Португалією, оскільки ще буду думати про це. Ми проведемо кілька замін, порівняно з попереднім матчем. Зараз команда не перебуває на піку форми. Не відомо, чи зіграє Балотеллі. Можу тільки підтвердити, що зіграють К'єза і Доннарумма. З часом ми знайдемо правильний склад команди, потрібно трохи терпіння. Поки ж збірна Італії, яку ми хочемо бачити, ще не існує. Ми сподіваємося, що зможемо сформувати її незабаром".

Новини за темою: Іспанія виграла в Лондоні, а Швейцарія розгромила Ісландію в Лізі Націй

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш:

"Збірної Португалії необхідно вдосконалюватися. Я довіряю своїм гравцям, тому очікую від них хорошій результативності. У той же час ми знаємо про сильні сторони італійської команди і її мотивації. Італійці хочуть помститися за те, що не змогли потрапити на чемпіонат світу, і хочуть продемонструвати все, що вміють. Сподіваюся, нам вдасться використати перевагу домашнього поля".

Прогноз 112.ua: 1:1

Нагадаємо, вчора збірна України мінімально переграла словаків і очолила свою групу Ліги націй.