Португалія - Італія: Онлайн-трансляція матчу Ліги націй

Дивимося на Португалію без Роналду

Португалія - Італія. Португальська збірна прийме італійців, які не поїхали на останній ЧС, але залишаються топової командою. Онлайн-трансляція матчу Португалія - Італія розпочнеться на 112.ua у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

10 вересня, 21:45

Лісабон, "Жозе Алваладе"

Ліга Націй, 2 тур

Португалія - Італія 1:0

Гол: Сілва, 48

Португалія: Патрісіу, Діаш, Канселу, Маріу, Пепе, Карвалью, Невеш, Бернарду Сілва, Брума, Піцци, Андре Сілва.

Італія: Доннарумма, Кальдара, Крішіто, Романьолі, Бонавентура, Жоржиньо, Кристанте, К'єза, Лаззарі, Дзадза, Іммобіле.

48 хв. ГОЛ!!! АДРІАН СІЛВА!!! Брума зміг підхопити м'яч в ногах купки італійців, увірвався в штрафну і віддав вправи. А там Сілва прийняв і закрутив у лівий кут!

43 хв. Дзадза отримав м'яч всередині чужій штрафній і спробував пробити крізь захисників, але у нього це не вийшло.

35 хв. А ось дальній удар Карвалью був майже точним.

32 хв. Дзадза прострілював, Кальдара підставився і м'яч влучив у поперечину!

30 хв. А ось небезпечна контратака у Португалії. Але Бернардо Сілва дуже поганим ударом завершував.

24 хв. Поки спостерігається гра з невеликою перевагою португальців. Але гості зосереджено обороняються і не дають приводів для хвилювання.

18 хв. Хороша контратака могла бути у італійців, але Дзадза погано прострілив з лівого флангу.

14 хв. Небезпечно! Сілва отримав м'яча праворуч в карному після перехоплення і міг бити, але вирішив віддати в район 11-метрової позначки, де м'яч накрили захисники.

9 хв. Португальці, що дивно, більше тримають м'яч і воліють довго комбінувати м'ячем.

5 хв. Цікавий розіграш кутового призвів до навісу і неточне, але небезпечного удару Карвальо.

Починаємо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн сьогоднішнього матчу Ліги Націй.

З італійцями збірної України грати товариський матч на початку жовтня, тому за командою Манчіні спостерігати цікаво ще і з тієї позиції, що нашим хлопцям незабаром потрібно буде стримувати збірну Італії. А це зробити непросто. І Португалія може показати, як це зробити.

На переможному для Португалії Євро-2016 представники Піренейського півострова грали в дуже обережний футбол, віддаючи м'яч супернику і діючи на контратаках. Але зараз в їх складі не буде Кріштіану Роналду, який взяв паузу в іграх за збірну заради виступів у "Ювентусі".

Збірна Італії у першому матчі Ліги націй особливо не вразила. Гра проти поляків була рівною. Наші сусіди забили першими, але у підопічних Манчіні вистачило вміння, щоб під кінець матчу заробити пенальті, який реалізував Жоржиньо. В цілому Італія не може виграти вже три матчі. Останньою, кого італійці змогли обіграти, стала збірна Саудівської Аравії. Не радує італійський футбол свого вболівальника.

kyiveuromarathon

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні:

"Кожен може дивитися на речі по-своєму. Я не переймаюся з приводу критики. Я обізнаний з приводу помилок в нашій грі, але також знаю і про те, що з ними робити. Немає приводу для занепокоєння. Не знаю, хто зіграє в матчі з Португалією, оскільки ще буду думати про це. Ми проведемо кілька замін, порівняно з попереднім матчем. Зараз команда не перебуває на піку форми. Не відомо, чи зіграє Балотеллі. Можу тільки підтвердити, що зіграють К'єза і Доннарумма. З часом ми знайдемо правильний склад команди, потрібно трохи терпіння. Поки ж збірна Італії, яку ми хочемо бачити, ще не існує. Ми сподіваємося, що зможемо сформувати її незабаром".

Новини за темою: Іспанія виграла в Лондоні, а Швейцарія розгромила Ісландію в Лізі Націй

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш:

"Збірної Португалії необхідно вдосконалюватися. Я довіряю своїм гравцям, тому очікую від них хорошій результативності. У той же час ми знаємо про сильні сторони італійської команди і її мотивації. Італійці хочуть помститися за те, що не змогли потрапити на чемпіонат світу, і хочуть продемонструвати все, що вміють. Сподіваюся, нам вдасться використати перевагу домашнього поля".

Прогноз 112.ua: 1:1

Нагадаємо, вчора збірна України мінімально переграла словаків і очолила свою групу Ліги націй.